Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

7) Instalacja wodna i kanalizacyjna Józef Chlebda tel. 602 779 337 polecana również z białej listy - ciężko się dodzwonić ale warto dobra usługa w dobrej cenie.

 

.

 

Nigdy nie miałam najmniejszych problemów z dodzwonieniem się, nawet w wigilię Wigilii, gdy pompa odmówiła posłuszeństwa.

A poza tym również mogę ich tylko z całego serca polecać, cała hydraulika i odprowadzanie wody deszczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

sporo czasu mnie już tutaj nie było, gdyż nie wykonywaliśmy żadnych prac budowlanych.

Ale wreszcie postanowiliśmy się ogrodzić. Zrobiliśmy panelowe ogrodzenie wokół domu, potrzebujemy jeszcze bramę i furtkę oraz barierki.

Interesuje nas wzór podobny do: http://www.konsport.com.pl/pp-002-p64.html

Barierki też proste profile poziome 4x2 cm.

 

Czy mógłby ktoś polecić solidnego i niedrogiego wykonawcę z montażem + automat - okolice Wieliczki/Gdowa. Potrzebuję pilnie, gdyż z tym, którego mieliśmy są problemy i musieliśmy z niego zrezygnować.

Edytowane przez jowitajb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sporo czasu mnie już tutaj nie było, gdyż nie wykonywaliśmy żadnych prac budowlanych.

Ale wreszcie postanowiliśmy się ogrodzić. Zrobiliśmy panelowe ogrodzenie wokół domu, potrzebujemy jeszcze bramę i furtkę oraz barierki.

Interesuje nas wzór podobny do: http://www.konsport.com.pl/pp-002-p64.html

Barierki też proste profile poziome 4x2 cm.

 

Czy mógłby ktoś polecić solidnego i niedrogiego wykonawcę z montażem + automat - okolice Wieliczki/Gdowa. Potrzebuję pilnie, gdyż z tym, którego mieliśmy są problemy i musieliśmy z niego zrezygnować.

 

jowitajb

 

Moge polecic wykonawce mojego ogrodzenia Pan Michal Budzik tutaj masz stronke Jego Firmy http://www.step-bud.pl/index.html ( nie wiem tylko jak u Niego z czasem ) zadzwonic nie zaszkodzi :yes:.

W realizacjach na Jego stronce jest min. moje ogrodzenie - wykonane w podobnym stylu jak Ty chcesz wykonac swoje .

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Podzwoniłam już po kilku wykonawcach z białej listy i właśnie Pan Michał dał mi najlepszą ofertę. Był już nawet na pomiarze. Także mam nadzieję że wreszcie za jakiś miesiąc zamkniemy temat ogrodzenia. Obawiałam się, że może być dla niego za daleko, ale wygląda że nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Podzwoniłam już po kilku wykonawcach z białej listy i właśnie Pan Michał dał mi najlepszą ofertę. Był już nawet na pomiarze. Także mam nadzieję że wreszcie za jakiś miesiąc zamkniemy temat ogrodzenia. Obawiałam się, że może być dla niego za daleko, ale wygląda że nie ma problemu.

 

W takim razie powodzenia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym szczerze polecic firmę tynkarska SuperTynki z Krakowa http://www.supertynki.pl +48 601 667 101 . Prace tynkarskie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Idealnie proste i gładkie ściany. Super komunikacja z panem Tomkiem. Jasne warunki umowy. Kulturalna i bardzo kompetentna ekipa tynkująca Pana Mariusza. Jestem bardzo zadowolony. Gdyby było więcej taki firm budowa domu była by przyjemnością, a nie katorgą jak się czasem zdarza. Edytowane przez syjam23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :)

 

Robił ktoś z was ostatnio schody wewnętrzne? Potrzebuje namiar na jakiegoś wykonawcę z okolic Myślenic (najchętniej).

 

Moge polecic mojego wykonawce schodow Pan Krzysztof Witaszewski - dziala w calej Polsce Schody KAISER http://www.schodykaiser.pl/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czarna lista firma TOP BUD Artur Fiołek, Węgrzce. Właściciel podnajmujący inne firmy do wykonawstwa a sam dysponuje paroma ludźmi którzy są zdolni do wybudowania zaledwie fundamentu i postawienia murów w niezbyt szybkim czasie, ekipa emerytów, przerzucając pracowników co chwilę na różne budowy. Do tego jeśli są braki w kadrze lub chce szybciej coś wykonać to zatrudnia przypadkowe osoby które nie zawsze się sprawdzaja a budowa jest budową doświadczalna. Krętaczy i ściemnia, rozliczeń nie potrafi sam dokonać tylko człowiek uważający się za inżyniera a tak naprawdę nie wiele znający się na budownictwie i dowożący materiał busem :p Co najgorsze brak faktur za pracę i materiały, gwarancji zero. Po zakończeniu prac nie można się skontaktować, właściciel non stop na wakacjach albo zbywa że oddzwoni poźniej itd. Ciekawe jak ten pan rozlicza się ze skarbówką? Ostatnio zmienił nazwę firmy i ma nowy KRS przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam wszystkich przed nowo powstałą firmą krzysztof kaczmarczyk wakk-bau z miejscowości lipnik koło myślenic, wcześniej pod nazwą budkaczarczyk razem z firmą swojego brata janusz kaczmarczyk scacholding=, zaczęli tylko początek budowy domu żeby pobrać wysokie zaliczki za etapy które mieli zrobić, ta pseudo firma budowlana pobrała pieniądze za zrobienie poddasza, dachu, schodów, ścian i na budowie się już nie pojawią, oszustów jakich mało omijać z daleka!!

 

Może moje pytanie jest z pozoru głupie, ale dlaczego płaciłeś za etapy budowy z góry, a nie po ??? Nawet mało doświadczony inwestor wie o tak podstawowych zasadach...

I żeby nie było, że bronię te firmy, bo nawet ich nie znam ani o nich nigdy nie słyszałem. Chcę tylko zwrócić uwagę na lekkomyślność inwestorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Z mojej strony polecam firmę Super Tynki ( http://www.supertynki.pl; 601 667 101). Firma ta wykonała u mnie tynki zarówno cementowo wapienne jak i gipsowe, oraz wylewki. Prace zostały wykonane profesjonalnie i estetycznie. Dodatkowym atutem firmy jest jej właściciel , kontakt z Panem Tomkiem jest szybki , a odpowiedzi na zadane pytania są wyczerpujące i rzetelne. Bez wahania polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodaję do mojej białej listy stolarza Pana Olka, tel. 697 887 889 polecanego na forum. Wykonał u mnie ładne drzwi wewnętrzne

 

Mój pierwszy wpis na czarną listę-firma Style line (przy stalej wystawie budownictwa) montująca okna drutex. okna drutex są ok. natomiast firma Style line to jakaś porażka. na małą naprawę czekam już 9-ty mięsiąc od zgłoszenia (szef nawet nie odbiera ode mnie telefonu), do tego przy montażu było fatalnie-sąsiad się pytał, czy jakaś pijana ekipa mi te okna montowała...bo potem przyjeżdżali i parę okien wstawiali na nowo... tak "dobrze" były zamontowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...