Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

świerczu dziekuje :oops: Tak- decoupage tez sie zajmuje- choc ja uwazam to za sztuke wymagajaca najmniej wprawy i zdolnosci- kazdy da sobie z tym rade :wink: A najgorsze jest, ze jak juz sie to zacznie robic to jak masz malowac cos sam od poczatku do konca to juz ci sie nie chce :lol: :wink:

Tak sobie wykonuje czasem rozne rzeczy- jakies mebelki, serwetniki, lusterka- czasem na zamowienie pod konkretne wnetrze. No, ale ostatni moj konik to bizuteria w tym witrazowa i sam witaz. Ale tego dopiero sie ucze- niestety nie mam jak cwiczyc bo materialy do tego kosztuja majatek wiec na razie zbieram na zakupy :wink: ... ale moze juz wkrotce :D Szkoda, ze to takie trude- nietety w tym wypadku praktyka czyni mistrza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow tym bardziej jestem pod wrażeniem i chyba z lekka zaskoczony (sam nie wiem czemu) chyba spodziewałem sie kogoś wyłącznie nastawionego na nowoczsność - a tu take pomyłka :oops: ale lepiej późno niż wcale :)

jesli chodzi o witraze t jakoś mnie nie kręca ale moja siostra je uwielbia może jak juz postawi dom to zgłosi sie do ciebie :) a ty nabieraj wprawy oczywiście!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że sprawa okien w końcu się zakonczyła i to tak pozytywnie :)

Jak już będziesz miała jakieś bliższe info o tych szybach to jestem zainteresowane w końcu cały czas brakuje mi drzwi do kabiny w dolnej łazience :wink: :)

Trzymam kciukasy za dalsze prace i czekam na fotki cierpliwie mam nadzieję że aprat szybko naprawią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- a Mohag ma tyle inspiracji... Ja powoli zaczynam malowanie scian. Moze bys pokazala jakies fajne klimaty. Przecierki, wzorki, paseczki- multikolory na scanie. A moze jakis instruktarz?

 

Tu musze sie zawstydzic :oops: :oops: :oops: nie przepadam za kolorem na scianach :oops: i dlatego nigdy nie zaglebialam sie w ten temat.

Ja ogolnie nie lubie kolorow, tz barwe lubie ale natloku nie lubie ... a ze naszym zamilowaniem sa obrazy, to mamy ich troche ale zabilo by mnie polaczenie kolorowych obrazow z kolorowymi scianami.

Dla mnie byloby za duzo. Raz zrobilam ten blad (jak dla mnie oczywiscie) i pomalowalam sypialnie na pomarancz... oczywiscie przy moich bialo-brzozowych meblach wyglada dobrze ale jak kiedys naszlo mnie na lawendowa posciel to ... zalozylam - odrazu sciagnelam i juz nigdy nie zobaczyla swiatla dziennego :roll: no coz, mam takie przegiecie i nic na to nie zrobie. :oops: :wink:

 

Ale pokaze cos kolorowego w moim mieszkaniu, bardzo kolorowego ale co jest dla mnie harmonijne i laczace calosc... Widzisz moje "Dmuchawce" na lustrze ? kolory sa identyczne jak w odbijajacym sie obrazie na drugiej scianie przedpokoju :wink: Ja tak wole wprowadzac kolor...

 

http://img484.imageshack.us/img484/4836/img10001ay2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, jednak szkoda, że nie masz aparatu.

Twoja historyjka o szybie przypomina mi scenke sprzed dwóch tygodni (wtedy jeszcze szukaliśmy parkietu do salonu :wink: ):

- Dzień dobry, czy macie państwo parkiet lamelowy?

- Tak, mamy Finishparkiet.

- Aha, ale ja szukam takiego bez lakieru, bo będę olejować.

- Może być bez lakieru, ale cena jak z lakierem (tu pada kwota - chyba 99 zł/m2)

- eeeeeeeee...... do widzenia :evil:

 

A ja też Iga myślę o zamówieniu drzwi do kabiny (myślałam, że zapytam u szklarza). A okucia to powinno dać się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, artystyczna duszyczka z Ciebie :D . Śliczna ta biżuteria :p .

Baaaardzo wiele lat temu też się w to "bawiłam" i mile wspominam. Taka twórcza działalność daje ogromną satysfakcję :wink:

 

P.S. Może skusiłabyś się na własnoręczne pomalowanie sufiu . Pewnie efekt byłby dużo ciekawszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga - normalnie mnie zamurowało :o .

Jak Ty to niby sama dłubiesz????

Biżuteria jest przepiękna - gratuluję zdolności!!!! :D , ale napisz jak to robisz, jakąś maszyną :roll: - zupełnie nie umiem sobie wyobrazić :-? , skręcasz te druciki palcami, czy jak :wink: ??

 

A kupić też można :wink: :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, pięeeekne :D

 

Chętnie bym przymierzyła, zwłaszcza te myślę by mi pasowały 8)

 

http://i155.photobucket.com/albums/s290/kreacjastylu/Turkusowywitraph.jpg

 

Na nasze spotkanie koniecznie musisz przywieźć nam próbki :wink:

 

A w ogóle dziewczyny, czy jest jakaś szansa, że przyjedziecie na zlot Muratora 19 maja? (mogę zapewnić nocleg, co prawda w polowych chyba warunkach, ale zawsze to coś (Iga - sikać juz też będzie można do tej pory :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny - ciesze sie, ze sie dlubanie podoba :lol: To takie pierwsze kroki :wink: A kupic tez mozna, w necie to tylko na Allegro. Ale dla was to ze znizka :lol: Tylko komentrzy mi brakuje i no i braki w wykonaniu tez sa - nie jest latwo tak sie nauczyc recznie to wszystko skrecac :lol: Na razie to wiecej idzie droga bezposrednia, bo na zywo duzo lepiej wyglada. Mam nadzieje, ze niedlugo bedzie to dostepne w paru galeriach internetowych :roll: Sie zobaczy :roll:

 

Mohag wiem, o czym mowisz. Duzo latwiej dobierazc i zmieniac kolry datali, obrazow itd. Wiem, ze lepie miec neutralne sciany :roll: Ale w swojej sypialni nie moglam sie powstrzymac :lol: Pewnie dlatego, ze przez ostatnie 6 lat mieszkamy li wylacznie w bialych scianach w kazdym pomieszczeniu nie mozemy zmienic kolor- taka przekora :lol: A twoje dmuchwace zrobilu na mnie spore wrazenie - to twoja robota? :o Ekstra :D

dominikams normalnie rece opadywuja na tych sprzedawcow :lol: W tej drugiej firmie ceny sa bardzo przystepne i tam na 100% zamowim drzwi tylko z nacieciami- bez okuc. I chyba z matowym szkle- tak aby zaciekow za bardzo nie bylo widac :wink: Najlepsze bylyby od praktycznej strony kropelki, ale one duzo drozsze :wink:

A co do kolczykow masz dobre oko- to moje ulubione :D

Adriano Komputero masz racje frajda to jest ogromna :D Moze tez wrocisz do tematu? :wink: :D A co do sufitu- wymaga jeszcze przeszlifowania, wiec juz to zostawie mojemu PW :wink: Zawsze moge cos domalowac :D

Jolla widzisz - u nas tez grzejemy a mimo to splywa :roll: W niedziel grzalo i okna byly uchylone. Zostawilismy tez ogrzewanie na caly weekend i noce. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej :roll:

Sonika no bez przesady :D Kochana - czysta manufaktura- tymi recami :lol: Kombinerki, cazki do drutu, druciki i koraliki. No po czesci to bizuteria witrazowa (np. ta co Dominika wybrala), a to juz wyszsza szkola jazdy- robie z uzyciem techniki Tiffan`ego- folia miedziana i lut cynowy. Najgorsze jest przylutowanie uszka :evil: :lol:

bagat dzieki :D Fajnie wiedziec, ze sie pojawiasz :D

 

A teraz co do spotkania 19.05 na Muratorze- jak juz Dominika na warunki zaprasza :wink: Dla mnie nie ma znaczenia jak bardzo polowe :D Ja uwazam, ze jakby sie nasza ekipa zebrala byloby bardzo fajnie :D Z tego co widze jest to sobota, wiec mysle, ze daloby sie zalatwic :D Nawet mysle, ze coby Dominiki nie obciazac- daloby sie bez noclegu :wink: Co myslicie- zjedziemy sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zamierzam po pijaku, oczywiście 8)

 

Ale jakbyście miały się rozjechać do domów, to jakoś cienko to widzę :o :roll:

Dlatego sugeruję przekimanie się u mnie, a w niedzielę .... poprawiny 8) :lol:

 

Iga, Już znalazłam na allegro, ale chciałam cię zapytać, czy mogłabys mi zrobić takie kolczyki, ale ze srebrną tą ... hmmm jak to się cholera nazywa - ta pętelka, którą wkłada się do ucha - mam uczulenie na metal, i mogę nosić tylko srebro lub złoto :roll: (a posrebrzane po jakimś czasie się może wytrzeć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikams jasne, ze moge ze srebrnym biglem. Ale tak ci powiem ze te sa dobrej jakosci- tez mam spore uczulenie na rozne zawieszki :roll: Przez ostanie pare miesiecy ostro sie meczylam- az zanalazlam wlasnie te, i teraz w koncu po dlugiej przerwie moge w koncu nosic kolczyki! :D

Ale jak chcesz to zalatwie ci srebrne :wink: Dam ci znac jak juz beda, bo nie mam na stanie :wink:

 

Wiem, wiem, ze masz racje co do tego noclegu :wink: Jak zostaniemy do niedzieli na pewno bedzie inny klimat :D Tylko niech sie inni wypowiedza co do terminu i ew. przyjadu !!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...