Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko sie da :) Mozesz klikac na allegro juz teraz a ja ci przysle jak juz bede miala te srebrne bigle. Poza alegro nie chce sprzedawac- potrzebuje komentarzy :wink:

 

Juz znalazlam info o spotkaniu Murator i widzialam, ze maja transportowac. Bardzo bym chciala przyjechac i poznan w realu jak najwiecej z was :D

Dlatego tak Sonike namawiam :wink: A Adrianka cos tak cicho siedzi- moze da sie namowic na przyjazd :wink: Widzialam za to, ze Aga jedzie :D A ty Mohag? Przyjedziesz z kostki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka jestes :D Napisalam maila :wink:

 

Nawet dzis uprzedzilam malzonka, ze jest sznasa, iz 19.05 pojade do W-wy... doznal szoku. Mam nadzieje, ze akurat w ten dzin nie bede miala zajec na kursie :roll: Ale najwyzej- sie opusci :wink:

Warszawianki- czy wy znacie sklep Hoft- maja tam oferte firmy Habitat z UK. Wiele rzeczy mi sie spodobalo. Jak bym juz byla w stolicy to chetnie bym zajrzala z ranca do tego sklepu :roll: Tylko musze wiedziec jak tam dotrzec i czy w ogole jest sens sie telepac komunikacja miejska, czy wybrac sie z mezem przy okazji jego sluzbowych podrozy do W-wy?

Adres: Centrum DOMOTEKA, parter ul. Malborska 41 03-286 Warszawa Targówek,

Transport publiczny Autobusy: 112, 126, 140, 190

http://www.hoft.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świerczu coroczne spotkanie forumowiczow - na ktorym jeszcze nigdy nie bylam, a podobno jest super :D Tegoroczne jest 19.05 pod Warszawa - jakis piknik i ogladanie wiosku budowlanej, ale chyba dla nas nie ta wioska najciekawsza. Moze pojedziesz? W zeszlym roku byla tylko w wielkopolski jedna rodzinka, ktora w tym nie jedzie. A od nas moze Rom sie wybierze. Pomysl :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka jestes :D Napisalam maila :wink:

 

Nawet dzis uprzedzilam malzonka, ze jest sznasa, iz 19.05 pojade do W-wy... doznal szoku. Mam nadzieje, ze akurat w ten dzin nie bede miala zajec na kursie :roll: Ale najwyzej- sie opusci :wink:

Warszawianki- czy wy znacie sklep Hoft- maja tam oferte firmy Habitat z UK. Wiele rzeczy mi sie spodobalo. Jak bym juz byla w stolicy to chetnie bym zajrzala z ranca do tego sklepu :roll: Tylko musze wiedziec jak tam dotrzec i czy w ogole jest sens sie telepac komunikacja miejska, czy wybrac sie z mezem przy okazji jego sluzbowych podrozy do W-wy?

Adres: Centrum DOMOTEKA, parter ul. Malborska 41 03-286 Warszawa Targówek,

Transport publiczny Autobusy: 112, 126, 140, 190

http://www.hoft.pl

 

Iga, ja też wczoraj poinformowałam męża - załamał się :lol: a to dlatego, że w tym dniu jakieś finały mistrzostw FC Cup czy cośtam. Nie ma rady, nie pójdzie :wink:

Dziś powiedziałam, że być może będziemy mieć też gości - ta wiadomość akurat go ucieszyła.

 

Domoteka jest blisko mnie - jakieś 5 min. jazdy samochodem. Pracują też w niedziele (chyba, jeszcze sprawdzę, ale to duże centrum handlowe, więc na pewno), więc mogłabyś tam skoczyć albo w sobotę rano, albo w niedzielę :wink: Widzisz, jak dobrze się składa? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm do maja to jeszcze tyyyle czasu ze nie jestem w stanie powiedziec jak bedzie u mnie z czasem :wink:

 

ale malza bym musiala "zmusic" bo ja drogi z Wrocka do stolicy nie przezyje :roll: no chyba ze wyjade w nocy zeby nic nie jezdzilo, bo inaczej to kaplica :-? kurna mogliby juz jakas porzadna autostrade zrobic albo cus 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Spotkanie Forumowiczów ... w maju .... w drugiej połowie maja, a w zasadzie 19 maja ... toż my mamy się właśnie wtedy przeprowadzać :roll: :o .

 

Iga, baterie łazienkowe pierwsza klasa. Też o takim wzorze myślałam :wink: . Uważam, że trzeba je brać i nic już innego nie szukać - lepszych i ładniejszych w tym przedziale cenowym nie znajdziesz :wink: .

Wyglądają naprawdę "firmowo" :D

 

Meksykańska łazienka powinna w/g mnie nie być ani "retro", ani za nowoczesna. Raczej coś pośredniego, o łagodnych, płynnych kształtach. Ale to tylko moje zdanie :wink:

A myślałaś o stojącej barerii na blacie, a nie naściennej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, przeprowadzić się macie do końca maja, w tym czasie, kiedy ty będziesz bawić w W-wie, mąż poprzewozi cięższe i większe rzeczy :wink:

 

Iga - oglądałam baterie - fajowe (no, te dwie pierwsze nie powaliły mnie 8) ). Ta prysznicowa jest boska! W ogóle to te 4 ostatnie są super. Bardzo mi się podobają. Najbardziej mi odpowiada ta trzecia od końca - właśnie coś takiego planuję (ale mój mąż ma jakieś dziwne upodobania co do baterii :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianka - ja mysle, ze dzien odpoczynku od przeprowadzki dobrze ci zrobi :wink: :D

A stojaca bateria tam raczej nie wchodzi w gre - jest wasko a sporo miejsc zajmie juz i tak umywlaka owalna wbudowana w balt :roll: Mozna by postawic z boku - ale jesli chodzi o stojaca to do tej meksykanckiej lazinki tez nic nie wpadlo mi w oko. Ale przy nablatowej trzebaby przerabiac przygotowane juz podejscie wody.

 

Dominika ta prysznicowa ma dla mnie te zalate, ze jest i deszczownica i sluchawka - a do tego jest natynkowa. Ja mam troche fobie przed bateriami podtynkowymi. Wiem, ze to glupie, ale zawsze mis ei wydaje, ze jak juz sie cos w niej zepsuje to tak, ze trzeba bedzie kafle kuc :lol: Albo jeszcze lepiej- bedzie cos przeciekac z mur :o :lol: Choc wiem, ze baterie sie nie psuje raczej- z tym, ze do tej proy cale zycie mailam doczynienia z natykowymi :roll: :lol:

 

Żaba mi sie ta tez bardziej podoba - juz nie mowiac o tym ze mniej miejsca zajmie. I chyba nie bede sie za duzo zastanawic- ostatnie 2 dni stracilam na ogladaniu baterii :D

A co tapaet i fototapet to prawda, ze znow zaczynaja robic furore :D Ja sie zaczelam nawet zastanawiac nad tapata za szklem nad blatem w kuchni :roll: Ale jak na razie u mnie wygrywa tam po prostu ten sam blat z bialego laminatu na scianie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...