Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

witam

Czy ktoś w ostanim czasie moze kupował kuchnie z BRW ?

CHodzi mi o kuchnie w nowoczesnym stylu-mają troche tego do wybrou, w salonie wygląda ładnie, fronty wykonane z mdf , ładna okleina z połyskiem (efekt lustra), troche korpusy szafek są nie specjalne.

jestem ciekaw oponi użytkownikó takiej kuchni ,

 

Ja rok temu kupowałam kuchnie z BRW seria modern line i na razie nic się nie dzieje, jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nikt nie wypowiadał sie na temat wersalek tej firmy. Podoba mi sie wersalka Largo ( obecnie w promocji ale w danej kolorystyce), chce mieć coś ładnego na codzień i jednocześnie wygodnego do spania dla dość częstych gości. Jest na sprężynach więc powinna być wygodna. Czytając wypowiedzi widzę że jak ma się szczęście to nic nie odpada i nie wyciera się. Wersalka nie jest zbyt droga - 1179 lub 1099 w promocji. Inne wersalki mają droższe. Może ktoś u zytkuje taki mebel to prosze o opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wypowiadał sie na temat wersalek tej firmy. Podoba mi sie wersalka Largo ( obecnie w promocji ale w danej kolorystyce), chce mieć coś ładnego na codzień i jednocześnie wygodnego do spania dla dość częstych gości. Jest na sprężynach więc powinna być wygodna. Czytając wypowiedzi widzę że jak ma się szczęście to nic nie odpada i nie wyciera się. Wersalka nie jest zbyt droga - 1179 lub 1099 w promocji. Inne wersalki mają droższe. Może ktoś u zytkuje taki mebel to prosze o opinię.

ja mam sofę z serii indiana- jest naprawde w porządku- nie wygniotła się (jest na sprężynach) goście którzy na niej spali byli zadowoleni, materiał się nie przeciera, łatwo się czyści- wg mnie oki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dwa lata temu kupilam meble firmy Vox zaplacilam naprawde nie zle pieniadze za szawke rtv, komode, stolik kawowy, dwie polki, stol i szesc krzesel 15tys. i co totalne badziewie wcale nie lepsze od brw. Meble strasznie sie rysuja i wycieraja na rogach, szczegolnie stol. Meble sa w kolorze orzech czekoladowy i te przetarcia bardzo widac. W starym mieszkaniu mialam meble z brw i teraz jak porownuje te meble to roznicy wielkiej nie ma, no moze brw ma slabsze prowadnice ale to mozna wymienic za niewielkie pieniadze.

Teraz urzadzam pokoje dla dzieci i zdecydowalam sie na brw, bo wiem ze zadne meble niewytrzymaja u nich zbyd dlugo, a za te pieniadze niebedzie mi szkoda ich wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 roku, firma BRW wprowadziła na rynek system mebli Largo Classic, klasyczna wersja systemu Largo w kolorze wenge. Oj, ile ja się naszukałam zdjęć na tym forum i niestety nic nie znalazłam. Zapraszam więc do dyskusji, na temat tych mebli. Czy jesteście zadowoleni z jakości, czy meble sa solidnie wykonane? Czy półki uginają się od ciężaru książek?

http://www.ada.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bardzo prosiłabym o fotkę!!!

 

Zastanawiam się nad ułożeniem mebli. nie chce aby z tego powstała meblościanka. Na początku chciałam kupić komode szafke pod tv oraz słupek, ale teraz mam wątpliwości- mój pokój nie jest za duży, a te meble troche miejsca zajmują... . Może wystarczyłaby tylko komoda, oraz szafka pod tv i jeszcze coś wiszącego? Tak, jak wyżej na dołaczonym zdjęciu.

a może wy macie jakie propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu spróbuj wrzucić jakiś plan tego pokoju - będzie łatwiej to zaplanować. Poza tym pomyśl co chcesz w tym pokoju, w tych meblach trzymać, żeby potem się nie okazało, że wybrałaś określony zestaw, ale nie masz gdzie schować "czegośtam" (np. ja u siebie w pokoju gościnnym z "konkretnych mebli" mam tylko szafkę tv i barek, bo wiem, że nic innego w tym pokoju nie będę trzymać). Jeśli wiesz, że nie będzie tam waszych ubrań - odpada szafa czy szafka na drobniejsze ubrania, jeśli masz np. dużo książek - przyda się jakaś biblioteczka, jeśli tam mają się zmieścić np. pościel, ręczniki itp przyda się jakaś bieliźniarka. A jeśli wszystkie te rzeczy będziesz miała w innym pomieszczeniu to mebli będzie Ci potrzeba o wiele mniej. Czy meble wypoczynkowe też będą z tego systemu? Ile ich planujesz? Jaki duży jest ten pokój?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ilość rzeczy, które miałabym włożyć do mebli- to jest to dla mnie drugożędna sprawa. W drugim pokoju w przyszłości chciałabym kupić większą szafe. dlatego dla mnie najwazniejszą sprawą jest wygląd tych mebli.

Doszłam do wniosku, że mój pokój nie jest zbyt duży i wystarczyłabym tam tylklo szafka pod tv oraz komoda. Chcialabym jeszcze półke, ale nie wiem czy powiesić ja nad szafką tv? Czy będzie to dobrze wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą za jakieś trzy tygodnie - wtedy będą mebelki... przynajmniej teoretycznie ;)

Generalnie mamy salon z jadalnią w pokoju o wymiarach 5,15 na 3,45 (bo to w bloku wielka płyta). Wchodząc do pokoju na lewo będzie stół z krzesłami (drzwi mamy w rogu krótszej ściany). Na przeciwległej ścianie jest okno i drzwi balkonowe, po prawej będą dwie komody, po przeciwnej stronie narożnik i jedna komódka.

Co do półki nad TV, trzeba najpierw powiesić/postawić TV a później myśleć o umiejscowieniu półki bo może być za bardzo napchane

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...