Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam:

wszelkie prace dot. elektryki: Krzysiek Braś 888 749 517

Super chlopak, zna sie na tym co robi, poradzil mi wiele fajnych rozwiazan, cena normalna.

 

Wod/kan/gaz/co: 607 555 426. Rowniez super gosc. Bardzo dobry fachowiec wie co robi i potrafi doradzic.

 

Elewacja: Czesław Biel 608 807 193. Szybko i sprawnie, cena ok. Mojej mamie robil tynki 10 lat temu i kolor do tej pory powala z nog, co jakis czas ktos z przejezdnych pyta kto jej robil. Mi tez robil i jestem 100% zadowolona.

 

Z 2 tyg podam dane tynkarzy i wylewek.

 

Szukam kogos o fliz. Mam fachowca, ale terminow juz wolnych na ten rok nie ma.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fliziarz idealny pan Paweł tel. 697 695 309. Pracuje szybko, dokładnie, z "pomyslunkiem", po robocie posprzątane :D jesteśmy bardzo z niego zadowoleni - tym bardziej, że cena nie zwala z nóg, wręcz przeciwnie :wink:

 

 

 

Niestety fliziarzowi chyba nadmiar klientów przewrócił w głowie :evil: Dopwiedzieliśmy się od znajomych u których ostatnio robił, że nie skończył prac, mimo umowy ustnej zażądał dużo wyższego wynagrodzenia, a gdy znajomi powołali się na wcześniejsze ustalenia obraził się i zniknął. Grożąc wczesniej, że jak nie zapłacą, to będa mieć "kłopoty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIALA LISTA:

 

Wieliczka 'MIXBUD' ul. Jedynaka 3

12 289 27 60

Dosc duzy sklad budowlany wiec ceny nie wygorowane. Obsluga bez zarzutu. Kupowane materialy mozna przetrzymac potem przywoza na telefon. Nie mam zadnych zarzutow. Jadac od Krakowa pierwszy skret w prawo (Jak do sklepu Lidle'a) i jakies 1,5 km prosto. Maja tez drobny piasek na szlichte do tynkow!

 

Dodatkowy plus mozna placic przelewem, przy duzych sumach to wygoda, daja fakture pro-forma i 2 dni na zaplate. Po kilku zakupach mialem towar bez fatygowania sie do sklepu, wszystko na telefon, dostawalem numer faktury i robilem przelew na odpowiednia sume. Towar zawsze byl punktualnie.

 

Pozdrawiam

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno NIE POLECAM super nieomylnego wykonawcy ; PAWEł PASTERNAK z miejscowości STRóżA lub TRZEBóNIA w jego słownictwie nie ma czegoś takiego jak ;termin wykonania ,dotrzymanie umowy, kary umowne,bo jak sam twierdzi,wszyscy mogą mu skoczyć bo i tak nie ma nic na siebie,przestrzegam przed takimi wykonawcami ponieważ realnie i tak niema możliwości wyegzekfowania rękojmi z tytułu budowu domu i wszelkie partactwo budowlane ze strony tego Pana nie będzie poprawione,FACHOWCY z pod budki z piwem, ibliższe info na maila [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista.

Producent drzwi zewnętrznych firma Klich - Tarnów. Wykonanie i montaż drzwi idealny, brak jakichkolwiek zastrzeżeń, profesjonalne podejście do klienta i obsługa.

http://www.drzwi.net.is.pl

 

polecam, zdjęcia drzwi zamontowanych u mnie na priv

pozdrowionka

 

link ktory podales nie działa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja mogę w końcu coś dodać do listy:

Biała lista:

- więźba dachowa Zabierzów, co prawda termin przesunął się o kilka dni, ale właściciel miły człowiek, cena przystępna i płatność przelewem o podstarczeniu na miejsce: 606-209-959

- stal na zbrojenie, firma Metalkom z Kryspinowa, zawsze na czas i cenowo konkurencyjni 280-64-19

 

Niedługo będę robił instalacje (wykonawcy polecani na forum) także opisze wszystko co i jak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale przestrzegam mocno przed firmą "Maritom"s.c. z Laskowej. Moze i tanio ale na pewno daleko od solidności - miesiąc wcześniej złożone zamowienie nie pomogło bo gdy nadszedł termin realizacji firma okazala się całkowicie niepoważna i niekonsekwentna (obiecali a pozniej odwolali). Jesli komuś zależy na terminowosci to radze sie trzymac z daleka od Panów Pławeckich. Dodam jeszcze tyle ze kiedy powiedzialem ze oddaje ich na forum na czarna liste padła odpowiedź "klienci internetowi to tylko 1% naszych klientów"....

 

kupilam u nich bramy garazowe, wygladaja naprawde porzadnie (czy dobre okaze sie po latach), mozna sie dogadac z cena. w sumie zalatwilam wszystko przez internet, wiec moze sie czegos nauczyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁA LISTA:

 

Wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, w szczególności dachówka NELSKAMP, systemy kominowe, rynny, rabaty gdy kupuje się komplet na dach, fachowe doradztwo, terminowość i bardzo miła (kobieca :o :)) obsługa:

 

http://www.dacholand.pl/ Firma z Gaja w Mogilanach.

 

mam troche inne zdanie, na dachowke czekalam blisko 2 miesiace!! miala byc za ok. 2 tygodnie, dobrze ze sie nie spieszylam. Pomogly dopiero codzienne telefony i chec odebrania zaliczki. Pracownicy naprawde przemili, tyle ze albo fax nie dziala, albo jeszcze nie zdazyli odberac towary, albo policzyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNA LISTA,

jeszcze raz czarna lista dla KRZYSZTOFA ZIOBRO Z GOLKWIC. Omijajcie go szerokim łukiem. Jak chcecie szczegóły opiszę na priva. Bynajmniej nie ufajcie temu człowiekowi bo to oszust !!! Szkoda słów..........

Potraktowałem go łagodnie we wcześniejszym poscie ale teraz przy tynkach wiem co jest spitolone. WSIO!!! tyle ze jak ktoś się na tym nie zna to .... porażka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam troche inne zdanie, na dachowke czekalam blisko 2 miesiace!! miala byc za ok. 2 tygodnie

 

Wiem, że sprowadzają oryginalną dachówkę z Niemiec, na którą warto poczekać. Jest sezon budowlany, więc nie możesz winić firmy z Gaja za opóźnienia niemieckiej firmy.

 

kupowalam zwykly IBF i mialam chyba 7 razy zmieniany termin dostawy. Ponadto raz poinformowali mnie ze dachowka juz jest, wiec ja jade zaplacic a okazalo sie ze niestety jest .. ale polowa. Na druga czesc musialam dalej czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNA:

(bardzo, bardzo czarna!!! :evil: )

 

Firma "Pro-San-Instal" z Nowego Brzeska, inż. Jan Mań z małżonką.

 

Złożyliśmy u nich dokumenty potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę w listopadzie 2007. Na 1 maja miało być wszystko gotowe, PnB prawomocne, zawiadomienie o rozpoczeciu robót złożone, dziennik budowy pobrany, po czym końcem kwietnia dzwonię do Starostwa i okazuje się, że WNIOSEK O PnB NIE ZOSTAŁ JESZCZE NAWET ZŁOŻONY!!! :evil:

 

Ponieważ załatwialiśmy to zza granicy, mieli tylko nasz "nadzór" telefoniczny, klamali przez telefon jak z nut, do ostatniej chwili twierdzili, że wniosek jest złożony, że PnB będzie "w przyszłym tygodniu", po czym jak się wydało, próbowali nam wmówic, że nasz wniosek zgubili w Strarostwie!!!! :evil:

 

Aktualnie próbujemy ich przekonać, aby złożyli łaskawie nasz wniosek, 15.05 lecimy do Polski i jeśłi tego nie zrobia, urwiemy im jaja.

 

Bardzo odradzam jakiekiolwiek kontakty z tą firmą. W Starostwie mówią, ze nie pierwszy raz mają z nimi problemy, że ludzie dzwonią i sie dopytują. Jest to dla nas nauczka, żeby zawsze, ale to zawsze podpisywać umowę. Najlepiej z porządna karą za zwłokę...

 

W listopadzie wpisalam nazwe tej firmy w wyszukiwarce na forum i nic nie wyskoczylo. Teraz juz wyskoczy! :lol: Przestrzegam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...