Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj montują u mnie mebelki do kuchni BRW. Jutro , pojutrze będę mogła wam powiedzieć jak się spislai i jak wygądają nowe meble.

U mnie montaż był w cenie mebli . Sprzęt kupowałam oddzielnie . Montaż sprzętu kosztował 5 % od wartości .

Paty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez kupilismy meble vis-a-vie "salonowe" maja juz poltora roku a przy dwojce malych dzieci sa eksploatowane do granic mozliwosci i o dziwo wytrzymuja mam zastrzezenia co do uchwytow bo te kilka razy zmienialismy bo po prostu pekaja, sypialnie fundnelismy sobie rok temu i spisuje sie calkiem calkiem. Co do terminu dostawy to dno na szafe czekalismy dwa miesiace no i nasz blad,ze nie kupilismy drozszego materaca, nasz kosztowal prawie 800 zloty ale widac po nim ze dlugo na nim dobrze niepospimy.Oczywiscie ni9e kazdy ma w domu zywiolowego 5-cio latka, ktory polowe dnia skacze po lozku, ale na takie ewentualnosci producent powinien byc przygotowany. Co do Ikei ja jestem za.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam mebelki zamontowane.

Wszystko bardzo sprawnie poszło, kuchnia wyszła super. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do montażu. Do wymiany były tylko 2 uchwyty do szafek , bo były lekko porysowane.

Jadę jeszcze dzisiaj domówić szafeczkę cargo bo wykroiło mi się jeszcze 15 cm luzu.

Uważam ,że za te pieniądze to super kuchnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

ja mam BRW w mieszkaniu - z którego mam nadzieję wyprowadzę się jak wybuduję domek. PO 5 latach życia na 33 metrach - tyły szafek odepchane - politurka ( czy jakoś tak) uszkodzona - ponieważ często przestawiamy kwiaty, które stoją w glinianych donicach - blaty również porysowane - o próbie przeniesienia ich do domu i chociaż początkowego zapełnienia powierzni nie może być mowy - wątpię czy wytrzymałyby transport.

 

Ale mam za to przepiękne łożko do sypialni - niebieska sosna z rattanem -

nic się nie dzieje - mimo że na tak małej powierchni musimy jakoś egzystować. Wiem tylko że nazywało się to Bałtyk ale prawdopodobnie firma produkująca już nieistnieje a mam tylko jedną szafkę nocną i klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja swoje meble BWR uzytkuje juz trzeci rok i to co moge o nich powiedziec to tylko to ze gdybym miala troche wiecej kasiorki to bym ich nigdy wiecej niekupila. W meblach kuchennych nagminnie rozklejaja sie szuflady (zaden klej niepomaga) i opadaja drzwiczki , jedna zaleta to ze sie nieobijaja i nierysuja. Natomiast meble pokojowe to koszmar, szuflady sie rozklejaja, prowadnice niewytrzymaly nawet roku, odpadaja tyly, i strasznie sie rysuja, obijaja. Na lawie czy szafce niemozna postawic nawet szklanki z woda bo zostaje trwaly slad. Wystarczy lekko stuknac, czy mocniej przejechac paznokciem po komodzie zeby zostal wyrazny slad zadrapania. Dodam ze meble pokojowe nienalezaly do najtanszych za witryne, komode, szafke rtv, slupek i lawe zaplacilam trzy lata temu ok 3,5 tys. A jeszcze nienapisalam o kanapie naroznej, ma ona boki z drewna ktore podobno mialo sie nierysowac- nieprawda rysuje i obija sie niezgorzej i co jakis czas musze te boki przykrecac do calosci bo odpadaja. W przyszlosci do domu mam zamiar kupic meble z BWR tylko do pokoju syna , bo dziecko kazde meble potrafi zniszczyc a te niekosztuja zbyt wiele to i szkoda mi ich niebedzie. Natomiast do kuchni i salonu niezdecyduje sie na BWR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meblach kuchennych nagminnie rozklejaja sie szuflady (zaden klej niepomaga) i opadaja drzwiczki , jedna zaleta to ze sie nieobijaja i nierysuja. Natomiast meble pokojowe to koszmar, szuflady sie rozklejaja, prowadnice niewytrzymaly nawet roku, odpadaja tyly, i strasznie sie rysuja, obijaja. Na lawie czy szafce niemozna postawic nawet szklanki z woda bo zostaje trwaly slad

 

To dziwne. Stawiam na biurku firmy RBW kubek z gorącą herbatą i nie zostaje nawet najmniejszy ślad.

 

Pozdrawiam,

 

Marzenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje meble BWR uzytkuje juz trzeci rok i to co moge o nich powiedziec to tylko to ze gdybym miala troche wiecej kasiorki to bym ich nigdy wiecej nie kupila.

[...] Natomiast meble pokojowe to koszmar, szuflady sie rozklejaja, prowadnice niewytrzymaly nawet roku, odpadaja tyly, i strasznie sie rysuja, obijaja. Na lawie czy szafce niemozna postawic nawet szklanki z woda bo zostaje trwaly slad. Wystarczy lekko stuknac, czy mocniej przejechac paznokciem po komodzie zeby zostal wyrazny slad zadrapania. Dodam ze meble pokojowe nienalezaly do najtanszych .

Podpisuję się pod tym wszystkim - mam jak najgorsze doświadczenia z BRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble z płyty są niewielw warte, ale i pieniądze małe.Obecnie BRW ma ciekawą ofertę na meble kuchenne drewniane klasy Royal nr XVI-całość 40%taniej.Fronty drewniane ,fornirowane,,kolor orzech lub kasztan-nie pamiętam,okucia firmy blum.Warto zobaczyć.Ja skorzystałem.

Moja znajoma tam pracuje, i twierdzi że to bardzo ciekawa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
W meblach kuchennych nagminnie rozklejaja sie szuflady (zaden klej niepomaga) i opadaja drzwiczki , jedna zaleta to ze sie nieobijaja i nierysuja.

To musiałaś jakiś super tani model kupić, albo wcześniej taki kit sprzedawali. We wrześniu zeszłego roku byłem w salonie firmowym i nie było żadnego zestawu mebli kuchennych z klejonymi szufladami. Wszystkie miały szuflady blum. Jedne te tańsze, bez spowalniaczy, całe składane na blum-owe zatrzaski, tylko dno jest z płyty, którą się wkłada i która sama się trzyma. No a te droższe są całe z metalu, z frontami też mocowanymi na jakieś zatrzaski. Nie ma możliwości, żeby się coś rozkleiło, bo po prostu nic w szufladach nie jest klejone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - zreszta poza znanym bardzo w Polsce blumem dokladnie takie same patenty ma hettich. To nie ma prawa sie rozkleic ;)

 

Co mi sie "potencjalnie" nie podoba w BRW, to to, ze firma ta jest obecna wszedzie - a wiec w pewnie co drugiej kuchni ;)

I moze lepiej wybrac troche inne fronty niz te dostepne w BRW. Zwlaszcza, ze sa na rynku firmy, ktore robia meble podobnej jakosci i cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fronty zupełnie proste, bez żadnych przetłoczeń i zaokrągleń - bo takie nam się najbardziej podobały - i takie bez względu na to od jakiej firmy byśmy kupili, wyglądałyby tak samo. Więc argument, że BRW to wszyscy prawie mają, w naszym przypadku nie miał znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...