Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie.

To co skłoniło mnie do napisania tego postu to ekipa a właściwie kilka ekip które sprawiły że znowu zacząłem wierzyć że w Polsce jednak

są dobrze przygotowani i uczciwi fachowcy. Fachowcy którzy pomimo wieku i stażu pracy sami dbają o swoją wiedzę i doszkalają się w nowych technologiach.

Fachowcy którzy budowali ściśle wg projektu (nadbudowa w centrum (prawie) Krakowa, więc cała biurokracja została odbębniona).

Nie marudzili, tylko radzili. Nie filozofowali a pytali. Nie mam się do czego przyczepić. Właściwie będąc dosłownym to mogę czepić się tylko opóźnienia z dachem, ale to wina tylko i wyłącznie dostawcy blachy RUUKKI - trapez-Carbo którzy to pomimo solidnych opinii okazali się mało kompetentni i albo przywozili na budowę co innego niż zamawiałem, albo zwodzili przez kilka dni że juz jadą, już jadą z towarem... Na chwile obecną nadal nie mam wszystkich elementów. Nie mam kompletnych gąsiorów i łączników do rynien, ale na tym koniec tematu dachu bo nie po to piszę tego maila. Wracając do ekipy, to wygląda to tak. Ekipa jest z okolic Tarnowa. Dokładniej poniżej - okolice Rzepiennika. Pracują w całej Małopolsce i Podkarpaciu. Szefuje im Pan Grzegorz Szewczyk do którego kontakt podam na końcu maila. W ekipie jest 8 osób. Są to ludzie przebrani przez niego. To znaczy wybrał sobie sam ludzi ze swojej okolicy i można powiedzieć że są to ludzie z sąsiadujących miejscowości. Znają się o wiele dłużej niż razem pracują. Jest to ekipa która muruje, zajmuje się elewacjami, od zwykłego tynkowania przez ocieplenia, wykończeniówka w środku (u mnie akurat tynki C-W z zacieraniem mułkiem pod malowanie), flizowanie, malowanie, itp. Wstawiają okna, choć u mnie akurat wstawiał producent. Jeżeli potrzebni są cieśle - mają zaprzyjaźnioną ekipę z pod Mszany za którą ja ręczę a oni odpowiadają. Mówiąc prosto niby jest kilka ekip na budowie, ale rozmawia się z jednym człowiekiem. Jak pojawi się potrzeba o jakiegoś specjaliste, np. hydraulika, elektryka zna ludzi i sam ściągnie oczywiście wszystko konsultując z inwestorem. Z dekarzami też jest identycznie. Wszyscy się znaja juz kilka lat i potrafią idealnie współgrać. Np. Dekarze chwalą Cieśli za to że przez te 5 lat współpracy jeszcze ani razu nie musieli po nich poprawiać, itd...

 

Co jeszcze jest ważne przynajmniej dla mnie. Zero alkoholu, nawet jednego piwa przez te wszystkie miesiące pracy !!!! SŁOWO HONORU !!! Aż sam się dziwię.

Co jeszcze (...) pracują po 10godzin. Samowystarczalni. Zdyscyplinowani. Grzeczni, nie przeklinają, utrzymują idealny porządek! Wiem że to brzmi jak jakaś utopia, albo raj budowlany. Ale tak jest dosłownie jak pisze. Ręczę swoim słowem za to co piszę. Jeszcze jedno. W weekendy nie pracują. Kończą w piątek przed wieczorem, wracają do swoich rodzin i zaczynają dopiero w poniedziałek o 7:00. I bardzo dobrze. Każdy chce spędzić z rodziną troszkę czasu. Zrobić coś w swoim gospodarstwie…

 

Mógłbym wiele pisać. Jednak proponuję coś innego.

Mam na picasie galerie z prac u mnie. jak ktoś jest zainteresowany to proszę o priva - wyślę zwrotnie linka do galerii. Jak ktoś chciałby sprawdzić naocznie jak wygląda budowa to zapraszam do siebie (Kraków, Krowodrza).

 

A teraz najważniejsze. Kontakt do Pana Grzegorza.

 

GRZEGORZ SZEWCZYK - 888-221-303

 

Mam nadzieję że ktoś skorzysta z tej informacji.

Jak będziecie dzwonić do Pana Grzegorza, to proszę powołać się na Rafała z Krakowa.

 

Pozdrawiam.

Rafał.

 

Grzegorz Szewczyk - firma DAM-BUD

BARDZO BIAŁA LISTA!

Właśnie dzięki postowi Fido2001 (dzięki, Panie Rafale) pojechałem obejrzeć efekty pracy p. Grzegorza do Krakowa. I zobaczyłem, że są dobre!

Zaprosiłem p. Grzegorza do Tarnowa, aby wykonał u mnie tynki cementowo-wapienne. A potem poprosiłem o gładzie na parterze, glify koło drewnianych okien, docieplenie poddasza i ... elewację a na koniec jeszcze izolację balkonów. Ze wszystkiego jestem b a r d z o zadowolony, a już po elewacji mój sąsiad poprosił p. Grzegorza o kontakt... Za dowód fachowości niech posłuży fakt, że tynki - mimo że praca była wykonana w lecie w wysokiej temperaturze - do dziś nie mają żadnych śladów spękań.

 

Dodam jeszcze coś, co ma dla mnie osobiście znaczenie. Obok fachowości i miłej osobowości Pana Grzegorza cechuje coś rzadkiego - kodeks etyczny... Ostrożnie składa obietnice, ale jeśli już coś powie - na pewno będzie zrobione, w terminie, dokładnie, i na 100 procent. Słowem - szczerze mogę polecić usługi p. Grzegorza i jego Ekipy. Podaję numer telefonu: 888 221 303 . Witam , czy korzystał ktos z usług tej firmy ? Bardzo prosze o informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junona zapytaj Komentatora on wie wszystko na ten temat .....;) az dziw , ze jeszcze sie nie odezwal .... moze tez chory :)

 

 

Oj nie ,nie …ja pracuję.Nie mam niestety tyle czasu na bezsensowne stukanie w klawisze jak TY. Tak mi się czasami wydaje ze cierpisz na jakąś manię prześladowczą :wszyscy ,którzy mają inne zdanie niż ty –są be.Ty,jako jedyna jesteś nieomylna, wszechwiedząca na tym forum. Płodzisz post za postem ,nie ważne czy z sensem czy bez – trzeba coś napisać .Wychodzisz czasem na piwo? do kina ? ,czy Twój świat to tylko klawiatura ? Wydajesz się strasznie zagubiona w tym wszystkim .Zrelaksuj się czasem –dobrze Ci to zrobi.

Miłego dnia `

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ,nie …ja pracuję.Nie mam niestety tyle czasu na bezsensowne stukanie w klawisze jak TY. Tak mi się czasami wydaje ze cierpisz na jakąś manię prześladowczą :wszyscy ,którzy mają inne zdanie niż ty –są be.Ty,jako jedyna jesteś nieomylna, wszechwiedząca na tym forum. Płodzisz post za postem ,nie ważne czy z sensem czy bez – trzeba coś napisać .Wychodzisz czasem na piwo? do kina ? ,czy Twój świat to tylko klawiatura ? Wydajesz się strasznie zagubiona w tym wszystkim .Zrelaksuj się czasem –dobrze Ci to zrobi.

Miłego dnia `

 

Ile to zawisci i zazdrosci w jednym malym czlowieczku :eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie

Poszukujemy ekipy do tynków gipsowych,mamy namiar na jednego wykonawcę ale może ktoś nam kogoś polecic z okolic Krakowa? termin najlepiej na już,bo musimy do niedzieli dać odpowiedz Panu tynkarzowi czy decydujemy sie na jego ofertę.

pozdrawiamy Daria i Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info,juz mamy ekipę zaczynają od poniedziałku,jak skonczą to napiszę pewnie opinie ale oglądalismy włąsnie tynki które zrobili i są zrobione naprwde idealnie,wiec mam nadzieje że u nas bedzie równie dobrze.

pozdrawiamy wszystkich wykańczających! nie tylko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista:

- ECO DOM (AUTORYZOWANY SALON FIRMOWY DAKO Sp. z o.o.) Zakopiańska 56 30-418 Kraków tel./fax 12 421 25 28

Pomimo nie najlepszego początku kontaktu (relatywnie długi czas oczekiwania na wycenę), z czystym sumieniem mogę polecić.

Na ten moment zakupione i zamontowane okna i brama. O jakości montażu ciężko mi się wypowiedzieć (na razie wszystko działa, ale jeszcze nie mieszkamy), ale cena taka, do której żaden inny salon czy dystrybutor nawet się nie zbliżył.

 

- Olmar (ten w Trzebini). Zakupione materiały na dach (dachówki, rynny, okna dachowe itp). Cena dachówek bardzo konkurencyjna (pytałem w kilku punktach nawet w Częstochowie), dostawa zawsze na czas, miła obsługa (p. Danuta).

Pozostałe punkty nie były na tyle konkurencyjne, żeby u nich decydować się na zakup. W Chrzanowie jest stolarka okienna (patrz wyżej) a punkt w Jaworznie jest całkowicie zależny od tego w Trzebini, więc lepiej iść do razu do źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam u nich kupić kilka drzwi. Wycenili towar taniej od innych sprzedawców. Aż się boję co będzie po tym co przeczytałam. Jedynie fakt, że wszystkie krytyczne posty są od forumowiczów z 1 postem mnie nie zraża. Zobaczymy co będzie. Jak będę mieć zamówione i zamontowane drzwi to napisze moje spostrzeżenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek wykonuje prace przez podwykonawców, którzy się często zmieniają (pominę dlaczego), więc jakość zależy głównie od ekipy z którą aktualnie współpracuje. Sam jest koordynatorem i dostawcą osprzętu. Nie dogląda roboty. Nie sprawdza efektów. Problemem są wysokie ceny i konstrukcja umów (ja dałem się wydoić). Centralę wentylacyjną Renoventa mam zamontowaną tak, że nie mam na nią gwarancji firmowej, gdyż nie zostały spełnione wymagania gwarancyjne producenta. Nie polecam, raczej należy go omijać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecamy Pana od ocieplenia poddasza i zabudowy kartowo-gipsowej - Bogusław Stępski 501-075-307.

Polecił nam go fliziarz Pan Wojtek-też gorąco polecamy(793-991-143) polecony nam przez Redpradnika.Współpraca z nimi rewelacja.

Teraz testujemy Pana Maćka ,rowniez namiar od Redpradnika i Ulkap.Napiszemy po skonczonej pracy,czyli w sierpniu-wtedy bedzie montaż schodów.

 

p.s słowo od mojej drugiej połówki: Pan Bogusław człowiek dusza. Rozmowa na poziomie Bizness Center Club. Opanowanie niewyrywne wypowiedzi klasa poprostu klasa. Jeśli komukolwiek brakuje kontaktu z wykonawcami na poziomie z góry polecam, ten Pan jest w pełni tego słowa znaczeniu uczciwy. Masę czasu spędził w Austrii gdzie partactwo, prowizorka, półśrodki, itp. najnormalniej w świecie nie mają prawa bytu bo inaczej wypadasz lub schodzisz na margines "wykończeniówki". Ustala uczciwie stawkę i jest profesjonalistą w swoim fachu. Wykonuje pracę rzetelnie sumiennie z pełną dbałością o szczegóły. p.s 2 :) przyjaciele zwą go Harnaś myślę, że ten przydomek nie tylkoodwołuje się do jego długich włosów :) co do pełnego zaangażowania w sprawiedliwość i niesienie pomocy "zatroskanym" inwstorom. Gorąco polecam!:).

 

Wita.

 

Również polecam pana Bogusłąwa Stępskiego.

Własnie jestem w trakcie końcowego etapu wykańczania domu m. inn. przez p Bogusława.

Elastycznność, kultura pracy, i solidnośc to cechy, które czynią współpracę z nim przyjemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...