Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 821
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie panowie zmontowali mi zestaw kuchenny BRW z serii Capital, kolor czeresnia z grafitowym blatem. Mnie te meble bardzo się podobają, a jak bedzie później, przy eksploatacji to zobaczymy..... Załączam link do mojego albumu ze zdjęciami, są tam zdjęcia kuchni po montażu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/slawinka68/album?.dir=d0bfre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie panowie zmontowali mi zestaw kuchenny BRW z serii Capital, kolor czeresnia z grafitowym blatem. Mnie te meble bardzo się podobają, a jak bedzie później, przy eksploatacji to zobaczymy..... Załączam link do mojego albumu ze zdjęciami, są tam zdjęcia kuchni po montażu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/slawinka68/album?.dir=d0bfre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawinka u Was nie tylko kuchnia jest ladna, macie piekny dom, radze zalozyc album w galerii zdjec forumowiczow... :p Macie co pokazac!!! :p

 

co do mebli BRW, to mi tez sie bardzo podobaja, ale slyszalam rozne opinie i teraz czekam az ktos potwierdzi, ze sa dobre jakosciowo..., wiec bede tu zagladac... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławinka, czy to jest cena ze sprzętem?

 

z czego macie blaty?

 

rozumiem, że oni też robili projekt?

 

myślałam, że oni mają tylko gotowe szafki, tak wynikało z ulotki reklamowej, którą znalazłam pewnego pięknego dnia pod drzwiami.

 

czy rozważaliście też meble innej firmy?

 

 

co was ostatecznie przekonało?

 

przepraszam za ilość pytań :oops: , ale wasze meble wyglądają ślicznie a będę stała w niedługim czasie przed wyborem mebli kuchennych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrcze, ile pytań! :o No to po kolei:

- BRW zaprojektowało nam kuchnię - no, może to za duże słowo, bo myśmy juz wiedzieli co chcemy, oni tylko to wrysowali w kuchnię i dobrali szafki. Właściwie to bardzo fajnie jest zobaczyc taką wizualizacje w komputerze, bo niby się wie co ma być w kuchni i jakaś wizja jest, ale to nie to samo co zobaczyc na własne oczy. Mają profesjonalny program do projektowania

- blaty zrobiliśmy ze zwykłej płyty blatowej (gdzieś trzeba zaoszczędzić), doszliśmy do wniosku, że jak się zniszczy, zawsze można wymienić - to nie problem

- cena niestety nie obejmuje sprzętu AGD - można u nich zamówić, ale to w sumie wychodzi drogo. Myślę, że lepiej samemu poszperać i ponegocjować ceny sprzętu, sklepów przecież dostatek, internetowych też

- czas oczekiwania - hmmmm.....troszkę to trwało, bo ok. 1,5 m-ca, warto więc pomyśleć o tym wcześniej

Pierwszy, taki wstępny projekt robiliśmy jesienią zeszłego roku, bo przyszedł elektryk i zadał trudne pytania - gdzie gniazdka i pstryczki?! Więc udaliśmy się do BRW, bo wiedzieliśmy już od znajomych, że robią projekty i tak już się z nimi zostaliśmy. Zresztą tak mi wyszło, że w naszej okolicy (Płock) to firma, która oferuje jakość na dobrym poziomie i za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś cały wątek w tym temacie - poszukaj, ale genaeralnie raczej na minus.

Ponoc teraz jste ciut lepiej.

Ja mam zestaw dziecięcy i nie jestem zadowlona, bo drzwiczki opadają i ocierają pólkę pod spodem. Poza tym bardzo łatwo nawet przy lekkim oparciu wyłamać - szuflada już poszła.

W każdym razie u mnie składał mąż sam. Ponoc lepiej wziąc fachowca, bo jak robi z wprawą to mniej się psuje (mój klął na instrukcję, że nie powtórzę :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...