Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

Ciekaw jestem tefo drewnianego tarasu. Osobiscie to bym się bał.

Jakbyś zobaczyła jak wygląda moja deska czolowa oglądana od dołu ....:D a "wisi" dopiero rok....a to też sosna...nasza polska...:)

Dlatego do wszystkiego codrewniane podchodzę jak do jeża. Mi wystarczy drewniany domek w ogrodzie, (który służył jako magazyn na czas budowy), a który co roku musze malować od zachodniej strony.

 

Wiesz, najlepszym rozwiązaniem jest zadaszony taras, masz wtedy luz i nawet podczas Twojej ulubionej burzy możesz siedzieć i pić kawę na tarasie, wdychając mocno zjonizowane powietrze ;) Ja czekam na powrót przyjaciela z Wenezueli, obiecał przywieźć małżeński (dwuosobowy) hamak, tamtejszych tubylców. U mnie jest idealne miejsce do rozwieszenia na tarasie między słupami wspierającymi konstrukcję...:)

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adriano Komputero daszek musi jakis byc- nie wiem tylko kiedy, bo wadomo, ze pod koniec sie fundusze wyczerpuja. A jak bede miala wybierac to pewnie wybiore zakup stolu a markizy :wink:

A z odmiennosciami w lazienkach, tak jak we wszystkich moich pokojach to jest tak, ze tyle rzeczy mi sie podoba, ze za nic nie moglam sie zdecydowac je jeden styl w calym domu :lol: Moze nie jest to idealne rozwiazanie to tak malego domu, ale jakos wszyscy przezyja :wink:

 

A ja na taras ogladalam jeszcze takie plytki, ktore produkuje POZBRUK - Gerion ma je u sibie na tarasie. Ale to droga impreza- a ja nie moge miec zalewanego tarasu na fundamencie. W gre wchodzi wiec tylko kostka albo drewno. A jak drewno sie nie sprawdzi to za jakis czas kostke zawsze moge polozyc. Generalnie moj taras ma byc docelowo taki prosty- naturalistyczny, wiec jak drewno "zsiwieje" to nie bedzie mi przeszkadzac. Tesciowo maja na ogrodzie malowane 2 razy schody i barierki z sosny- wcale nie wygladaja najgorzej. Zresza taras finansowany bedzie z pozyczki i jak bede fikac to nie bede wcale miala tarasu :lol: W kazdym razie te plytki wygladaja super.

Geriontaki hamak to ekstra sprawa. Tez mi sie hamak na ogrodzie marzy- ale u mnie z braku drzew i innych elementow bedzie pewnie na metalowym stelazu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A z odmiennosciami w lazienkach, tak jak we wszystkich moich pokojach to jest tak, ze tyle rzeczy mi sie podoba, ze za nic nie moglam sie zdecydowac je jeden styl w calym domu :lol: Moze nie jest to idealne rozwiazanie to tak malego domu, ale jakos wszyscy przezyja :wink:

Iga, przeżyją na pewno, powiem więcej - będą żałowali, że nie masz większej ilości pomieszczeń :wink: .

Jednym słowem masz kilka wcieleń - raz ognistej i pełnej temperamentu meksykanki, innym razem eleganckiej damy. Czyżbyś była spod znaku Bliźniąt ? :roll: :wink:

 

Pomysł na drewniany taras generalnie mi się podoba , bo jest "blisko natury". A w Twoim przypadku będzie to sensowne, ładne i praktyczne rozwiązanie, podobnie jak zadaszenie :wink: .

U nas taras jest dość sporo uniesiony w terenie i będzie ze schodami oraz skarpą. W związku z tym chyba lepiej sprawdzą się płytki :roll:

 

Umywalka "pierwsza klasa" :D . Jeszcze takiej nie widziałam . Bardzo oryginalna i świetnie się spasuje do Twojej łazieneczki .

Powinna się też Mohag podobać ze w/g na paseczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi ja na przewodniczaca sie nie nadaje bo za leniwa jestem :wink: ale moge zajac funkcje szarej eminencji 8) och taka to ma fajnie, siedzi w ukryciu, knuje intrygi i spiski ... a jak cos sie wyda, to zawsze mozna pokazac palcem na kogos innego :wink: :lol:

 

A igowa, paseczkowa umywalka jest miodzio 8)

 

musze sie przyznac ze do malej lazienki jako pierwsza kupilam w podobnych kolorach, tylko nie w paseczki a w kwiatki... tylko jak zobaczylam ta biala matowana w tej czadowej formie, to nie moglam sie oprzec i kupilam druga :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że umywalkę to na prawdę będziesz mieć niepowtarzalną. 8) Takiej nie widziałem. Wg mnie to dobrze.

Z tym netem to rzeczywiście kicha wyszła... :( :-? Chyba pozostanie radiówka... Teraz oferta plus czy ery jest całkiem przyzwoita..

Gratuluję pomysłów ekipy - grill jest bardzo oryginany... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki- ciesze sie, ze wam sie umywalka podoba. ZObaczymy czy bedzie mie sie podobala jak ja w realu zobacze :wink:

Jak widzicie ja za paseczkami jestem bardzo- za kropeczkami tez, bo to obecnie wiodacy desen w naszym sypialnym :wink:

Mohag ty lepiej tam za duzo nie knuj tylko nadal badz taka nieoceniona i fotki nam tu wklejaj 8) :lol: Dobrze, ze nie tylko ja tak mam i inni tez wymieniaja juz zakupione sprzety :wink: A takie umywalki w kwiatki- bardzo piekne - tez maja w tej firmie. Mozecie sobie obejrzec:

http://www.besteco.cz/vyrobky.php?link=21&obrnum=1&posun=0

Cena wychodzi mniej więcej jak podaną cenę w koronach pomnożycie x 0,16 i dodacie 22% vat.

 

a sprzedawcą jest firma :

http://www.skala.pless.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to balich mis ze stojacych na blacie podobaja sie bardziej baterie ustawione lekko z boku, co jednoczenie pozwala ustawic mise blizej sciany. Ale to tez zalezy od urody samej batrii- ta u ciebie na pewno bedzie piekna, wec bedziesz mogla wyberac do woli :wink: Ja swoje umywalke stawiam w tym meksykanskim kibelku, gdzie mam baterie nascienna - tam przy pgolnym forumowym poparciu wybralam ta dziwna z bulwa :wink:

U mnie jest tam bardzo wasko i juz i tak ta umywalka o srednicy 42 cm ledwo mi wjedzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie moge przezalowac ze nie zrobilam nasciennych wyjsc :evil: a bez problemu moglam zrobic i zamontowac taka baterie na trzy otwory ... ze tez nie pomyslalam o takiej umywalce wczesniej :roll: jestem niepocieszona hihi

masz racje, ze jak sie z boku ustawi to bedzie mozna umywaleczke blizej sciany postawic, moja tez jest taka wieksza a lazienka tez z mniejszych to kazdy centymetr wazny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do Ciebie trafiłam i strasznie mi się podoba :D masz świetne pomysły na wykończenie. Bardzo kolorowo, super. :D Ta umywalka w paski jest zajefajna!

 

Wracając do problemu Twojej kabiny, to dopiero jak przeczytałam dyskusję - to zauważyłam, że płytki się nie zeszły. Naprawdę nie wiem czy by mi to tak bardzo przeszkadzało... ale ja wciąż jestem w mieszkaniu i może jeszcze tego nie czuję, że ten dom taki wymarzony i coś psuje tą wizję...

 

co ma być to będzie :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylviaW witam- ciesze sie, ze wpadlas :D Ja to ci powiem, ze pod koniec budowy to ja mam juz taki stan, ze pewne rzeczy odpuszczam, ale faktem jest, ze zostalo to wykonane zle i nie nalezy sie pelne wynagrodzenie :roll:

 

świercz powiem ci tak od serca (jako kobita i malzonka)- jak sie malza upiera to nigdy nie protestuj. szczegolnie w sprawie plytek wyjdzie, ze kobita zawsze ma racje! :lol: Ja malzowi uleglam w spr. ciemnychplytek na dol i dopiero bede teraz miala :lol: A wewnetrzny glos mowil NIE!!! :lol: :lol: :lol:

 

Fanow pasiakowej umywalki chcialam przeprosic- ale je nie bedzie. Okazalo sie, ze nie ma jej na stanie- panu sie pomylilo. I moglabym ja miec ale za min. 4 tyg. A nie chce czekac, wiec wzielam taka, co na stanie byla, czyli gladka cytrynowo-zolta. Kolork jest intensywny, ale chlodny. Umywalka wlasnie lezy u mych stop :wink: Wiec transakcja jest bezpieczna :wink:

Na budowie dzieje sie duzo, ale w moim zyciu tez wiec obecnie wpisy w dzinniku bada rzadziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...