Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam firmę ESKABUD z Proszówek, http://eskabud.pl/

Firma wykonywała u nas stan surowy otwarty. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie - podpowiadali ciekawe rozwiązania. Przed podpisaniem umowy otrzymaliśmy pełny kosztorys uwzględniający wybrane przez nas materiały. W trakcie prac rozliczenia odbywały się raz, dwa razy w miesiącu na podstawie protokołu. O wszystkich większych i mniejszych zmianach lub ewentualnej zmianie materiałów byliśmy wcześniej informowani i mieliśmy możliwość akceptacji. Zsynchronizowanie prac było idealne, nigdy nie było niepotrzebnego przestoju bo czegoś brakło. Porządek na budowie wzorowy, nic się nie walało, po każdym etapie odbywało się gruntowne sprzątanie. Ekipa bardzo sprawna - dobrym przykładem był nasz 2 tygodniowy wyjazd na wakacje - po powrocie gotowe było pół domu, mogliśmy spokojnie wszystko zostawić, wiedząc, że będzie ok :D Dla nas bardzo dużym plusem było to, że nic nas nie interesowało (żadne zamówienia, dostawy, maszyny) - to ogromne ułatwienie dla ludzi pracujących i zabieganych. Tutaj link do galerii domu: http://fanlsd.boo.pl/dom/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stolarza Pana Piotra - namiary http://www.pio-meb.nazwa.pl/index.html. Robi kuchnie, szafy przesuwne i inne meble z plyty. Kuchnia do obejrzenia u mnie w watku "trojkatowym" i u forumowej aguleczki - tam sa tez meble pokojowe. Solidny i niedrogi. Cena zgodna z wycena co do grosza. Milo i sympatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Okna dachowe ......

 

Pan Rafal Filipowski

VELSET Sp. z o.o.

33- 300 Nowy Sacz

Ul. Wegierska 146c

tel. 018/ 547 - 68 - 81

mail :

www.velset.pl

 

Wspolpraca z Panem Rafalem od momentu wyslania pierwszego maila ..... w lutym 2010 az do dzis ( grudzien - wyslalam mailowe zapytanie o numer PKWiU jednego z produktow ktore zakupilam w firmie VELSET )
FANTASTYCZNA !!!!!!!
:D
wspaniale podejscie do klienta , fachowe doradztwo , niesamowity profesjonalizm sprzedawcy . Towar dostarczony na miejsce - zgodny z zamowieniem i ustalonym terminem . Dodam , ze rabat jaki otrzymalam przebijal wszystkie .....
:p
dotychczasowe .

Snieznobiala lista Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Dach .....

 

Pan Tomasz Trela

Trapez - Carbo II

Spolka z o.o.

30 - 418 Krakow

Ul. Zakopianska 56a

tel. 012/ 269 - 27 - 24

kom: 607 - 059 - 008 begin_of_the_skype_highlighting 607 - 059 - 008 end_of_the_skype_highlighting

www.trapez-carbo.com.pl

 

Kilkumiesieczna wspolpraca z Panem Tomkiem po prostu rewelacyjna
:p
..... wybor towaru , zakup , transport ....... wszystko na najwyzszym poziomie ..... zakupilam w Firmie Trapez - Carbo II wszystkie " elementy " niezbedne do powstania daszku . Pelen profesjonalizm , swietne rabaty ....

Snieznobiala lista Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej liscie
SUPER POMOCNIKOW w 2010 roku
nie moge nie umiescic JEDYNEGO WYKONAWCY dzieki ktoremu nie musialam w nic ingerowac i nawet nie wiedzialam kiedy tak pieknie i sprawnie zakonczyli swoja prace u mnie
:p

 

Pan Franciszek Wrona - Dekarz

tel : 513 - 067 - 338

 

Super ekipa mlodych chlopakow , grzeczni , pomocni ...... sami na budowe dowiezli sobie brakujacy towar z hurtowni z Krakowa ( 100 km. !!!!! ) , pojechali po okna dachowe ktore lezakowaly u mojej Mamy - sprawnie i szybko zapakowali i zainstalowali na daszku ...... pojawiali sie na budowie bladym switem i schodzili z dachu o zmierzchu ,
zadnego pijanstwa
, super doradztwo .... Pan Franek wspolpracuje z Panem Tomaszem z TRAPEZ - Carbo II stanowia swietny TEAM wykonawczo - zaopatrzeniowy .....

Polecam
:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisze jeszcze Panow ktorzy ukladali klinkier na kominach w STYLKU ( to moj domek :yes: )

 

" A&D " Firma Budowlana Dariusz Sliwa i Andrzej Witkowski

Pan Andrzej Witkowski

kom : 792 - 030 - 610

http://adconstruction.prv.pl/

 

Fajny ( lekki ) kontakt telefoniczny , dobra wspolpraca ..... Panow wzielam doslownie z lapanki kiedy zawalil inny " klinkierowiec " polecony przez wykonawce domu .... " wcisneli " mnie do swojego grafiku ( bardzo zalezalo mi na czasie i oblozeniu kominow przed polozeniem dachowki ...... ) nie wykorzystali faktu , ze zalezy mi na czasie i gotowa jestem zaplacic wiecej za usluge ..... wrecz przeciwnie jeszcze utargowalam 0,20 gr. od ceny wyjsciowej na polozeniu jednej cegly . Mam nadzieje , ze w 2011 roku Pan Andrzej i Pan Darek zawitaja jeszcze do mnie na budowe wykonujac kilka prac zwiazanych z polozeniem klinkieru i kamienia .

Polecam Chlopakow ( pozwolili mi tak do siebie mowic :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam ekipe pana Wojtka. Oprócz intalacji elektrycznych i hydraulicznych robią wszystko: murowanie, szalowanie, zbrojenie, dachy, elewacje, tynki, wylewki, wykonczenia wnetrz, remonty, ogrodzenia. Robią szybko i dokładnie. Czasem zdarzają im się drobne spoźnienia, ale dzień czy 2 można znieść, czasem choćby ze względu na deszcz. Pracują na terenach pow. myślenickiego, wielickiego, bocheńskiego, krakowskiego i w mieście Krakowie. Sczerze polecam!!!

tel. do pana Wojtka 507552313

have you checked this forex system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poniewaz dom jest praktycznie skonczony. w gminie Michalowice kolo Krakowa, ponizej lista osob i produktow, z ktorych jestem mniej lub bardziej zadowolony:

-beton na caly dom - Krakbet - dobre wyliczenia przedstawiciela i generalnie dobra wspolpraca,

-stan surowy od robot ziemnych az po dach i montaz okien - Mariusz Kutka z okolic Limanowej - doslownie kilka uwag (ale mysle ze do kazdej ekipy stanu surowego jakies uwagi bym mial), generalnie jestem zadowolony z ceny i jakosci - 668045843,

-wod, kan, gaz, co - wielokrotnie polecana firma Aqua i Pan Jacek - 603630261 - wszystko super, natomiast terminowosc bardzo kiepska,

-roboty ziemne (zasieg z przyczyn oczywistych lokalny) czyli "pan koparkowy' - zachwalany na tym forum nr 602340594 jest drogi ale na pewno solidny, natomiast odkryty niestety znacznie pozniej pan Darek spod numeru 723443801 to strzal w dziesiatke - rownie solidny, znacznie tanszy, bardzo szybki, dokladny, wirtuoz koparki ;)

-okna Drutex - najtansze z najlepszych, chociaz przy mrozach&wiatrach 2 z kilkunastu troche przepuszczaja, byc moze to kwestia uszczelek,

-Dach-Styl Cystersow - najlepsza cena na Braasa jaka znalazlem, bardzo mila obsluga, nie bylo problemu aby rok po budowie sprowadzic kilka sztuk potrzebnych dachowek na drugi dzien,

-regipsy, ocieplanie poddaszy - Damian 502145968 - dobra jakosc za przystepna cene, nie ma problemu z poprawkami ewentualnych bledow/nierownosci ktore zawsze sie zdarzaja,

-tynki - polecani na forum panowie spod numeru 606300852 - w niektorych miejsach za cienki tynk ktory nie wszystko przykryl i bylo troche zabawy przed malowaniem, cena i obmiar metrow po robocie ok,

-oraz tynki material - sam zamawialem w ogolnopolskiej firmie Mega1000 (czy jakos tak) i pomimo obaw wszystko bylo ok i na pewno na owe czasy najtaniej - poza rozladunkiem tira, ktory przyjechal bez windy ani hds-a... bylo ciekawie...

-plytki, baterie i ceramika lazienkowa - Sanitbuy z Krakowa - cenowo najkorzystniej, z terminowoscia troche problemow

-drzwi wewnetrzne, klamki do nich, drzwi zewnetrzne, drzwi techniczne i brama garazowa (Polskone i Wisniowski) - firma Grupa Solo Artur Barszczak 607730320 - bardzo profesjonalny czlowiek, i do tego najtansza oferta,

-elektryk - Grzegorz Syposz - 606398512 - bardzo dobra cena (troche szokujaca w porownaniu z firmami polecanymi na forum z Krakowa - bardzo sie, Panowie, cenicie) - tu dziekuje za namiar koledze z forum,

-elewacja - ocieplenie, klej, siatka, tynk, podbitka, kamien elewacyjny - brygada Panow Popardowskich 604781334 - ogromny kawal dobrej roboty,

-geodeta - 505052493 - przystepna cena, szybko, solidnie, terminowo i wszelkie uzgodnienia i rysunki na email,

-bardzo dlugi przylacz wody za dobra cene oraz brak problemow z uzgodnieniem z gmina - Pan Nawara 604982791, pan specyficzny ale konkretny i robota bez zastrzezen,

-rolety - 606211000 - najtaniej, z montazem,

-schody drewniane na betonie i antresola - bardzo dokladni, super cena, ma duzo pomyslow i rozwiazan dla niezdecydowanych - Pan Smola 507099240. Tylko sie zastanawiam czy powinny skrzypiec. Jesli troche powinny - polecam w 100%, jesli nie - w 90% bo i tak wygladaja jak male dzielo sztuki

-z pewna taka niesmialoscia w zwiazku z okropna nieterminowoscia liczona w miesiacach - meble kuchenne - sprawdzone u mnie i 2 znajomych - dokladnie, tanio, z inwencja - Pan Kosek 788068189 - pomimo tych perturbacji polecam (kuchnia marzen mojej zony wyceniona w jakichstam salonach na 20-30tys i powyzej zrobila sie za niecale 10tys)

 

Poszukiwany ktos kto wystawi swistek o nazwie swiadectwo energetyczne - jedyne moje kryterium to cena, na razie spotkalem sie np z oferta iz Pan Specjalista ma cene za m2 powierzchni uzytkowej... Wiem ze mozna znalezc za ponizej 500zl.

 

pozdrawiam

jaktokto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walenty, wygląda jakbyś samego siebie reklamował...

 

hmm...no rzeczywiście tak to wygląda:)ale nie reklamuje samego siebie...widziałem już kilka budów wykonanych przez tą ekipę u moich znajomych, sam osobiście jeszcze z nimi nie współpracowałem, ale mam zamiar...

 

chociaż pewnie i tak mało kto uwierzy, że to nie reklama samego siebie, ale nie zależy mi na tym, ja tylko poleciłem

 

a ci co wszystko robia zazwyczaj nic nie umieja wykonac dobrze:) pan Wojtek to musi miec 50 osobowa ta firme:)

 

Zupełnie się z tym nie zgadzam, dobry fachowiec zrobi wszystko dobrze(jestem świadkiem). Firma wcale nie jest duża, kilku panów, ale wiedzą o co w budowlance chodzi.

do you still looking for profitable investment ? investment company

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

 

Poszukiwany ktos kto wystawi swistek o nazwie swiadectwo energetyczne - jedyne moje kryterium to cena, na razie spotkalem sie np z oferta iz Pan Specjalista ma cene za m2 powierzchni uzytkowej... Wiem ze mozna znalezc za ponizej 500zl.

 

pozdrawiam

jaktokto

Może tu;

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?52866-Ma%C5%82opolska-bia%C5%82a-i-czarna-lista-wykonawc%C3%B3w.&p=3498040&viewfull=1#post3498040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie wykonujecie na etapie budowy lub przed zapotrzebowania energetycznego dla budynku??

pomaga w dobraniu mocy grzejnikow i petli ogrzew. podlogowego

nie bedzie narzekan ze gdzies za cieplo w domu a gdzies za zimno

wiadomo gdzie dolozyc izolacji a gdzie uszczknac

bedziecie znali przewidywane koszta ogrzewania

na podstawie tegoz bedziecie mieli i swiadectwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...