Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

Czesc Iga ;) Kiedy przeprowadzka? Ależ Ty masz tempo ...

 

Cieszysz się, że idą święta? Ja wymiękam...poznaję upływające lata po świętach grudniowych...jakoś mnie to przygnębia.

Jak będziecie opijać Sylwestra to się nie pomyl i nie chciej rozbijać butelki szampana o ścianę ;) Szkoda elewacji;)

 

A względem ogrzewania - to może kominkiem byś mogła? W jakim jest on stanie?

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iga, fajnie z tymi schodami, jeszcze trochę a będziesz biegała w szlafroczku z kawką w ręku :lol:

a perspektywa "sylwestra w domu" , bo na pewno nie skończy się na "odwiedzinach" o północy - przefajna, :lol: zadbajcie tylko o sprzęt grający, np radioodbiornik marki GRUNDIK :wink:

a z kominkiem Gerinon ma rację, jeśli on jest do użytkowania to opalajcie chatkę nim bo wszystkie kleje, fugi, farby będą też schły,a schody drewniane...

proponuje już we dwojkę w nowy rok, kiedy "towarzystwo wyjdzie po imprezie" :wink: :lol:

dla zuzzy (iga opiszę, bo też jestem zachwycona Twoją bramą :wink: ) to wiśniowski ciemny brąz, w realu też piekny, brama segmentowa wzór "nie kasetony" :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzza tak jak napisala bagat (jakbys sie nie domyslila ma identyczna brame - miala nawet wczesniej niz ja :wink: :D ) brama Wiśniowiecki, segmentowa - ciemny brąz - jest to standardowy kolor (razem z białym) sprzedawany w wileu firmach. Zawsze na miejscu mozna sobie obejrzec probke koloru. W realu kolor tez jest super- ja jestem zachwycona :D Wzor imitujacy drewniane deski w moim przypadku tez niczego sobie - znacznie tanszy niz kasetony a i bardziej pasujacy do mojej elewacji. :wink:

 

Gerionprzeprowadzka to jeszcze odlegle i blizej nieokreslone tematy :lol: Nie pytaj mnie kiedy tylko za ile :lol: A co do kominka to jasne- caly czas nim dom jest wlasnie ogrzewany. Tylko tak naprawde to mam dgp do 3 pomieszczeń + oczywiscie ogrzewanie slonu, kuhni i holu, ale łazienek na górze juz nie ogrzeje :wink: Ale wlasnie instalator dal znaki zycia. Ma wejsc jeszcze w tym tygodniu. W swieta bedziemy wiec pewnie w ciepelku montowac gniazdka :D

 

A cos ty Gerion w takim przygnebiajaco - swiatecznym nastroju? :o Cieszyc sie trzeba, bo to dobrze wplywa na urode :lol: A i lat wtedy ubywa :lol: Co do twojej uwagi na temat rozbijania butelek szampana (swoja droga trzeba bedzie jakis chrzestnych wybrac :lol: ) bede pamietac o twoim ostrzezeniu :wink:

 

bagat wiesz my to peenie bysmy i dluzej zostali, ale dla pozostlych uczestnikow sylwestrowej imprezy perspektywa nie bedzie juz tak zachwycajaca :lol: A oni nas latwo ze swych szponow nie wypuszcza :lol: Co najwyzej zamiast wracac po nocy do piwnicy mozemy sie przekimac na workach od welny :lol: 8)

 

Wszystko sie jakos na budowie zaczelo ukladac, wiec sie ciesza, bo trzeba dostrzegac pozytywne aspekty zycia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga ja wiem że u mnie jeszcze dużo do zrobienia ale mnie te mury jakoś tak kręcą :wink: :)

A ogród to bbbbrrrrryyyyy przeraża mnie, jak nic w tej budowie :o :roll:

Gratuluje postepów i trzyma kciukasy żeby wszytsko szło zgodnie z planem :)

Pespektywa nocy sylwestrowej bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info bramowe ;-)

 

Musimy w końcu podjąć decyzję i bramę zamówic - i powinno to byc jutro...

Myślę, ze na 99% zdecydujemy się na taki ciemny kolor. Ale może z kasetonami... Chyba nam kasetony będą bardziej pasować.

 

No to życzę dalej dużo optymizmu :-) Trzymam za Ciebie kciuki cały czas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K74 wczoraj dodzwonilam sie do oddzialu - pan pracuje, ale akurat wczoraj mial 1 dzien urlopu. Masakra - zastanawiam sie nam refinansowaniem kredytu... :-?

 

dominikams u mnie jak widac parapety byly montowane duzo pozniej niz okna. No i mam parapety z plytek klinkierowych, ktore sie po prostu klei, i nie sa one ciezkie. Parapety stalowe czy kamienne mocuje sie w zupelnie inny sposob i trzeba pilnowac, aby stryropian sie nie ugial. Wiadomo, że te czesc tez oklada sie siatka i masa zbrojaca. A przestrzen przy oknie pewnie wypelnia sie pianka - ale u mnie przy parapetach nie byla ona chyba wykorzystywana.

Ale od razu mowie, ze sie nie znam na tym i prac nie widzialam, powiewaz byly wykonywane podczas naszego pobytu w pracy- takze zawsze widzialam juz gotowy efekt. :wink: Wiem, ze plytki parapetow byly przyklejana i ze aby wykonac odpowiedni spadek parapet strasznie duzo tego kleju mi zuzyli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga

Przeczytałam i ręce mi opadły a w kieszeni otworzył się nóż :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

W życiu nie pomyślałabym, że można tak potraktowac klienta. A nas pewnie czeka podobny manewr, tyle tylko, że trochę później (chyba, że wcześniej sprzedamy mieszkanie). Naprawdę nie sądziłam, że bank może okazac się takim pasożytem, teraz to już chyba nic mnie nie zdziwi. Zaczynam rozumiec, dlaczego na początku przyznają mniejszy kredyt (po baaardzo czasami preferencyjnych warunkach), celowo zaniżają wartośc przyszłej inwestycji, bo wiedzą, że klient i tak wróci i będzie się ubiegał o podwyższenie kredytu. A wtedy mają go w ręku :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Wyjątkowo perfidne zachowanie.

Ale głowa do góry, znając Ciebie (z postów oczywioście) nie dasz sobie w kaszę dmuchac, iga. Trzymam kciuki za pozytywną reklamację.

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka przepraszam, że z takim opóznienim odpowiadam, ale przez chorobę i jakieś próby przygotowywania kartek świątecznych dla rodziny, czas mi przez palce przecieka.

 

Mój wkład do Premium 16 KW firmy Tarnva (nie myslić z Tarnawa, bo oni akurat tego wkładu nie mają w ofercie, a Tarnava i Tarnawa to była kiedyś jedna firma, która jakiś czas temu rozdzieliła się na dwie spółki i dwie fabryki). Tutaj masz link:

 

http://www.tarnavakominki.pl/index.html?grp=403

 

Do tego kupiłam u nich jeszcze orginalny stojak pod wklad. Na stronie maja ceny katalogowe. Mi sie udalo nam sam wklad uzyskac 7% rabatu, ale kominkarze jak kupuja to dostaja z 15%. ale u nas rynek ma taki zbyt, ze na rzeczy od wykonczeniowki nie ma co liczyc na duze rabaty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...