Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Iga w daliach 3 - komentarze


iga9

Recommended Posts

Mohag bez przesady :wink:

Zazdroszcze wyjazdu- nawet bardzo 8) 2 tyg wakacji to tez duzo- szczegolnie jak na ta wyciescke. Ale faktycznie na Sycylie za malo- tam trzeba na sam dojazd w jedna strone (przynajmniej od nas :wink: ) liczyc 2 dni, wiec w sumie z 14 4 znikaja. A jak juz tam czlowiek pojedzie to 10 zdecydowanie nie wystarczy. Ale pomysl koniecznie jak bedziesz kiedys ta trase planowac o zwiedzeniu tez - np. 1-dniowe wypady - wysp na podludnio. Podobno na prawde warto. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To rzeczywiście z tym prądem to jakaś kaszana.. :( Czasami tez mnie szlag trafiał i zastanawiałem się, że może trzeba było w bloku kupować.. :roll: Wtedy jak ja chciałem kupowac to po 3500-4000 zł za mkw w dobrym miejscu było...(teraz to 10 000zł) :roll:

No, ale zapewne prąd da się naprawić przy pomocy znajomego elektryka, a posiłków i grila na własnej działce nic Ci nie zastapi... Domek ma swój urok, ale i kilka "strupów" nagłosiw... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę my tez mieliśmy zgrzyt z prądem na poddaszu....juz widziałam wyrywanie gipskartonów które dopiero co były połozone :-?

ale na szczęście przyszedł elektryk - coś tam w gniazdkach poprzekładał i jest juz wszędzie :D

ufffff ;-) Tobie zyczę aby też sie tak skończyło :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za cieple slowa i kciuki! :D Jestescie kochani! :D

Niestety bez kucia w scianach na klatce schodowej i w lazience sie nie obedzie. A elektryk wyjezdza z zona na wakacje, wiec musimy z tym niestety poczekac. A ze klatke schodowa mamy otwarta, to nie mozemy na blysk wykonczyc salonui- bo caly pyl z kucia pojdzie na dol, no i calej naszej prywatnej sypilanej czesci- bo to jednosc z lazienka.

W kazdym razie decyzja zostala podjeta- przeprowadzamy sie. Bedzimy wykorzystywac inne pomieszczenia. Teraz doceniam swoj geniusz zrobienia dwoch lazienek na gorze 8) :lol: No i kuchnia tez jest skonczona- prawie :wink: Jako, ze ja jestem ostro pracujaca - malzonek wykorzysta swoj urlop na sprzatanie i organizacje przeprowadzki. Czeka nas ciezko okres, wiec fluidy sie przydadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za fluidy, slupy i inne odczynianie :D

I prosze dalej, bo sie przydaja :wink: Caly weekend spedzilam na sprzatniu- bosh jaka to robota! :o 3 h myje jedno okno :o Zachlapane , zaklejone od tasmy malarskiej- totalna masakra :o Czy wy tez tak macie? :roll: Generalnie 1 dzien = 2 okna i 1 pomieszczenie. Bilans fatalny- chcialam jkos szybciej posprzatac. Do tego przy sprzatniu odkrywam jakies buble - braki lub krzywo nalozona fuga, odbarwienia- pobrudzenia. Brak zaszpachlowanych podejsc przy grzejnikach :o Wiec ekipa znowu wejdzie robic i znowu naswini- bedzie sprzatanie od nowa :roll: Generanie wrazenia srednie :wink:

Pradu nie ma- czyja wina, wole nie mysles- kazdy mowi, ze nie jego. Ja tam wynalazlam dwoch winnych i tego sie trzymam :wink:

Jestem zarobiona strasznie, bo w pracy wszyscy na urlopach, wiec siedze po 10-12h pozniej starajac sie jeszcze kupowac jakies lampy i wieszaczki.

Z tego wszystkiego zapominam do domu zabrac aparatu i fotek brak- ale mi wybaczycie :wink: Zr :wink: obie fotke jak bedzie posprzatana podloga :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich wiernych czytelnikow! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga, bo z tym sprzataniem to jest zawsze tak... albo normalna szmata, normalne srodki i czyszczenie tygodniami, albo profesjonalne srodki i profesjonalne narzedzia i wysprzatane w dwa dni 8) nie nalezy to do najtanszych, ale zawsze jest pytanie co drozej wychodzi czy nasz czas, czy nasz czas ktorego nie mamy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga, ja też teraz na etapie porządków i stwierdzam, że to syzyfowa praca :-? . Następnegp dnia praktycznie nie widać różnicy, bo pył osiada w zastraszającym tempie i ilościach. Skąd on się bierze ? :roll: :wink:

 

Z oknami, to nie mam najgorzej, bo majstry dokładnie je zabezpieczyli. Mam tylko kłopot z usuwaniem fabrycznych naklejek na szyby. Bardzo trudno ten klej usunąć 8) :-?

 

Jak będę myła następne okna - pomyślę o Tobie ! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...