Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Moje dziecko ma serię Magelan f.VOX, meble prezentują się ładnie, ale idealne nie są. Okleina jest O.K., po roku nic się z nią nie dzieje. Najbardziej zadziwiło mnie biurko, niestety zauważyłam to po kilku tygodniach- biurko jest głęb. na ok. 70 cm. a szuflady w nim są głębokie tylko na 40 cm. Obciach. Pozostała za szufladami przestrzeń jest po prostu nie wykorzystana. Podobna sytuacja jest w dwudrzwiwej szafie- szafa głęboka , a szuflada wyrażnie mniej.

Mam też Klose, nieco lepsze, ale tródrzwiowa szafa kosztuje tyle, co sześć elementów Magelana z Voxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-no napewno nie sa to meble pod zabudowe

-blaty dostajesz w czesciach (jaka szafka taki blacki)

korpusy masz tylkko w kolorach "jablon ciemna" a blaty# 28 tylko w kolorze "pietra bezowa"

-normalne standardowe zawiasy

-prowadnice kulkowe (czyli standard)

-szafki tylko w wymiarach 40, 60, 80 + 50 dodatkowa okapowka

 

Luksusu nie znjadziesz w tych kuchniach ale jesli masz inwencje i zdolnosci moze wygladac naprawde ladnie - kwestia Twojej inwencji w otoczenie tej kuchni :D :wink:

polecam MDF i drewniane pozostae to niestety... kiepski towar:)

 

pozdraiwma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wadowickiej i widziałem... jakość rzeczywiście słaba... fronty drewniane takie cienkie i w dotyku przypominają plastik a nie drewno (fornirowane). Blaty sa paskudne... uchwyty- tylko plastikowe - tragiczne, choc z daleka wygladaja na porzadne aluminiowe.

Akurat w moim przypadku czesc tych mebli bedzie tworzyc polwysep i tu ich mala glebokosc bedzie zaletą - wyspa bedzie miala 90 cm glebokosci.

Jednak ze wzgledu na cene kupie je, dodatkowo kupie blat drewniany w castoramie i zaloze go zamiast oryginalnych. bedzie ladnie... i o wiele taniej niz w innych sklepach. Zapłacic 1800 a 4000 za bardzo podobne meble to jednak spora roznica.. za kilka lat pewnie wymienie szafki na inne a blaty zostana te same.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zestawach nika 260 blaty sa osobne dla każdej szafki - paskudnie to wygląda nie mówiąc o użytkowaniu. Można też kupić każdą szafkę oddzielnie i blat do tego - tylko ze wtedy wyjdzie jakieś 60% więcej. Policzyłem: opłaca się kupić zestaw + dodatkowy blat (wtedy te dostarczone można wyrzucić lub sprzedać) niż kupować oddzielnie szafki i nic nie wyrzucać.

 

blaty dostajesz w czesciach ... jakie sobie zamowisz;

szafki sa tez chyba naroznikowe 90 i narozne 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zestawach nika 260 blaty sa osobne dla każdej szafki - paskudnie to wygląda nie mówiąc o użytkowaniu. Można też kupić każdą szafkę oddzielnie i blat do tego - tylko ze wtedy wyjdzie jakieś 60% więcej. Policzyłem: opłaca się kupić zestaw + dodatkowy blat (wtedy te dostarczone można wyrzucić lub sprzedać) niż kupować oddzielnie szafki i nic nie wyrzucać.

 

Nie wiem, jak i kiedy liczyles, mnie ponad rok temyno szafki, osobno blaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="mbz

 

Nie wiem, jak i kiedy liczyles, mnie ponad rok temyno szafki, osobno blaty.[/quote]

rozumiem że od ceny szafek z tymi kawałkami blatów odjeli Ci cene za te właśnie kawałki i zapłaciłes taniej za cały blat

oczywiście taniej bo odchodzi cięcie i oklejanie wszystkich tych krawędzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...