Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Beti


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 543
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Twój dom dopiero robi wrażenie 8)

 

A okolice faktycznie zaczynają się robić górzyste

Linia kolejowa Przemyśl - Kraków przecina polski krajobraz z płaskiego jak stół na górzysty ja mam przyjemność mieszkać już po drugiej stronie, w nocy mogę usłyszeć pociąg tej linii.

 

I faktycznie nie wiem jak to się udało projektanta ale linia kolejowa prawie idealnie rozdziela dwa bardzo różne krajobrazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

niestety nie wiem, ale poszukam w instrukcji obsługi, która jest na budowie

My także nie mogliśmy się z nią dogadać :roll:

byliśmy od samego początku nastawieni na 25 ale ona usilnie twierdziła że 25 na ogrzewanie naszego domu i na ciepłą wodę ( zbiornik 200-300l po solary w przyszłości) nie wystarczy :o :-?

My jednak zaufaliśmy swoim przeliczeniom i kupiliśmy 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

z tego co pamiętam to wszystkie rurki były wawina wiec najlepsze na rynku ale w dobrej cenie bo wszystko kupione było na allegro

trochę nam zabrakło tych rurek i kupiliśmy resztę nipko czy cos w tym rodzaju :roll: amerykańskie

tych nipko używaliśmy także do wody bo wawin (tego przekroju który był nam potrzebny) był okropnie drogi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Beti - zamówiłem Wavina :D po 3.31 z transportem. Będzie w czwartek - jakoś tak odgapiam wasze rozwiązania - widać, że są przemyślane. Liczył ktoś wam podłogówkę? czy zrobiliście tak na oko? Dlaczego kładliście folię na rurki? - nikt tak nie robi :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlogowka byla robiona na oko po przejzeniu setek zdjec z podlogowkami, jako ze jest to dodatkowe ogrzewanie zarowno w lazienkach kuchni i wiatrolapie napewno niebedzie problemu ze moze niedogrzewac zwlaszca ze jest sporo przewymiarowana. Jezeli chodzi o folie to na podlogowce dawana byla pod rurki, a ta czarna folia ktora jest na calosci byla dawana na rurki ktore ida do grzejnikow poniewaz sa wcisniete w rowki ktore sa w styropianie,jezeli chodzi o dawanie foli pod na styropianpod wylewke jest o tym wiele watkow i dyskusji ostatecznie zdecydowalismy ze damy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

po tych deszczach okazało się że przecieka nam dach w 3 miejscach :-? ale przyszedł blacharz i poprawił, więc mam nadzieje że już nie będzie problemu

dom już jest docielony położyliśmy siatkę i 2 razy klej, szalety na ukończeniu teraz trzeba malować gruntem

co do podbitki to sprawa jest nadal nierozwiązana,

bo jeśli chodzi o kase to na nią mamy ale jeśli chodzi o wykonanie to nie wiem czy zdążymy w tym roku :(

mamy wykopki, teść ma jakieś prace polne, w palnie były jeszcze tarasy i schody, a pogoda nadal niedopasuje, poza tym synuś się nam bardzo rozchorował :cry:

Jasne że było by lepiej zrobić ta podbitkę odrazu ale doba ma tylko 24 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cześć

Ty też zbyt często na forum nie bywasz :wink: ale wcale się nie dziwię :)

Dzieciaki urodne jak ich mama 8) :) ( zajrzałam do dziennika )

 

A co u nas?

jakoś leci faceci męczą się z podbitką :roll:

ja chodzę do pracy więc czasu mam mało :-?

mój Robciu siedzi w domu z teściową, skurnikuje i rośnie jak na drożdżach :D

 

Zaczynam poszukiwania płytek do łazienki i kuchni i już mi głowa pęka :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...