Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To zależy, mam indianę i dla córki małgośkę z BRW. Z indiany jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni :wink:

To ja chyba miałam pecha przy zakupie :cry: .

Mam indianę w pokoju synka ,o ile bardzo mi się podoba styl tych mebli to wykonanie pozostawia wiele do życzenia ,niestety.

Drzwiczki szafek nijak nie chcą się zejść równo a szuflady tłuką przy wysuwaniu i wsuwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagałam pakować siostrze rzeczy przy przeprowadzce. Stare meble BRW zostawiała w starym mieszkaniu. Nie było żadnego, ale to żadnego mebla tej firmy który nie byłyby uszkodzony. Oni mieszkali tam ok 5 lat. Wszystko się sypało i "chodziło". Szufladom odpadały fronty, meble nie miały tyłów, odpadały uchwyty. Drzwiczki były nierówne, ze szparami, blaty porysowane. Śmiałam się, że to mieszkanie wyglądało jakby przeszło przez nie tornado :-? Szwagier natomiast stwierdził, że nie byłoby co znosić gdyby chcieli te meble ze sobą zabrać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, mam indianę i dla córki małgośkę z BRW. Z indiany jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni :wink:

To ja chyba miałam pecha przy zakupie :cry: .

Mam indianę w pokoju synka ,o ile bardzo mi się podoba styl tych mebli to wykonanie pozostawia wiele do życzenia ,niestety.

Drzwiczki szafek nijak nie chcą się zejść równo a szuflady tłuką przy wysuwaniu i wsuwaniu.

 

To może my mieliśmy szczęście :wink: wszystko nam się idealnie schodzi jak i w indianie tak i w małgosi, nawet w małgosi szuflady wysuwają się idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, potwierdzam.

Meble BRW są po prostu beznadziejne :(

Mamy ich sypialnię sen i ekstazę w gościnnym. Jest to dziadostwo, a do tego wcale nie takie tanie! I nawet nie wygląda ładnie, z bliska widać że to tandeta i w żadnym eleganckim domu po prostu nie pasują. My na szczęście mamy tylko sypialnie, po łóżku tak nie widać wykonania, bo jest ogromna kołdra, ale mamy komódkę i jest fatalna zarówno w wyglądzie jak i użytkowaniu. Ma rok a już pękła rączka.

 

NIE POLECAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanie , czy ktoś ma może kuchnie BRW z serii modern line /diona/tafla MDF/wegne/ biały połysk.Bardzo nam się podoba , i chcemy ja zobaczyć na własne oczy w sklepie ale na terenie śląska jak dotąd nie ma sklepu w którym ta kuchnia stoi wystawiona.Prosze o wasze zdania na temat tej kuchni i pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dąbrowie Górniczej, tak prawie na przeciwko huty bankowy, obok takiej drewnianej chaty. W tym sklepie powinni mieć już je wystawione, bo kobieta juz w listopadzie je miała sprowadzac na ekspozycje. Moja siostra chciała te bordo z połyskiem, ale z powodu fatalnej jakości frontów zrezygnowała. Ponoć na tych z połyskiem, po tym jak przejedziesz paznokciem to zostaje ślad. Moi rodzice mają kuchnie brw i bardzo dobrze sie sprawuje, ale na tych z połyskiem chyba zaoszczedzili kosztem jakości. ale najlepiej sprawdzić samemu. Acha, ten sklep jest w takim baraku, z głównej drogi trzeba wjechac w osiedle i jest po prawej stronie. Jest jeszcze jeden, przy głównej drodze, ale to nie ten. i tam nie ma kuchni brw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEXEL moja dobra rada z daleka od mebli a szczególnie kuchni BRW,zrobisz jak zechcesz ale za dwa lata mi podziękujesz i postawisz flaszkę :wink: Zobacz jakąkolwiek szafkę wykonaną przez stolarza i porównaj a więcej pytań nie będzie.

przykład mojej kuchni BRW 7000pln,te same meble u stolarza ze wszystkimi bajerami typu BLUM itp,10000pln ,za 3000pln śpisz spokojnie przez wiele lat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...