Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

Mohag nie umieraj :lol: :lol: :lol: Szafki sa biale - na nich jest tylko0 turkusowa folia. Mysle, ze z ta czerwona sciana ten turkus bylby o jeden krok za dalego- tym bardziej, ze kuchnia jest od polnocy a zalezy mi aby byla jednak "ciepla". Biel braz i srebro z czerwonymi dodatkami- to beda kolory tej kuchni :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wcale nie masz syfu w domu!! :x Co Ty opowiadasz... :roll: Masz tylko mały bałaganik związany z nieustawionymi meblami i pudałami itp.. Syf jest wtedy gdy nie ma podłóg i robią glazurę.. :roll:

Myślę, że możesz być dumna ze stanu swojego domku... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... - nie wiem, czy wy tez tak macie. Niby wykonczeniowka ma sie ku koncowi- do konca czerwca panowie maja zniknac z mojej budowy, bo musze zaczac gdzie indziej. A dla mnie wszystko jest w rozsypce. Krawedzie styku malowania koloru i bieli krzywe, rozlewajace sie - do poprawki. Wneki z g-k z wc krzywe- pomalowali mi farba fugi i przycisk... Listwy przyscienne juz polozone a nie jest skonczone malowanie scian i nie ma polozonych tapet. jak dla mnie to zupelnie zla kolejnosc- ale juz przyklejone i co mam zrobic. Wszedzie syf, chlapanie farba po dzrwiach. Ogolnie totalny koszmar, masa rzeczy do dokonczenia a oni mi mowia, ze za 6 dni znikna :o To chyba nic dziwnego, ze mnie to przeraza :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga, ja żadnego bałaganu nie widzę :wink: . Po prostu nic nie widzę - jakoś nie chcą mi się fotki otworzyć :( .

Mam nadzieję, że jak już cała kuchnia będzie gotowa to ją zobaczę - przecie ja pirwsza z kulejki :wink:

 

Nie zazdroszczę tych "przepychanek" z wykonawcą. Jednak stój przy swoim - mają wykonać tak jak chcesz.

 

Powodzenia ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga ja także miałam taki problem

tylko że u mnie nie było prądu na parterze

awaria była podczas tynkowania więc byliśmy przekonani że to z powodu wilgoci lub tynkarz przeciął kabel podczas obijania guzów pod tynk :(

Była totalna załamka

doszło do tego że pościągałam trochę z Mirkiem tynk który był robiony w ten dzień żeby sprawdzić czy czasem kabel nie jest przecięty :evil:

Mirkowi przypomniało sie jednak w nocy :lol: że zapomniała sprawdzić jednej puszki pojechał więc późną nocą sprawdzić czy to jest powód braku prądu

i Dzięki Bogu okazało się że to przez tą krzanioną puszkę wywalało prąd ( różnicówkę) :-?

ale perspektywa była nieciekawa :roll:

 

więc wiem jakie uczucia tobą targają :roll:

może poszukajcie innego elektryka, rozpruje skrzynkę i będzie sprawdzał, choć najlepiej byłoby żeby robił to wasz elektryk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga, współczuję Ci tej nerwówki :-? .

Cholipcia, że też zawsze muszą wyjść jakieś "kfiatki" :evil: . Człowiek ani na chwilę nie może przestać być czujnym, bo zaraz ma takie niespodzianki :( .

 

Z pewnością da się wszystko naprawić i prąd na poddaszu popłynie, ale ile przy tym będzie darcia ścian .... :roll: . Lepiej o tym nie myśleć 8) .

Może udałoby się Wam skontaktować z elektrykiem , który robił instalację - może coś podpowie, może będzie pamiętał, może da wskazówki dla nowego elektryka. Chyba nie ma co czekać do sierpnia, tylko już teraz rozwiązywać tę przykrą zagadkę 8)

 

Ściskam kciuki ! I nie martw się ! Jeszcze nie było takiej sprawy , której nie udałoby się rozwiązać. Uszy do góry ! Będzie dobrze ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam- elektryk ktory robil instacalcje nie odbiera telefonow- zreszta publicznie kidys oswiadczyl, ze nic wiecej robic u nas nie bedzie. No, ale brak pradu podpada pod gwarancje. Oczywiscie nikt nie poczuwa sie do winy. Bo to inwestor z braku innych rozrywek stwierdzil, ze pozbedzie sie sam pradu :roll: Tylko powidzcie mi kto sprawdza czy prad jest z kazdym gniazdku i wlaczniku? My sprawdzilismy po tynkach, ale mielismy nadzieje, ze jak podlaczymy lampy to one polacza obwod i bedzie prad we wlacznikach- a tu nic :roll:

Pewnie, ze naprawic sie da- ale jakie to koszty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga, u mnie za wszystko jest odpowiedzialny kierownik budowy. To do niego zgłaszam wszelkie niedociągnięcia i fuszerki 8) . Za poprawki nie płacę :wink:

Nota bene sam wraz z pomocnikiem podłączał mi wszystkie gniazdka i włączniki :wink: . Miał jakiś specjalny przyrząd do mierzenia napięcia , który reagował piskiem gdy płynął prąd .

 

A nie masz żadnego znajomego elektryka, który tak po starej znajomości ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to za co, tu taka powazna sprawa z tym co "kopie" a ja zamiast glaskac po glowce to sie podsmiechuje :oops: :wink: ale naprawde wspolczuje, wiesz przeciez 8)

 

jedziemy podbijac Triest i okolice 8) , niby miala byc Sycylia ale mamy tylko dwa tygodnie we wrzesniu, to sie nie oplaca tam pchac bo wszystko byloby na wariackich papierach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...