Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też mam meble BRW system XXI który użytkuję 8 lat mebelki wyglądają jak nowe żadnych problemów z prowadnicami , odkształcaniem i odklejaniem :lol: . składanie mebelków bardzo proste sama wykonałam a jestem blondynką więc nie widze zastrzeżeń jedynie co mi się w moim zestawie nie podoba to chamsko plastikowe uchwyty ale to nie problem można wyminić za pare groszy , natomiast bardzo fajne są regulowane nóżki,polecam . bardzo jestem zawiedziona zestawem sosnowym do kuchni stól i stołki po 8 latach pożółkły i jest sporo wgnieceń więc dla dziecka nie polecam według mnie są za miękkie :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Pewnie, że nie powinno być problemów :D

 

nie rozumiem tych złych opini, kupujecie tanie meble i narzekacie, to proponuje iść do Kler albo vox, kupcie tam i chyba nie będziecie narzekać na jakość.

Ja nie wiem, bo mnie na meble kler czy vox nie stać, mam w obecnym mieszkanku BRW i nic się nie rozpada, a użytkuję, szafę, meble kuchenne, meble pokojowe już dobrych 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, co do Voxa, to jakość niestety niekiedy porównywalna z BRW. A za wyższą cenę.

Nawet dotyczy to drewnianych mebli - tak rozczarowałam się drogą sypialnią Amarone.

A tanie meble nie są poprostu na wieki - tylko właśnie do przeprowadzki lub do szybkiej zmiany wystroju.

 

VOX nie produkje mebli z drewna, tylko z płyty. Te drewniane to import z Chin, sprzedawany pod logo VOX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

 

Zamówiłam wszystko wczoraj.

 

Nie oczekuję, żeby te meble były na lata (bo pewnie mi się znudzą), ale bałam się trochę, że jakieś krzywo wywiercone dziury mogą być, różnice w kolorze...no ale jestem dobrej myśli. Moi rodzice mają komplet BRW i nie było z nim żadnych problemów. Skręcał tata z bratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Niestety...

Mebelki mam juz 2 lata, dzialaj bez zarzutu, ale SMIERDZA. Szczegolnie szafka pod zlewem.

I to nie kosz na smieci tylko dzrzwiczki i to wtegy kiedy sie nagrzeja zbytnio. Nie wiem wiec czym oni to kleja. Jakims klejem rybnym bo jedzie jak w murzynskiej chacie.

Wiec jak bedzie tylko wieksza gotowka to mebelki wymieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BRW to mam w salonie, przedpokoju i dwóch innych pokojach i nic się im nie dzieje nie odchodzą okleiny, zawiasy trzymają poziom nic się nie rozjeżdża...wiem, że ich kuchnia nie dość, ze narzucali ograniczenia straszne, a za nietypowe szafki typu 63cm kazali sobie płacić jak za woły, to wychodziął dość drogo jednak:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie czekam az zadzwonia z salonu, ze mam kuchnie do odbioru...

oprocz pierwszej wizyty (kiedy to dorwala mnie w swoje niedoswiadczone szpony młódka z aparatem na zębach i na kilka moich pytań odpoweidziała - zapytam się kolegi, psze pani) z ktorej nie bylam zadowolona, wszytskie kolejne mnie usatysfakcjonowaly

zaproponowali dobra cene za meble, ktore mi sie podobaja (Diona wenge + lakier kolor 1013 z RAL) i ktorych za te wlasnie cene nie bedzie mi zal wymienic za lat trochę, kiedy sie zepsują lub "wyjdą z mody" albo sie znudzą....

2 szafki bede miala w niestandardowym wymiarze... facet obslugujacy mnie zaproponowal calkiem sensowne rozwiazanie za satysfakcjonujaca cene i to tym bardziej mnie przekonalo do zakupu...

jedyne czego nie bierzemy z BRW to ich montazysci - mamy swojego czarodzieja, ktory meble BRW skladal juz X razy i da rade z naszymi, jak stwierdzil, z zamknietymi oczami :)

zobaczymy jak to bedzie w praktyce - mam nadzieje, ze powroce na forum wscikla jak osa odradzajac kazdemu zakupy w BRW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam właśnie na kuchnię z tej firmy (modern line hedar wenge)

pan robił dla nas projekt 3 godziny, ale omówił z nami każdy szczegół, podpowiedział kilka sensownych rozwiązań

nasza kuchnia - mimo, że nie jest mała - nie jest też droga ;)

podpatrzyliśmy taką u naszego znajomego, wygląda całkiem fajnie i jest funkcjonalna ;)

montaż będzie nam robiła ekipa z BRW

 

no, zobaczymy jak ostatecznie będzie wyglądała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z BRW, to zamawiam tylko fronty kuchenne. Cały ciąg szafek zwymiarowałem sam, rozrysowałem gdzie jaka szafka rozpisałem, jakie elementy mi są potrzebne (pomagało się na stolarni)

 

Za fronty zapłacę 3000 (drewniane Royal)

za pocięcie płyt na korpusy zapłaciłem 1000 PLN (materiał + pocięcie + opaskowanie)

nóżki 58 PLN

listwy z wieszakami 22 PLN

konfirmaty 13 PLN

wkręty 3,5x16, 3,5x35, 3,5x50, 4x20, 3x30- 100 PLN (starczyłoby na 4 zestawy kuchenne

blat laminowany 500 PLN

szafek jest 1x90 narozna, 1x60 z drzwiczkami giętymi, 1x60 zwykła, 2x30 (jedna cargo), 1x40, 1x100, 1x40 cargo 210 cm i 30 narożna gięta, wiszące: 80, 60 i 60 narożna

 

czyli 12 szafek

 

wyszło mnie 4,5 tys z groszami (dojdzie mi jeszcze koszt koszów cargo małego i dużego i zawiasy ) za kuchnię o wartości lekko 8tys

 

jak ktoś ma choć trochę zdolności manualnych to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witam

Czy ktoś w ostanim czasie moze kupował kuchnie z BRW ?

CHodzi mi o kuchnie w nowoczesnym stylu-mają troche tego do wybrou, w salonie wygląda ładnie, fronty wykonane z mdf , ładna okleina z połyskiem (efekt lustra), troche korpusy szafek są nie specjalne.

jestem ciekaw oponi użytkownikó takiej kuchni ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie napisze nic odkrywczego ale niech tam:

mam meble BRW w dużym pokoju (tzw salonie) w naszym mieszkaniu seria Indiana- mam ją od dwóch lat i...

zdecydowaliśmy się na BRW wiedząc że nie są dobrej jakości ale zakładaliśmy że to tylko na kilka lat. Fakt wydaliśmy bardzo mało- za calutki komplet (komoda, dwie witrynki na książki, półka pod telewizor, wisząca duża półka, stół, 4 krzesła, kanapa z dwiema pufami) zapłaciliśmy coś około 3500 pln

po dwóch latach użytkowania- no cóż- okleina papierowa nieco odchodzi mimo, że meble nie są bardzo użytkowane- ale liczyliśmy się z tym. Obawiam się tylko co będzie jak Junior zacznie chodzić.

Konkluzja jest taka- jaka cena taka jakość ;) Ale jak dla mnie, na parę lat ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...