Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

iga,

Zazdraszczam Ci tego wspaniałego kominkowego ciepełka... ach! już sobie wyobrażam ja to miło ... i myślę, że kocyk byłby zbędny :wink: 8)

 

Adrinko, ja zrozumiałam, że kocyk miał być, żeby przed rozpalonym kominkiem tego... , no... 8) Igę rozpalić :oops:

:wink: :lol:

Właśnie, właśnie. Tylko, że skoro będzie grzał kominek, to igi, już nie będzie musiało nic dodatkowego "rozpalać" , bo "rozpali" ją kominek, więc kocyk będzie zbędny :wink: 8) :oops:

 

To się dopiero mąż ucieszy :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

iga,

Zazdraszczam Ci tego wspaniałego kominkowego ciepełka... ach! już sobie wyobrażam ja to miło ... i myślę, że kocyk byłby zbędny :wink: 8)

 

Adrinko, ja zrozumiałam, że kocyk miał być, żeby przed rozpalonym kominkiem tego... , no... 8) Igę rozpalić :oops:

:wink: :lol:

Właśnie, właśnie. Tylko, że skoro będzie grzał kominek, to igi, już nie będzie musiało nic dodatkowego "rozpalać" , bo "rozpali" ją kominek, więc kocyk będzie zbędny :wink: 8) :oops:

 

To się dopiero mąż ucieszy :roll: :wink: :lol:

8) 8) 8) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

No maz by pewnie sam wolal mnie rozpalic- bez udzialu komika czykocyka tym bardziej :lol: Takze nie wiem czy sie ma cieszyc czy plakac :lol: Ale widzisz Dominika jak ty kombinujesz- dogadalabys sie z moim mezem oj nie ma co :wink:

 

Lata doświadczeń, Iga, lata doświadczeń 8)

 

A Mamie nie miej za zle, ze nie miala nic zdroznego na mysli :lol:

 

Ona to już chyba Mamą zostanie, coś tak mi się widzi :lol: :lol: , co Mamo? :wink: :lol:

 

Ech dziewczyny- mowie wam- jak mi sie ta przeprowadzka sni juz po nocach. Tylko niestety choc z PW jestem na razie zadowolona to widze, ze chyba z terminami bedzie mial obsuwy. Wiec wole sobie nie robic smaka - co bedzie to bedzie :D

 

Iga, ty chyba miałaś w listopadzie się przeprowadzać? Z powodu mieszkania, tak? Dobrze kojarzę? A terminy - cóż, kazdy widzi, jak z nimi jest... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K74 - kochana na ciastko mozesz czuc sie zaproszona na wieki :D tylko oczywiscie nie do piwnicy :lol: Za to jak sie wprowadzimy- zapraszam :D

Z pana WP bedziesz zadowolna- my do teraz bardzo cieplo o nim myslimy :) Oprocz dobrej roboty dokladnie trzyma sie terminow (oczywiscie jak pogoda mu nie przeszkadza, ale tego akurat chyba nie trzeba sie teraz obawiac, bo bardzo nam sprzyja :wink: ).

 

dominikams ja dopiero wtedy zaczne oddychac :lol:

 

Jak bede miala za co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igo

po raz pierwszy wpisuję się do komentarzy i na początek powiem tak - super domek :p .

 

Od jakiegoś czasu oglądam postępy i dzięki ostatnim zdjęciom domu podjęliśmy z mężem decyzję - robimy rynny tytan-cynk. Wyglądają super i wcale nie gryzą się z ciemnobrązową dachówką - czego się obawiałam :-? . Tabaluga właśnie mi napisała, że zrobią takie jak u Ciebie wykończenie dachu - widzisz - obie Pistacje zyskają dzięki Twojemu domkowi :p .

Też chcę okna MS - oby bez podobnych Twoim problemów :-? .

 

Pozdrawiam serdecznie

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie gratki :D wzielam sie w garsc i uzupelnilam nawet dziennik :D

 

dabell cieszę się, że wpadlas :D Rynny tytan-cynk sa na pweno duzo trwalsze od plastikow- a ja dostalam na nie cene tylko o 200 zl dorzsza o ciemnorazowych plastikow, wiec sie zdecydowalam, hcoc bylo to ryzyko :wink: Wizualne oczywiscie :D Teraz nie zaluje.

 

Pistacje beda piekna - mi sie zawsze tan projekt bardzo podobal :D

 

Pozdrwiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga

nawet się nie obejrzysz jak nie będziesz pamietała o tych "przygodach" budowlanych, :wink: dlatego warto je opisywać :lol: potem może łezka w oku się zakręcić albo też i uśmiech pokazać na ustach :wink:

super, że prace posuwają się do przodu, szczególnie takie poważniejsze jak kanaliza, no i te nieszczęsne reklamacje okien :roll: :lol:

u nas sanpol dał ciałka i z kompletem wanna z nogami, nie dowieźli nóg bo nie wiedzili że sprzedają jako komplet, ale pan z felixa to zalatwił :wink:

trzymaj się cieplutko

P.S.

Piękny kominek wybrałaś, (a palenie to prawdziwa frajda :lol:, nawet codzienne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...