Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zadne nie sa idealne Panie SLUSAR :) ....

 

Idealne/nieidealne - wydaje mi się, że cementowo-wapiennych lepiej zrobić się nie da - faktycznie świetne; ja jako wspomniany forumowicz ekipę zdecydowanie polecam. Namiary - Andrzej Para, Biały Dunajec tel. 601717581 (w sumie robi on i ekipy mają chyba dwaj synowie - ale robota naprawdę bardzo staranna, ostatnią szlichtę jadą cienkowarstwowym pod malowanie).

Bardzo robotni, u mnie siedzieli nawet 7:30-21:00 na budowie, cały czas góralska muzyka z własnej roboty bumboksa - a nierzadko z dośpiewywaniem.

 

Parę osób chwaliło ich też na grupie oświęcimskiej - w sumie tam ja ich znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziala Pani te tynki aby oceniac?

Bo Ja osobiscie , wiec moge cos na ich temat napisac.

 

No bo P.Slusar,Pan pewno nie wie ,ale Edyta M to taki forumowy Sherlock H. ,który czuwa dniami i nocami co by nie było autoreklamy.

BTW : zapomniałem dodać ,że jako jedyna na forum jest NIEOMYLNA ....Tak-ilość wklepanych postów świadczy sama za siebie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwiemuchy i bardzo dobrze , ze jestes zadowolony.... w koncu o to chodzi , aby to Inwestorzy wypowiadali sie na temat pracy wykonawcow ... chwalili lub ganili w tym watku ....

 

No tak, ale przeważnie wykonawcy jadą na poprzedników - tynkarze na murarzy, fliziarze na tynkarzy/wylewkarzy itepe. Jak wykonawca chwali kogoś, po kim poprawiał - a nie siebie/swoich znajomych - to nic złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo P.Slusar,Pan pewno nie wie ,ale Edyta M to taki forumowy Sherlock H. ,który czuwa dniami i nocami co by nie było autoreklamy.

BTW : zapomniałem dodać ,że jako jedyna na forum jest NIEOMYLNA ....Tak-ilość wklepanych postów świadczy sama za siebie .....

 

Ale Ja zareklamowałem ekipe ktorej nawet nie znam!!! Czy jest w tym cos zlego (czy reklamowalem Szwagra/Znajomego)???

Dopiero Inwestor u ktorego cos tam lepilem musial ŁOPATOLOGICZNIE to opisac aby ekipa, i Moje slowa mialy pokrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentator zjawiasz sie wtedy kiedy poruszany jest temat tynkow ..... czyzby sixth sense :) .... a Twoje cale "4" posty to odpowiedzi na moje zarzuty pod katem tykarzy ...... powinnam CZUC SIE WYROZNIONA ????.... czy szykanowana ????? :)

 

Ojojoj.... ...możesz się czuć jak chcesz ....:)

BTW : czy w międzyczasie ktoś jeszcze uciekł od Ciebie i Twojej budowy ?

Bo widzę że nie marnowałaś czasu i stworzyłaś kolejne kilka tysięcy postów....Nie bolą Cię palce od tego ciągłego stukania w klawiaturę ? Sypiasz czasem w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem aby formalności stało się za dość BARDZO CZARNA LISTA:

EKIPA PANA TOMASZA WÓJCIKA z Krzeszowic

 

 

 

oraz

 

BIAŁA LISTA ( - W KATEGORII POPRAWKI PO POPRZEDNICH WYKONAWCACH):

 

EKIPA PANA JAROSŁAWA SKOWRON

 

..w razie czego numer mogę podać na priva ( namiar na tego Pana był już podawany na tym forum, ja nie pytałem czy mogę, więc nie będę go rozpowszechniał - tym bardzej, że liczę na dokończenie Amaryliska jak najszybciej się da;-))

 

U mnie dach już jest. Mój amarylis stoi i świeci pustymi dziurami na okna i drzwi, ale nie długo.... Warto było przyjechać zza granicy by to ujrzeć. Okazuje się, że człowiek który pracuje może się dorobić i spełnić swe męskie obowiązki – drzewo, dom, syn, . Kasa dobrze wydana :-) Koniec prac z sso, więc z czystym sumieniem:

 

Biała lista:

 

Firma Pana Jarosława Skowron, okolice Ojcowa, Skały tel. 600-040-069

 

Ekipa solidna, działa z głową i pomysłami. Jak już wspominałem znakomita do poprawek po innych. Do Pana Jarka można dzwonić o każdej porze i dopytać się o szczegóły – zawsze wie co poradzić. Raz zdarzyło się mi zadzwonić koło 22:30. (tak zasiedziałem się przed komputerem, grzebiąc po forach budowlanych, że straciłem poczucie czasu).

Gdy wyjechałam z Polski Pan Jarek wziął na siebie sprawy związane z materiałem – zamawiał, jeździł a potem się rozliczał z kasy (nawet z materiału, choć wcale im „śrubek” nie odliczałem – trochę mnie to nawet śmieszyło).

Bardzo mi to ułatwiło życie, bo nie chciałem angażować w tą bieganinę i wyszukiwanie żony.

Na koniec dodam, że kierownik też go/ich chwali.

Chyba się zdecyduję, żeby zrobili mi tynki i wylewki, więc napiszę jeszcze jak im poszło w tej dziedzinie, ale to dopiero na jesień planuję.

Teraz na „tapetę” biorę stolarkę – o czym w następnym odcinku cdn.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam: Stanisław Burda 506 423 787. U nas robił balustrady balkonowe i balustradę na schodach wewnętrznych, a także będzie robił bramę wjazdową i furtkę. Jesteśmy zadowoleni. Wszystko robi ręcznie, tzn. także najmniejsze elementy, które jak słyszałam niektórzy zamawiają gotowe - chińskie. Proszę się powołać na Ulę z m. Boleń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...