Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja kupiłam w BRW mebeli do pokoju dziecięcego łóżko, regał, staram się omijac wszelkie szuflady otwierane drzwiczki itd.

Co do kuchni olali nas totalnie więc za takie same pieniądze 5 km dalej kupiłam meble na wymiar z moim projektem i darmowym montażem wyszło tanio i ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kuchnię BRW - ARTYCJA DOBRA XV (fronty z litego drewna).

Jest super pod każdym względem! Mam na myśli zarówno jej wygląd,

jakość wykonania, montażu i ......... cenę (17 tys. z montażem, 5 m zabudowy, ale to głównie ze względu na 3 sztuki szafek z okrągłymi

drzwiczkami; no i razem z okapem).

 

Kupiłam ją w hurtowni mebli TMC, w W-wie, przy ul.Pożarowej i

paradoksalnie (a może nie) okazuje się, że w takiej hurtowni jest

taniej niż w sklepie firmowym BRW i obsługa bardziej profesjonalna.

 

Mam również meble z płyty, BRW w pokoju dziecinnym. Nic sie z nimi nie dzieje, ale jakość wykonania rzeczywiście nie jest najlepsza.

Chociaż prezentują się całkiem dobrze, jak sie na nie patrzy z boku.

 

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Opinia stolarza meblowego, czyli moja :

 

MINUSY:

-kiepskiej jakości zawiasy( polecam "blum") przez co dość trudno ustawić idealnie drzwi, kiepskie prowadnice.

-"plecówka" 4mm, zamiast 6mm, podobnie spody szuflad powinny być

z grubszej płyty.

-problem z wypoziomowaniem szaf poprzez regulację stopek = brak

takowych.

-okleina pozostawia też wiele do życzenia.

 

PLUSY:

-cena.

 

I takie cacko:

 

 

http://foto.onet.pl/upload/34/13/_526884_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/27/17/_526886_n.jpg

 

Uchwyt (cud że trafił się nie plastikowy) przymocowany jedną śrubką !

Liczę dni kiedy się poluzuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno było "w terenie" znaleźć meble kuchenne o dość nowoczesnej linii, podobne klasą do BRW. Tyle firm, a robią "na jedno kopytko". Zmarnowałam mnóstwo czasu na znalezienie chociaż tego, a tu takie teksty :o :o :o

No to mnie nastraszyliście.

Zamiast dać 5500 za kuchnię, chyba kupię dechy i wystrugam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolarz meblowy loco4sunny pisze bzdury, mam te meble iwszystko jest odwrotnie, wszystkie szuflady na blumach z domykaczami, wszystko dokładnie wypoziomowane na specjalnych stopkach, i tylko jedno się zgadza, nikt nie zbliżył się nawet cenowo, wygląd (drewniane fronty) taki jak miał być, szkoda stolarzy meblowych bo ta fabryka ich chyba wykańcza, powodzenia

aha i uchwyty są metalowe,duży był ich wybór, ekipa montażowa jedna ze sprawniejszych z super narządziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolarz meblowy loco4sunny pisze bzdury, mam te meble iwszystko jest odwrotnie, wszystkie szuflady na blumach z domykaczami, wszystko dokładnie wypoziomowane na specjalnych stopkach, i tylko jedno się zgadza, nikt nie zbliżył się nawet cenowo, wygląd (drewniane fronty) taki jak miał być, szkoda stolarzy meblowych bo ta fabryka ich chyba wykańcza, powodzenia

aha i uchwyty są metalowe,duży był ich wybór, ekipa montażowa jedna ze sprawniejszych z super narządziami

 

Chyba o innych meblach mówimy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam watpliwa przyjemosci "osobistego kontaktu" z wyrobem firmy black red white - D R A M A T -

juz pomijam skrecanie i marne nieczytelne schematy i oznaczenia na rysuknu srubek wrzuconych do jednego worka :-?

ale jakos samego materialu - plyty wiorowe wbijasz kolek robi sie dziura

kolebie sie to na wszystkie strony - okropienstwo - malo stabine

 

3 razy NIE : nie nie nie

 

 

ale cena adekwatna do jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba montowal Pan meble tej firmy 5lat temu , kiedys pracowalem w tej firmie i bywalo roznie ale teraz to jakosc jest super !!A uchwyt ma jeszcze takie malutkie ćwieki przy obu koncach ktore wbijaja sie w drewno , przez co uchwyt jest stabilny i nie kreci sie!!A zawiasy to maja Bluma i wszystkie inne akcesoria tez dobrych firm!!!

Tak na marginesie to jesli ktos kupuje meble firmy Atlas z Nowego Tomysla to kupuje tylko logo tej firmy , Atlas zostal kupiony przez BRW jakis rok temu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Technolog drewna !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ano wałkowano już to troszkę, zwróć tylko uwagę na daty postów, moim zdaniem jakość tych mebli się poprawiła w ciągu ostatnich 2-3 lat.

 

Aliści oglądałem ostatnio nowy komplet u bratowej, chciałem zobaczyć jak chodzą szuflady i gałka mi w ręku została. :o

 

A tu link proszę bardzo, użyłem Szukaj :wink:

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=17780&postdays=0&postorder=asc&highlight=brw&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...