Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po dokonaniu kilku wycen, powierzyłam wykonanie mojego blatu panu Piszczkowi. Mogę go z czystym sumieniem polecić - wszystko zgodnie z projektem na czas ( co do minuty, a to się rzadko zdarzało na mojej budowie...)., blat na barek wzmocniony odpowiednią konstrukcją ( nie każdy chciał się podjąć wykonania),kamień dokładnie taki, jak chciałam ( satynowany). Mam opory przed polecaniem innych wykonawców, bo zawsze było jakieś, choćby "małe ale..." Tutaj nie mam wątpliwości, więc podaję namiary - warto sprawdzić:

Piszczek Jarosław Kamieniarstwo

tel. kom. 502 647 015

ul. Przylesie 1

30-444 Libertów

woj. małopolskie

I zdjęcie mojego blatu:

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=244909&d=1393331312

Witam, gdzie w Krk lub okolicy zamawialiście kamień na blat kuchenny ? ktoś godny polecenia ? myślałam nad Pro-granitem z Niepołomic dopóki nie znalazłam nieprzychylnej opinii na forum ....
Edytowane przez JDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ostrzeżenie przez duże O! przed pseudo-firmą która nazywa się BUD KACZMARCZYK vel Krzysztof Kaczmarczyk z Lipnika koło Myślenic. Występuje tez pod mailem kasiulenka@ coś tam po małpce lub telefon 507256723

Nie będę więcej pisał bo ten koleś wysyła smsy z pogróżkami więc zwyczajnie się boję. Jakby ktoś był zainteresowany wyczynami budowlanymi tego pana to chętnie opisze na priva. W każdym razie proszę mi wierzyć - należy go omijać szerokim łukiem!

Pozdrawiam

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Lista

masakra, sprawa w sądzie , trzymajcie się z dala!!

 

Urzędowski Sławomir Firma Stolarsko-Montażowa

os. Stalowe 11 m. 19 Kraków

Małopolskie Polska

601084052

 

Potwierdzam, zamówiłam meble 3 miesiące temu, wpłaciłam zaliczkę 2000 zł i nadal nie ma ani mebli, ani pieniędzy i prawdopodobnie nie będzie, jutro sprawa trafia na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czarnej listy firm budowlanych z Krakowa dodaję Austrobud - za totalną ignorancję i niesłowność. Właściciel od pół roku wodził za nos obiecując terminy, następnie je przesuwając a na koniec nie ma nawet odwagi odebrać telefonu. Omijać proszę szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czarnej listy firm budowlanych z Krakowa dodaję Austrobud - za totalną ignorancję i niesłowność. Właściciel od pół roku wodził za nos obiecując terminy, następnie je przesuwając a na koniec nie ma nawet odwagi odebrać telefonu. Omijać proszę szerokim łukiem.

 

Oooo jaka nazwa podobna. Proszę nie łączyć ze mną. To inna firma. Mam nadzieje ze wpisujący potwierdzi chociaż to jeden post na fm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...