Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

jaką cenę za metr ocieplenia styropianem z zewnątrz płaciliście w zeszłym roku, a jakie są teraz? Ktoś się może wypowiedzieć. Bo na razie jedni mi zaproponowali 34-36 zł za metr, ale nie wiem czy to dobra cena?

Dzięki.

 

jesli za calosc z tynkiem to cena ok, nawet niska ze srednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka

Zalezy jaki styropian kladziesz ( grubosc ) , w jakim systemie chcesz go polozyc .... czy do wlasciwego tynku czy tylko do zagruntowania ...... min. od tego uzalezniona jest cena za wykonanie

 

Styropian 15-tka, z tynkiem. Czyli wszystko na gotowo.

Szukam ekipy na wrzesień, ale wolę już teraz ich zarezerowować, żeby nie było za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian 15-tka, z tynkiem. Czyli wszystko na gotowo.

Szukam ekipy na wrzesień, ale wolę już teraz ich zarezerowować, żeby nie było za późno.

 

też potrzebuję ocieplić dom 15cm z tynkowaniem, wrzesień 2011 i szukam ekipy.

 

Ja tez szukam ekipy na wrzesien 2011 od zeszlego roku a konkretnie od grudnia 2010 ...... mam do polozenia styropian 20 cm. platinum termoorganika frezowany no i tu zaczynaja sie schody :offtopic:, nikt z wykonawcow z ktorymi rozmawialam nie kladl jeszcze takiego styro mienia sie FACHOWCAMI , a nie potrafia odpowiedziec na kilka prostych pytan np. jak ukladaja styropianu w BSO , jak wokol okien i drzwi , jakie stosuja dyble ..... temat energooszczednosci i mostkow termicznych to dla nich czarna magia , a o boniach frezowanych w istniejacym styro zapomnijcie !!!!!! . Na ogloszenia ktore dalam odpowiedzialo kilku wykonawcow .... KAZDY WSZYSTKO SWIETNIE UMIE ....... do pierwszej rozmowy i potem cisza w sluchawce !!!!!! zaden z nich nie jest w stanie przedstawic potrfolio swoich prac ...mnie nie interesuje zdjecie efektu koncowego ( czyli z polozonym tynkiem ) ale chce zobaczyc fotki jak ekipa uklada styropian od A - Z ..... :bash::bash::bash:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca który profesjonalnie przerobi mi kotłownie - podlaczenie kotla Ogniwo Eco Plus i sterownik ecoal plus bojler CWU plus przyszlosciowo kolektory.

 

Moge zapytac swojego wykonawce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurbl - chaos, brak organizacji, notoryczne problemy z ludźmi - ciągle gdzieś coś "poprawiają" i na budowie ich nie ma, praca podwykonawcami albo ludźmi z ulicy, założę się, że pół roku na stan surowy otwarty to marzenie ściętej głowy. Prowadzący kontakt z inwestorem - Konrad - "dobry marketing" - sprzedaje się nieźle, niestety w ślad za tym nie idzie jakość. Byli zdziwieni, że mogę mieć kilkadziesiąt uwag do ich stanu surowego. Porażka....

 

Ja korzystałem, budowali dom.

Może troszkę nie zgrali się w terminie (3 tygodnie) to mogę ich szczerze polecić, kompetentni pracownicy, którzy mają niemałą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szukam ekipy na wrzesien 2011 od zeszlego roku a konkretnie od grudnia 2010 ...... mam do polozenia styropian 20 cm. platinum termoorganika frezowany no i tu zaczynaja sie schody :offtopic:, nikt z wykonawcow z ktorymi rozmawialam nie kladl jeszcze takiego styro mienia sie FACHOWCAMI , a nie potrafia odpowiedziec na kilka prostych pytan np. jak ukladaja styropianu w BSO , jak wokol okien i drzwi , jakie stosuja dyble ..... temat energooszczednosci i mostkow termicznych to dla nich czarna magia , a o boniach frezowanych w istniejacym styro zapomnijcie !!!!!! . Na ogloszenia ktore dalam odpowiedzialo kilku wykonawcow .... KAZDY WSZYSTKO SWIETNIE UMIE ....... do pierwszej rozmowy i potem cisza w sluchawce !!!!!! zaden z nich nie jest w stanie przedstawic potrfolio swoich prac ...mnie nie interesuje zdjecie efektu koncowego ( czyli z polozonym tynkiem ) ale chce zobaczyc fotki jak ekipa uklada styropian od A - Z ..... :bash::bash::bash:....

 

Nie zawiało optymizmem :) szukam nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety naciąłem się po poleceniu z białej listy - wykonawca Jacek Armata ..... i jest do kitu.

Gość nie umie czytać projektu ... tragedia.... niedokładny i popełnia kardynalne błedy przy wymiarowaniu itp...

Wpis na CZARNĄ LISTE - szczerze nie polecam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowany Składem Budowlanym LUSCAR - MICHAŁOWICE ! Dopóki klient nie ma problemu to jest ok a jak już jest problem to radź sobie sam. Zakupiłem piach do murowania i piach okazał się być nienadającym z uwagi na duże uziarnienie. Jak przyjechali i wysypali nic nie wskazywało że coś jest nie tak lecz przy sypaniu do betoniarki kamyk na kamyku. Zadzwoniłem i poprosiłem o pomoc dlaczego taki piach? Czy ktoś sie pomylił? Może by sito pożyczyli na dwa dni?Powiedzieli że sito koszyuje 100 zł i żebym sobie kupił. Pan Kierownik nie chciał w żaden sposób mi pomóc. Zagotowałem do czerwoności i więcej tam moja noga nie postanie. Zaopatrywałem się u nich od samego początku i miałem zamiar sostawić kolejną pulę pieniędzy bo dostałem od nich ofertę na materiały do ocieplenia całego poddasza lecz jak widać ktoś ma to w du....ie i nie dba się tam o klienta. Znalazłem skład w Wolbromiu gdzie okazało się wszystko tańsze a dowóz gratis bez żadnego problemu.

Jeśli ktoś szuka składu niech poważnie przemyśli temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozień

Domyślnie ocieplanie i zabudowa poddasza

 

kto może polecić sprawdzoną ekipę do ocieplenia i zabudowy poddasza? Budowa północ Krakowa. Chodzi oczywiście o kogoś z głową No i by nie zdarł z człowieka grosza

 

 

Polecałem tu już ekipę, która u mnie robiła i jestem zadowolony. Pan Artek tel. 523077688. Podczas negocjacji powołaj się na forum Muratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do sprzedania blaszak ( nie używany) za 900 zł

pustaki max oraz projekt dom w rododendronach 6P http://allegro.pl/projekt-dom-w-rodo...2.html#gallery

 

Krzysztoforzyce --- okolice Krakowa ( tel 668850080 lub e-mail [email protected] , [email protected])

 

czy to ma coś wspólnego z białą i czarną listą????

nie żebym się czepiał ale przez tego typu posty ten wątek staje się nieczytelny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy da ktoś namiary na płytkarza z Małopolski, Śląska, który wprawnie położy te przeklęte płytki? Chodzi o woodentic, ten największy format. Please!!!

 

Polecam Pana Bogdana Pelc namiary na prv, układa wszelkiej maści płytki i robi to idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

właśnie zakończylismy etap surowy zamknięty i z pełnym przekonaniem mogę polecić ekipę od p. Grzegorza (górale z okolic Lubnia), W naszym przypadku pracowali w Krakowie.

tel. 600975394 - Grzegorz

 

Wykonują stan surowy, więźbę, pokrycie dachu.

W naszym przypadku budowali z Ytong, poradzili sobie :)

 

teraz poszukujemy tynkarzy i wylewkarzy, takich którzy nie wezmą dużo za tynk na idealnie równych ścianach, może macie kogoś takiego.

 

po skończeniu prac przez ekipy c.o. i elektryka dam znać jak się spisali

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...