Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

U mnie montują dzisiaj kuchnie i jak na początek sporo pomyłek.Nie myli się ten co nic nie robi. Jedyne zaskoczenie że montaż urządzeń kuchennych (60 zł/szt) to jedno a podłączenie (100 zł/szt) to drugie. Dotyczy to np. zlewu lub kuchni :cry:

Jaki będzie koniec napiszę.

Ps.W poprzednich meblach ścianki miały 18 mm. :) te mają 15 mm grubości. :evil:

grzegorz- a z jakiej serii te meble?

 

Capital 36 Avenue

Wieczorem wstawię foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie montują dzisiaj kuchnie i jak na początek sporo pomyłek.Nie myli się ten co nic nie robi. Jedyne zaskoczenie że montaż urządzeń kuchennych (60 zł/szt) to jedno a podłączenie (100 zł/szt) to drugie. Dotyczy to np. zlewu lub kuchni :cry:

Jaki będzie koniec napiszę.

Ps.W poprzednich meblach ścianki miały 18 mm. :) te mają 15 mm grubości. :evil:

grzegorz- a z jakiej serii te meble?

 

Capital 36 Avenue

Wieczorem wstawię foty.

PROSIMY!!! Ja też planuję Capital :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opinii bezposredniej uzytkowniczki - meble sypialnano - salonowe do d....

meble kuchenne juz lepiej ale ....

Rzeczywiscie za te cene trudno o cos lepszego. Niestey budowa i urzadzanie domu to jeden wielki kompromis miedzy cena a jakoscia.

Generalnie nie polecam!

A jaką macie sypialnię? bo ja myślałam o "Stylius"... Taka miernota? Na kuchnię Capital chyba jednak się zdecyduję -obecnie mam zwykłe "bazarowe" meble za 1600zł -i nawet nie jest najgorzej -to myślę że BRW nie mogą być gorsze :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hmm... nie wiem czy ja tak dobrze trafiłam czy Wy tak bardzo eksploatujecie swoje meble. W domu posiadam dwa zestawy mebli z BRW i nigdy nie mialam z nimi najmniejszego problemu no może oprócz oberwania się łóżka ale trochę "przyszaleliśmy" z mężem. A mam mebelki Vis a Vis i drugie nie pamiętam jakiej serii. Natomiast do Ikei nikt i nic mnie nigdy nie przekona, fatalne wzornictwo , wcale niemała cena i straszna prostota. Bardzo podoba mi sie natomiast seria mebli firmy VOX-Modern.

http://www.meble.vox.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem czy ja tak dobrze trafiłam czy Wy tak bardzo eksploatujecie swoje meble. W domu posiadam dwa zestawy mebli z BRW i nigdy nie mialam z nimi najmniejszego problemu no może oprócz oberwania się łóżka ale trochę "przyszaleliśmy" z mężem. A mam mebelki Vis a Vis i drugie nie pamiętam jakiej serii. Natomiast do Ikei nikt i nic mnie nigdy nie przekona, fatalne wzornictwo , wcale niemała cena i straszna prostota. Bardzo podoba mi sie natomiast seria mebli firmy VOX-Modern.

http://www.meble.vox.pl

No ja akurat dzisiaj oglądałm Modern na żywo -bardzo mi się podobają -ale kolorystyka w żaden sposób mi nie będzie pasowała :( podłoga bedzie merbau a vox są wenge- o wiele za ciemne... szukam nadal :-? Ale mam jeszcze ponad pół roku to coś znajdę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Nie mia człowiek problemów to kupił sobie meble w RBW!

 

Kupiłem, przywieźli i zaczęły sie problemy! 5 tygodni miałem rozwalona sypialnię bo nie byli w stanie przywieźć wszystkich dobrych elementów. Koszmar. Totalnie nie polecam RBW. Przywiozą części i jak cos jest nie tak z nimi to trzeba czekać 2-3 tygodnie, a nie da się ukryć, że napewno coś nie będzie tak.

Do tej pory nie mam w 100% sprawnych mebli (długa historia), ale juz sie poddałem bo miałem dość ich durnych reklamacji.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i nie narzekam. Od prawie 3 lat mamy ich meble w dużym pokoju (biurko, komoda i witrynka). Komoda w związku z tym, że najbardziej eksploatowana, wymaga czasem przybicia tylnej ścianki :wink: . Biurko było reklamowane, bo po ok. roku zaczęła z bocznej płyty odchodzić okleina - naprawili bez żadnego problemu (tzn. wymienili całą płytę na nową). Wiadomo, że nie są to meble z górnej półki i ja po prostu nie nastawiałam się od początku na to, że będą nieśmiertelne, w końcu za całość zapłaciłam niewiele ponad 1000 zł. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...