Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

Wszystkim dziękuję za piękne życzenia i sobie oraz pozostałym forumowiczom życzę ich spełnienia :D

więta już się niestety skończyły i czas do pracy oraz do budowy, od której się przez ten czas odpoczęło troszeczkę :wink: Mężulek od rana na budowie przewala płytki, booczyiście coś sie musiało rypsnąć z zamówienienim i podczas świątecznej wizyty na dzialce połapałam się, że mamy złe płytki :D

Życie budowlane moi mili - życie :lol: - czas wracać do żywych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje wszystkim za noworoczne zyczenia :D Mam nadzieje,ze wszystkie (razem ze swiatecznymi ) sie spelnia :D

Przydadza sie, bo sylwestra spedzilam po wielkim zatruciu pokarmowych i ryzu na mleku i soku o smaku multiwitamina :lol: O tancach nie bylo mowy :roll: bardzo grzeczna i spokojna bylam w tym roku :wink: :lol:

 

A jak sie wam podobaj zaczatki moich schodow? Chwile was potrzymam w niepewnosci zanim wam pokaze zdjecia calosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga - schody fajne (dobrze, że napisałaś, ze będą bez dziur, bo to miała byc moja pierwsza uwaga :wink: ). Kolor jest przyjemny, ale zastanawiam się jak się będzie komponowac z twoimi oknami (w realu pewnie trochę inaczej wygląda)... Chociaz takie ciemne schodzy to by chyba strasznie przytłaczające były :roll:

 

Jedyne co mi w nich nie pasuje, to to, że sa zabiegowe, ale ja mam taka fobię :oops: i jednym z pierwszych ustaleń przy projektowaniu domu było to, ze schody mają być dwubiegowe. To chyba jest jakoś związane z lękiem wysokości :roll: (ja w ogóle jakaś lękliwa jestem :x )

 

A w ogóle to uważam, że schody zabiegowe wyglądają ładniej i wprowadzają fajne urozmaicenie. No ale tak jak wspomniałam, przy mojej psychozie to odpada :(

 

i daj te zdjęcia, bo umieram z ciekawosci :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikams dobrze kombinujesz :wink: Bede miala do tych scjhodow ciemnoczekalodowa podloge, i mala dosc ciemna kaltke schodowa, ktorej nie bedzie widac z salonu, bo jest ukryta za kominem i zabudowa kominka. Dlatego pozwolilam sobie na jasne schodu. Drugim waznym powodem bylo to, ze polskie gatunki drewna (te ktore nadaja sie na schody) maja raczej jasne kolory i jesli chcesz miec ciemne schody to musisz je barwic. Juz po ok. 3 latach uzytkowania na stopniach w miejschach jaczesciej uzywanych (na srodku) pojawiaja sie odbarwienia i muszisz na nowo cale schody barwic, lakierowac itd. Ja chcialam tego uniknac. Innym rozwiazaniem jest zrobienie schodow z pieknych wybarwionych na ciemno gatunkow drewna egzotycznego, ale to sa ogromnie koszty o ktorych nia mam naewt co myslec.

Widzisz ja tez wolalabym schody dwubiegowe, bo sa wygodniejsze i balam sie co zobacze w mojej malej kaltce schodowej (jest ona bardzo zle zwymiarowana juz w projekcie) - na szczescie okazalo sie, ze nie bedzie tak zle z uzytkowaniem moich schodow :D Tez mam swoje fobie schodowe i m.in. dtalego uparlam sie na schody pelne :wink:

 

zuczek dzieki za gratulacje :D Ciesze sie, za masz dobra opinie o bukowych schodach po dluzszym okresie uzytkowania :wink: W koncu nawazniejsze jest czy bede z nich zadowolona za pere lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dawno u Ciebie nie byłam, a tu niespodzianka :o

 

Domek wygląda pięknie z tą elewacją . A te płytki kilnkierowe doatkowo ją upiększają. Muszę Ci powiedzieć, że też chcę położyć płytke fragmentach elewacji, tylko jeszcze nie mam pomysłu w jakich miejscach. na pewno przy bramie garażowej :D

 

Schody tez piękne

kiedy przeprowadzka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek Wszystkiego Naj Naj Naj w Nowym Roku. Szybkiej i bezbolesnej przeprowadzki i pozytywnego rozwiązania w tym banku. Swoją drogą, to wyjątkowo paskudne zagranie. Trzymam kciuki, żeby jednak zmienili zdanie.

Schody bardzo ładne. Wyobrażam sobie, jaka to dla Ciebie frajda, móc wreszcie chodzić po schodach a nie po drabinie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...