Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam też skombinowany nie pamiętam skąd - w miarę akualny (ceny są teraz chyba wyższe o 1-5 zł) cennik kfa w pdf- jakby co to moge podeslac na maila

Iga,

Dzięki za namiary na faceta od baterii. Mogłabym prosić jeszcze ten cennik w pdf ([email protected])?

Jesli temat szklanej kabiny jeszcze aktualny, to znalazłam dość przyzwoitą i niezbyt drogą na Allegro, niestety linka teraz nie podam bo mają przerwę techniczną. Hmm, tylko nie kupowalam nigdy takich droższych sprzętów na Allegro...

I niech ten Twoj PW sie trochę pośpieszy, bo tu sporo chętnych do oglądania Twoich wnętrz :)

 

Dodaję link do kabiny, allegro juz działa:

http://www.allegro.pl/item170456835_kabina_prysznicowa_kwadrat_90x90_drzwi_skrzydlowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiowa - dzieki, ale u mnie kabina nie wchodzi w gre- brodzik mam z plytek a jedna scianke z luksferow. Moja cena na przezroczyte dzrwi to 900 a na matowej 1.100. Okucia i galka ok. 400 zł niestety - szukamy tanszych w castoramie.

Gaciowy fiolet obiecuje fotografowac jutro i jakos wrzuce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, kolor nie jest tragiczny, chociaż ja takiego w pokoju bym nie chciała :wink: Gaci tez takich nie noszę :lol:

Z kolorami naprawdę jest ciężko - na próbniku może się wydawać idealny, a na ścianie przeraża :lol:

 

A co do łazienki - super, teraz to już z górki :wink: Wszystko zaczyna nabierać właściwego wyglądu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wlasnie od dziecka marzyla niebieskawa lazienka - takie proste skojarzenia - woda = niebieski :lol: U mnie w calej rodzinie wszytko w bezach, ramach i brazach :D kazdy teski chyba za tym czego nie mial :wink:

 

Ja eraz z przerazeniem bede wybierala dalsze kolory - ten na probniku byl bardzo jasniutki :-? Nie taka zarowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga tak się składa, że też eksperymentowałam z fioletem. O zgrozo mój śliczny fiolet w domu na ścianie zrobił się wściekłym różem. No może przesadzam, ale podejrzewamy, że w sklepie coś pomieszali nie tak w mieszalniku. Finał był taki ,że farbę za którą zapłaciłam 150 zł sprzedałam za marne grosze, żeby się jej pozbyć. Znajomi dodali dużą ilość białej farby tej samej firmy i uzyskali śliczny kolor. Moja strata zbyt emocjonalnie i pochopnie postąpiłam. Więc to może być sposób na stłumienie zbyt intensywnego koloru. Druga rada przy ciemnych kolorach upierałabym się przy jasnym czyli białym suficie i skosach.. Ja z kolei malowałam na pomarańczowo i pomieszczenie z takim sufitem było puszką gdzie odnosiłam wrażenie ze sufit się zwali na głowę. Teraz w sypialni mam bordo ale sufit i skos jest biały i jest prześlicznie.Syn ma intensywny niebieski ale skos i sufit jest siwy jaśniutki jest bardzo ładnie.Dasz radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja geberity kupowalam u forumowego Mroziczka - ale przesylka byla dosc droga - oplacalo mi sie bo bralam jeszcze kilka rzeczy. Zabij ale nie pamietam ile placilam - czy 400 czy 450 :roll: Ale ja polecam i w tej sprawie uderzyc do pana z Felixa - podejrzewam, ze bedzie mial rownie dobre ceny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie niepodzianka - bylam w Biurostylu (nawem mam od stolarza caly wzornik dzis musze go sobie przylozyc do zlewu, moze cos wybiore :roll: ), ale nic z tego mi do konca nie pasuje. Za to w Lupusie jeszcze nie bylam - najciemniej pod latarnia :lol: - tam maja podobno do 16.00 czynne :roll: Mam zamier sie wybrac jak wydobrzeje :wink: Ale skoro piszesz, ze tam wybor mniejszy to sama nie wiem czy warto :wink:

Pamietam jak z 10 lat temu rodzice robili kuchnie to wzorow blatow z laminatu na bialym tle byla masa. Maja taka imitacje bialego marmuru z czrnymi zylkami. Juz na wet to byloby ok. a teraz wszystko bezowe :roll:

 

Jak myslicie - czy taki gladki bialy blat na wysoki polysk to tragedia w utrzymaniu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że taki blat rzeczywiście będzie dośc trudny w utrzymaniu- ale pewna nie jestem. Mam wrażenie, że w ogóle wszelkie powierzchnie na wysoki połysk wymagają szczególnej troski- trzeba by spytac tych, co takie mają. Natomiast wszelkie wzorki- kropeczki, mazaje czy takie tam inne bazgroły powodują, że nie widac tak np okruszków. Sama jeszcze nie oglądam się tak intensywnie za kuchniami, bo to u mnie kwestia kilku miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe mnie Grion zaintrygowales - Firnica ma piekne balty rzeczywiscie - ale nie wystawiaja w Biurostylu wszystkich. Wiesz moze czy moga sprowadzic dowolny wybrany wzor tej firmy?

 

tabaluga1 u mnie pwenie tez :roll: Moj PW nadal robi sam. Juz mysle o wynajeciud dodatkowej ekipy, zeby robila dol, bo w takim tempie to sie nie wyprowadzimy i do konca tego roku. :roll:

 

W ogole dzis zazyczyl sobie wynagrodzenie za 1 sciane plytek. Powiedzialam, ze chcialabym sie rozliczyc za cala lazienke a nie za 1 scianke... a on na to, ze potrzebuje pieniedzy. Lubie, go, jest dokladny (robi super) i uczciwy, ale ceny normalne - z takimi terminami to juz zadna gratka. Najpierw myslslismy, ze przeczekamy, ale skoro pomalowanie sufitu zajmuje mu 1 caly dzien pracy- ta scienke z plytakami w luku ukladal 3 dni- bez fugowania. Czy to sa normalne terminy? Moze po prostu takie jest tempo prac jednego czlowieka? Ile bedzie ukalad nam gres na calej podlodze na dole? Tam jest jeszcze tyle roboty. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...