Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

Pod ścianą będzie stała kanapa-także dlatego są dwa strukturalne pasy- raczej w górnej części. Docelowo nad kanapą a pod kinkietem myślałam o jakimś dużym obrazie, ale chyba dużo czasu minie zanim zdecyduję się się czymś przesłonić te pasy i zburzyć symetrię :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iga - szczerze mówiąc, ten przycisk jakoś nie rzucił mi się w oczy - dopiero jak przeczytałam, że jest nie tak, jak chciałaś, to się dopatrzyłam :roll: To tak jak moja kratka w brodziku. Na pocieszenie dodam, że ja też mam problem z kibelkiem - jakoś nisko wyszedł :o Nie wiem, czy to dlatego, że był obniżony o 2 cm (w stosunku do pierwotnego ustawienia), czy ten model tak ma... Pocieszam się, że przynajmniej dziewczynom będzie łatwo siadać :wink: :lol:

Najgorsze jest to, że między podłogą a dołem kibelka jest tak mało miejsca. Będę musiała opracować jakąś strategię mycia podłogi w tym miejscu :roll:

 

Przynajmniej masz ładnie ustawioną umywalkę na blacie - tutaj wszystko ładnie się zgrało, prawda?

 

Kostki ci strasznie zazdroszczę, jak ładnie to wygląda! I nie będziesz brodzić w błocie, jak ja :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech- wy sie pewnie bawicie po albo i na zlocie... a ja tu wyszlam o 7.50 i wrocilam do domu o 20.30 - BUDOWA :lol: Ale tak to jest jak sie w tyg nie ma czasu nic zalatwic- nadrabia sie w sobote. Mam nadzieje, ze zdacie relacje ze spotkania :wink: No i ze sie dobrze bawicie! Ja wam bardzo ale to bardzo zazdroszcze!

Dominika niski kibelek to ulatwienie dla dzieci. Ja juz nie chce nic slyszec o moim instalatorze- wlasnie sie okazalo, ze w niebieskiej lazience nie da sie w ogole zamontowac toalety na sruby do podlogi bo tam sobie pusic wszystkie rury- podlogowke i wode i sobie pion pod kibelekiem zrobil :evil: Nie wiem co robic- musze to przemyslec :cry: A syfon w moim brodziku mi wystaje - mialo byc rowno z plytaki, ale PW miala inna wizje :evil: Fakt- chociaz umywalke mam w koncu dobrze zrobiona - szkoda, ze za drugim podejsciem :lol:

A z kostki jesteb wiecej niz bardzo zadowolona. Prace na zewnatrz ida nam lepiej niz w srodku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka wyszla bardzo ladnie, a umywaleczka w blacie jest czadowa 8)

Ta nowa ktora kupilas tez jest cacy, chociaz prawde powiem ze paseczkowa byla bardziej :p

Przyciskiem do geberyt-u sie nie przejmuj :lol: przyzwyczaisz sie szybko do takiej optyki i za pare tygodni nie bedziesz zwracac na to uwagi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, to się masz z tymi łazienkami :o :roll: :(

 

A ze swojego już korzystałam :wink: Niby nie ma jeszcze oczyszczalni, ale co to za różnica, czy sika się na trawę, czy w ziemię 8) :oops:

W każdym razie, mimo że nisko, to spełnia swoją funkcję :D

 

To co z tym twoim syfonem? Jak to wystaje? :o Kratka wystaje nad płytki, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie wam fote to zobaczycie- ale to pewnie dopiero za tydzien :roll: Dzis maz zapomnial aparatu :roll:

Ja nie mam kratki tylko syfon brodzikowy niski 7 cm. Gora miala sie schowac na rowni z pytkami a wystaje ten nakladany krazek... grunt to sobie palca o to nie przyciac w przyszlosci :roll:

Mohag- dzieki! Powiem ci, ze mnie sie ta umywalka w paski tez bardziej podobala. Ale jak nie ma to nie ma - nic nie poradze :wink:

Dominika- powiem ci, ze z kibelka w ziemie idzie a na trwie zostaje, wiec sposob lepszy :wink: A na tej wysokosci moze odkryjesz swiat z nowej perspektywy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, nie wiem jak to z tym syfonem, ale pamiętasz, jak broniłam się przed kratką :wink:

I w końcu stwierdziłam, że będzie kratka, bo panowie mówili, że syfon będzie wystawał nad płytki. Z tego, co pamiętam, to brodziki mają obniżoną środkową część tego otworu na syfon, dzięki czemu można go wpasować. Przy płytkach tego wgłębienia nie ma, i dlatego zawsze będzie wyżej. Chyba nawet wspominałam coś w dzienniku lub komentarzach o tym. Nie wiem, czy tak jest w rzeczywistości, ale mi się przypomniało, jak napisałaś o syfonie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze tez mi sie kosta podoba :wink: A taras hm- ja ciezka tu jestem w decyzjach. Teraz zaluje, ze go nie mam, bo mialabym taras na juz, a tak nie wiadomo kiedy bede miala :roll: Ale wiecie i tak nie mam kasy na zaden taras :lol: Licze na jakas pomoc i wsparcie rodziny a jesli nie ja place to tez nie mam prawa wymagac :wink: Wiecie- darowanemy koniowi... :wink:

Dominika Wiesz- mozna by chyba plytki obnizyc :roll: Ale nie wazne- ja chcialam miec plasko. I dzwonilam nawet do wykonawcy ze skelepu co kupuc- syfon, jaki? moze kratke? A na koncu mam takiego bubla, o ktorego palce sobie przeciac mozna :evil: Zdecydowanie chcialam miec inaczej... Ale jak to napisala u ciebie Zielijka - u mnie samo sie zrobilo- sciany nieronw, bo gladzie spaprane, wymiana kibelka, bo instalator zle zrobil podejscia... i tak moznaby wymienic ladna liste :roll: Cos w tym jest, ze piewszy dom budujesz dla wroga :wink: Moze na razie nie jest az tak zle (znaczy sie przyjacielowi moge oddac), ale jak mi ten blok za plotem postawia to cos w tym bedzie :wink: :lol:

świercz ano! jak pojdziemy z nim do sadu to cie wezme na swiadka- bo wszystko widziales jak po kolei i w jakim terminie bylo robione :wink: A pocieszenie jest- a jakze. Dobrze miec cos wykonanego zgodnie z estetyka i normami :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widze ze iga nam sie znalazla 8) i to jak kolorowo :lol: czerwien jest czerwona jak byc powinna, jestem ciekawa jak ten fiolet wyjdzie po drugim malowaniu.. jest bardziej fioletowy czy sliwkowy ?

A to dali ciala z ta wykladzina :roll: 8 cm to sporo, listwy strasznie beda Ci od sciany odstawac, a jak bedziesz chciala tam jakis mebel postawic to tez nie dojdzie do sciany... nie pomyslalas zeby kleic wykladziny do podlogi i dokupic te 8 cm i dokleic ? sa specjalne kleje do wykladzin i naprawde wklejenie nie pozostawia prawie sladu ze cos jest dodane.

Kiedys spadlo mi zelazko na wykladzine, a ze byla prawie nowa to sie zalamalam, ale przyszla firma wyciela kwadrat i wkleila identyczny nowy... nie bylo nic a nic widac. Przy nowych wykladzinach kiedy kolory sa identyczne to nie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga - kolorowo się zrobiło, ślicznie :D , Przyjemnie się patrzy na te kolorowe ściany, u nas właśnie kolorów mi brakuje najbardziej, ale jeszcze nie mam koncepcji co do ostatecznego wykończenia ścian, więc malujemy na biało (nienawidzę białych ścian :cry: ).

 

I widzę że skusiłaś się jakieś roślinki :wink: , tak tak, pamiętaj tylko, że to wciąga 8)

Też, jak Mohag, jestem ciekawa koloru kominka po następnej warstwie farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, bardzo odważne kolory, i powiem, że czerwona ściana robi wrażenie :wink: Czekam na efekt końcowy kominka, choć już teraz zapowiada się ciekawie ....

 

Widzę, że dałaś pasiastą wykladzinę - jakie planujesz meble do tego pokoju?

Wykładzina super, szkoda, że żle wymierzyli :-? . Nie można było tego reklamować ? :roll:

 

Roślinki pierwsze już masz, teraz kolej na sadzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm- z wykladzina to jest tak, ze zle wpisali do zamowienia a my podpisalismy fakture. Jakos nik nie zauwazyl tych brakujacych centymetrow :roll: Wylkadzina jest tylko na zamowienie i czeka sie na nia min. 3 tygodnie. No i teraz sobie wyobrazcie jak ide do sklepu i zamawiam 10 cm wykladziny o szer 4 m :lol: I czekam :lol: A że to skos i sa tam pod kazdym oknem kaloryfery i jedyne meble jakie tam beda to biurko i lozko- wiec ich odstawienie pod takim niskim skosem nawet o 4-5cm od sciany nie jest tragedia- dlatego stwierdzilismy, ze tak zostanie :wink: Prowizorka i radosna tworczosc jak widac na budowie kwitnie. :wink:

Adrianko- jaki meble beda w tym pokoju pojecia nie mam- pokoj bedzie na razie bez przeznaczenia. A w wykladzinie sie zakochalam - kosztowala 26 zł/m2 i musialam ja miec :lol: Mysle, ze kiedys beda tam jasne meble - raczej biale :wink:

 

A roslinki jeszcze poczekaja na swoja kolej - i nikt nie wie jak dlugo :wink:

Ciesze sie, ze jakos przezylyscie te moje zarowiaste kolory 8) :wink: :lol:

Dominika - ja bede miala sporo bialych scian, choc bardzo sie przed tym bronilam :wink: Ale przy tych moich instensywnych czesciach kolorystycznych muse miec cos, co je zrownowazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p a ja bym zamowila i czekala ... no ale ja cierpliwy krasnoludek jestem, tym bardziej ze pokoj i tak narazie nieuzytkowany bedzie. Ale jak mowisz ze to pod skosem a i tak nie za duzo tam bedzie stalo, to moze faktycznie masz racje z tymi listwami.

 

Bardzo lubie takie instensywne kolory... ale u kogos :lol: ja wole tak na bialo w miare mozliwosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: kze paski faktycznie mocno kolorowe :wink: Na dole staram sie powstrzymac jak moge :roll: Juz tak mam- zawsze lubilam mieszanine kolorow i wzorow... na pewno takie wnetrze nie jest neutralna baza. Ale jak sie kilka lat pomieszka w bialych scianach i na bialych podlogach, gdzie nic nie mozna zmienic- to przy moich upodobaniach przy wykonczeniowce puszczaja hamulce :wink:

Gerion czerwiem faktycznie daje po oczach. Mi podoba sie, ze nie jest to czysty odcien, ale ma w sobie domieszke maliny i pomaranczu. Bardzo ciekawy kolor :wink:

Donosze, ze posluchalam rady Mohag i zamowilam dzic 10 cm pasek wykladziny 8) :lol: I o dziwo w piatek po poludniu ma byc do odbioru :o I dzieki temu bede miala normalne listwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...