Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

No fakt!!! DOMEK prezentuje się fajowo!!Pomysł na ściankę z obrazami..Super!!! Już teraz jestem ciekawa produktu finalnego :o

A tak pozatym , to podziwiam Cię za wnikliwość i operatywność( Wyceny, rabaty, )podziwiam rownież to że na tym etapie już zaopatrujesz wykończenie ( bateria) BRAWO!! Ja na tym etapie to myślalam o ...głownie chyba o gwoździach.. :wink: Szło ich tyle, jakby majstry je jedli...nie mialam ani czasu, ani wenny na myślenie o wnętzrach i ich końcowym efekcie..To teraz mam! Mam to, na co sobie zasłużyłam!! Czyli wielkie "JAJO" w postaci doposażenia wnętrz!!! :-? :-?

Gratulacje przedsiębioczości i zapobiegliwośći!!! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki :D

Gryfpc ta elektryczna pomoc bardzo sie przyda a i kieszen bedzie dobrze sie czula :wink:

Adriano Komputero jednak dgp, bo plaszcz dla nas za drogi :-? A widzialam juz po sezonie zimowych instalacje dgp na parterze i na poddaszu bez sladu zabrodzen. mam nadzieje, ze i u mnie tak bedzie. Na wszlki wypadek tak projektuje odbudowe, zeby mozna bylo odkurzac w srodku raz na jakis czas :)

tabaluga1 dziekuje za pochwaly :D Batryja nie dosc, ze podoba mi sie wizualnie to jeszcze bardziej cenowo :wink:

 

alfreda ale mi kadzisz :oops: :D :lol: Mysle, ze nie wystaje podan przecietnych forumowiczow budujacych. A z tym budowaniem i tak mam mnostwo problemow. :wink: No a wnetrza t moj konik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna to niech sie nie smieje tylko sie cieszy, ze ma taka myslaca Żone :wink: Od tego jaki chcemy kominek zależy doprowazdenie powietrza, spalinowa czesc w komnie (przekroj) i np. instalacja wodna. warto to dobrze na poczatku przemyslec, aby poniej nie plakac, ze nie mozemy zamontowac takiego kominka jakiego chcemy. No ale twoj malzonek na pewno takich technicznych szczegolow dopielnuje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - ogrod to dopiero temat na kolejna wiosne, ale ja lubie pracowac koncepcyjnie na calosci, coby mi sie poszczegole elementy zgraly w jedno :wink: Z tego powodu np. odrzucialm pomysl pomaranczowego tynku na zew. i bedzie raczej jakis bez w poloczeniu z brazem. Jeszcze nie zdecydowalam czy raczej tynk mozaikowy czy plytki klinkierowe :wink: No ale to takie luzne dygresje. Bo cos ostatnio w zyciu pozabudowlanym uklada sie srednio, wiec sie skupia na budowaniu i od razu mi sie humor poprawia jak taki piekny cel widze na koncu sciezki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - zebym ja to miala wianne! :roll: :lol: Pamietajcie, ze mieszkam w piwnicy :wink: Nie mam kuchyni i zlewu a ty mi tu o wannie :wink: Dletego z takim zaangazowaniem wybieram wanne do naszej lazienki przy sypialni :wink: :lol: :lol:

Ale bez obaw - ja mam raczej pozytywne usposobienie, wiec i bez kapieli sobie poradze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe szczęście Iga , że Ty optymistka jesteś ! :D :lol:

 

Już Cię widzę w wannie pełnej piany w NOWYM DOMKU :D .

Chyba będziesz w niej się pluskać kilka razy dziennie , by odrobić ten czas kiedy jej nie miałaś :wink: 8) :lol:

 

P.S. Tak z innej beczki : mieszkałam kiedyś w przystosowanym pomieszczeniu na lokal mieszkalny (czytaj : piwnicy) i zamiast zlewu miałam wannę. Myliśmy w niej naczynia. Jak już było po zmywaniu, to człek nie mógł sie wyprostować - tak go plery bolały.

Tak więc nie wiadomo co lepsze - wanna, czy zlew :roll: . Odpowiedź jest oczywiście banalna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iga !

 

Ja w sprawie wanny ;-) Tez planuję dokładnie taką samą i mam już jakieś typy np: Ravak Campanula http://www.ravak.pl/?page=campanula

 

Rozmiar 180x80 cena 1330zł - myslę że to nie najgorszy wybór.

 

Bardzo szybko u Ciebie budowa się posuwa - ale ja też nie próżnuję - jestem tylko 2 tygodnie z tyłu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza ja wlasnie wczoraj wieczorem ogladalam sobie katalog Ravaka. I maja nowosc - taka super ergonomiczna i wygodna wanne You, ktora ma dolewania cieplej wody podczas kapieli w okolice ledzwi i bioder :wink: Bajka :D No ale jest tak uksztaltowana, ze kapiel we dwojke odpada... A poniewaz wspolka kapiel bedzie pewnie u mnie rzadkoscia za to moja prywatna bczestym luksusem - mam niezly zgryz. Choc jesetm pewna, ze Malzonek powie - kup dla siebie.

Na szczescie wanna You nie jeste taka piekna jak inne modele, wiec sie jeszcze obaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz tempo. Domek urósł w oka mgnieniu, teraz dysputy o wannach. Zazdroszczę tego zapału i zasobu informacji. Ja powoli wysiadam. :cry: :cry: :cry: :cry:

A tak poważnie, zaczynam w czwartek- już zgrałam koparkę, wywóz gliny, beton, wykonawców i kierownika budowy. Szkoda tylko, że zaczną beze mnie- ja do 13.05 pracuję. Myślę jednak, że zdążę na najważniejszy moment- zalewanie. A poza tym to teraz żyję bardziej moim awansem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (nauczyciele pewnie wiedzą, o co chodzi) i szlag mnie ciężki trafia, że muszę pisać jakieś bzdurne sprawozdania i ewaluacje i tym podobne głupoty, kiedy powinnam zająć sę czymś zupełnie innym.

pozdrawiam i życzę dotrzymania takiego tempa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, Ja bym się bała tego plastiku w wodzie. Jak to doczyścic?

 

Zresztą wiem ze z wanny nie będę wcale korzystać - tak jak teraz ;-) Mam w projekcie podwójną kabinę prysznicową, a wiem, że czasu na wylegiwanie się w wannie nie będzie za duzo... Mi się podobają jak najprostsze - chętnie nawet zupełnie prostokątne - ale właśnie z odpływem na srodku... Moze kiedyś się uda z niej skorzystać we dwójkę ;-) Zobaczymy... Podobno duża wanna to też oszczędność wody - potrzeba mniej wody, żeby się całkowicie zanurzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabaluga1 czytajac o twoich nauczycelich egzaminach wiemy, ze dasz sobie rade - a od sierpnia bedziesz iala cza sposwiecic sie budowe. Pociesz sie, ze nie mialam szans byc na zalewaniu i wszystkie te wazne etapy dzieja sie jak ja jestem w pracy :wink: :cry:

 

Zuzza nie boj nic - ja tez mam zaplanowana 2-os kabine 120 x 120 (albo na 90 - sie zobaczy :wink: ), bo Malzonek woli prysznic :D Ja wam mowie - jak sie nie ma lazienki to sie fiola dostaje planujac przyszla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł - zastrzel tych swoich Mężczyzn inną propozycją odnośnie elewacji komina: pokryjcie go kamieniem ciętym!!!

My nie mamy innego wyjścia, bo kształt naszego komina dyktuje nam tylko taką elewację (no może oprócz tynkowej ;) ), ale wierz mi jest to bardzo ładne rozwiązanie!!! Wymurujecie z cegły pełnej (ale drążonej!!!) i przykleicie na to ładny kamień cięty. Pomyśl!!!

 

Pozdrawiam!!!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...