Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szczególnie odradzam tę firmę jako typowy przykład arogancji po tym jak dostali kasę za wykonaną robotę.

Założyli u nas instalację która nigdy nie działała poprawnie, żednego kontaktu, kometencji aby usunąć wady

 

z daleka od tej firmy. Lepiej dołóż kilka zlotych wiecej i śpij spokojnie...

 

Potwierdzam dziadostwo jakie wykonuje ta firma - u mnie też spaprali robotę!!!!!!!!!

Mam od nich zepsutą mikroinstalacje baterii fotovoltaicznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dostawcy materiałów

CZARNA:

- Rach-bud z Trzebinii - sprzęt bardzo zawodny.

 

 

Z tym akurat się nie zgodzę.... brałem kilka razy sprzęt w tej wypożyczalni, owszem mają starszy i nowszy sprzęt ale zawsze dobrze się spisywał... Raz była mała awaria, ale w pół godziny podstawili w zamian drugą zagęszczarkę.

 

Jeśli można zapytać co wypożyczałeś u nich ??

 

 

Tomwit - rewelacyjny dostawca ! Potwierdzam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie odradzam tę firmę jako typowy przykład arogancji po tym jak dostali kasę za wykonaną robotę.

Założyli u nas instalację która nigdy nie działała poprawnie, żednego kontaktu, kometencji aby usunąć wady

 

z daleka od tej firmy. Lepiej dołóż kilka zlotych wiecej i śpij spokojnie...

Oto dowód spier...ej roboty:

https://www.youtube.com/watch?v=i4wMF5U0FKI

4 miesiące czekania na naprawę i cudo dalej nie działa ale wg szefa wszystko dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie ukrywam, że nie czytałem tego tematu od początku.

 

Poszukuję solidnego stolarza do wykonania na budowie w Tarnowie:

 

1. forniru na ścianach

2. drzwi wewnętrznych

3. schodów

 

jakieś propozycje? :)

 

i jeszcze jedno - jakiegoś doświadczonego wykonawcy w układaniu podłogi bambusowej (KOPP)?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Baster_t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie ukrywam, że nie czytałem tego tematu od początku.

 

Poszukuję solidnego stolarza do wykonania na budowie w Tarnowie:

 

1. forniru na ścianach

2. drzwi wewnętrznych

3. schodów

 

jakieś propozycje? :)

 

i jeszcze jedno - jakiegoś doświadczonego wykonawcy w układaniu podłogi bambusowej (KOPP)?

 

Pozdrawiam

 

Schody i cala reszta

Maciek +48694933557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

To mój pierwszy post na forum muratora.

 

Chciałbym się podzielić moją opinią na temat firmy SuperTynki http://www.supertynki.pl/.

 

Na początek opinia: WIELKI POZYTYW

 

Jak najbardziej zasługują na dopisanie do białej listy wykonawców.

 

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę SuperTynki.

Wykonali u mnie tynki cementowo-wapienne maszynowe Baumit MPI 25 na powierzchni ok. 680m2 - dom z betonu komórkowego + żelbetowy strop i wieńce.

Prace były wykonywane przez dwuosobową "ekipę" pana Adama :) Chłopaki są naprawdę solidni. Przed rozpoczęciem tynkowania wszystko zostało solidnie zabezpieczone (łącznie z osadzonymi już parapetami - chociaż panowie nie byli zadowoleni z tego że aż tak się pośpieszyłem z ich montażem), Na papę na chudziaku została ułożona tektura falista (podobno są w stanie posprzątać budowę tak dokładnie że nie ma potrzeby układania tektury - wolałem nie ryzykować i stąd tektura). Wszystkie puszki i kable zabezpieczone i po zakończeniu prac wyczyszczone i kable z puszek wyciągnięte- co prawda jedna puszka zginęła podczas akcji ale udało mi się ją odnaleźć pod cienką warstwą tynki - dobrze zrobić zdjęcia instalacji przed tynkami :)

Prace trwały 3 tygodnie - tak jak zostało to wcześniej ustalone. Nie było żadnych problemów z pracownikami. Bezproblemowy odbiór.

Co do samych tynków - jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki dobrze zatarte - pozostało do ściągnięcia luźne ziarno ale już w kilku miejscach przeszlifowałem delikatnie papierem ściernym i tynk wygląda naprawdę rewelacyjnie. Narożniki porządnie osadzone, wszystkie poziomy i piony zachowane, żadnych dziur czy nierówności. Łatę można przystawiać w każdą stronę i nie ma żadnych nierówności.

Niestety trzeba się liczyć z tym że ilość tynku (1,6t / 100m), która jest w cenie zostanie przekroczona i trzeba będzie dokupić więcej materiału - oczywiście wszystko jest w umowie - ale niech nikt nie liczy że obejdzie się bez naddatku materiałowego. U mnie doszło ok. 3.2t naddatku a ściany były a miarę proste.

Tynki schną już ponad 1.5 miesiąca i jak na razie wszystko w porządku. Pojawiło się jedno małe pęknięcie w ściance działowej - ale to raczej ja mu pomogłem naparzając młotem z drugiej strony ściany :)

Kontakt z właścicielami firmy jak najbardziej pozytywny - oby więcej tak solidnych firm na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie forumowiczów,

To mój drugi post w tym temacie.

 

Chciałbym wszystkich PRZESTRZEC przed firmą "Giermek"S.C.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Giermek Marcin Giermek.

Firma wykonywała u mnie wylewki betonowe maszynowe z mixokreta- 240m.

Panowie mieli zrobić wylewki w jeden dzień - robili 4. Połowa domu jest w miarę ok - chociaż cudów nie ma.

Druga połowa to totalny dramat - w salonie górka o powierzchni około 2m2 - 0.8cm

W kuchni dokładnie to samo.

Dramat zaczyna się na poddaszu. różnica poziomów 3.5cm na powierzchni 80m2 - duże pomieszczenie bez ścian. NA dodatek góry i doliny czyli jest 0 - pół metra dalej +1cm, kolejny metr i -1cm.

Na początku wydawało się że firma jest skłonna do zrobienia poprawek - niestety przyjechali z jakąś badziewną tarczą do betonu. trochę poszlifowali (2 dni zajęło im starcie kilku m2 o kilka milimetrów - w salonie i kuchni dalej mam górki) i tyle ich widziałem - facet obiecywał kilka razy że przyjadą i zrobią samopoziom na własny koszt - i słuch po nim zaginął. Udało mi się go dorwać w jego domu - o naiwny człowieku - uwierzyłem że faktycznie przyjedzie - oczywiście od tej pory zero kontaktu, gościa nie można zastać, nie odbiera telefonów i ignoruje sms'y.

Niestety popełniłem fatalny błąd i po sprawdzeniu połowy domu wypłaciłem im 2/3 umówionej kwoty. NIGDY NIE PŁAĆCIE PRZED pełnym odbiorem !!!

Jeżeli ktoś jest zainteresowany podeślę zdjęcia z tej genialnej roboty :(

Co ciekawe - oglądałem ich prace na innej budowie i wszystko było ok (nadmieniam że nic im nie zrobiłem, nie byłem upierdliwy i ich nie pouczałem - więc kwestia zrobienia mi na złość odpada).

 

Namiary na firmę:

"Giermek"S.C.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Giermek Marcin Giermek

giermek

ul. Ogrody 16 lok. 2

32-050 Skawina

woj. małopolskie

 

Tomasz Giermek: 505 775 170

Drugi tel. 605 150 575

 

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁA LISTA:

W obu przypadkach: Prace zostały wykonane w ustalonym terminie, w atrakcyjnej cenie, dokładnie wykonane z zadowalającym efektem.

Doradzali i wyjaśniali wszystkie wątpliwości:

 

Okna z montażem :

http://www.oknoplan.pl/

Sikorki 1, Kraków

tel. 12 417 - 24 - 88

 

Podłoga dębowa i listwy z montażem:

http://luks-parkiet.pl/

Witosa 19A, Kraków

tel. 516860911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tynków polecam firmę SuperTynki.

U mnie walczyli prawie 3 tygodnie - ale efekt świetny :)

 

http://www.supertynki.pl

 

Jak ktoś potrzebuje kompleksowo wykonać tynki i wylewki to śmiało polecam supertynki.

 

Podobnie jak ściany podłoga jest równie gładka :)

 

kontakt, terminy, ustalone rzeczy na najwyższym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje kompleksowo wykonać tynki i wylewki to śmiało polecam supertynki.

 

Podobnie jak ściany podłoga jest równie gładka :)

 

kontakt, terminy, ustalone rzeczy na najwyższym poziomie

 

Pozwolę sobie na podstawie moich doświadczeń: tynki jak najbardziej, nad wylewkami bym się zastanowiła. Podłoga jak najbardziej gładka, tylko z poziomem problem. Chyba, że zmienili podwykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na podstawie moich doświadczeń: tynki jak najbardziej, nad wylewkami bym się zastanowiła. Podłoga jak najbardziej gładka, tylko z poziomem problem. Chyba, że zmienili podwykonawców.

 

Cóż u mnie tez sie z wylewkami nie popisali jest sporo górek które będę szlifował ....podobniez zmienili podwykonawców ale niesmak pozostaje

Edytowane przez dyzu007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyły się prace budowlane stanu surowego na budowie mojego syna ,na którą miałem "oko ".

 

Postanowiłem podzielić się ocenami wykonawców bo, nie ukrywam ,że opinie innych forumowiczów pozwoliły mi na wybranie dobrych wykonawców ,a takich należy wyłuskiwać ,a wszystkich partaczy wysłać do diabła .

 

I tak : polecany tu na forum ROBERT SIKORA ( tel.600 328 847 ) i mający bardzo dobre rekomendacje ,w pełni na te superlatywy zasłużył.Przede wszystkim słowny i odpowiedzialny. Budowanie przebiegało sprawnie i szybko , bez jakichkolwiek przestojów .Murarze pracowici i bardzo staranni (ścianki wypieszczone i równiutkie ), a przy tym bardzo sympatyczni.Cała budowa, zgodnie z dewizą p.Sikory ,że komfort psychiczny inwestora jest wliczony w cenę ,właśnie tak przebiegła.

Przy tej okazji kilka ciepłych słów o składzie budowlanym w Mogilanach DACHOLANDZIE.Polecona przez p.Sikorę p.Małgosia to prawdziwe logistyczne mistrzostwo świata !

Dostawy na całą budowę realizowała szybko "na już " przez telefon i co ważne w dobrych cenach .

Dalszych opinii cdn

Edytowane przez cannon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Nie wiem gdzie sie przylaczyc, wiec pisze tutaj bo poszukuje dobrego hydraulika do sprawdzenia ukladu kominek z pw+ bufor+ piec gazowy.

Problem? Przy temp. na zewnatrz okolo 27 st. C zawor trojdrogowy "puszczal" na podlogowke ciepla wode ( nie wiem po co...) o temp. okolo 25 st.C. Po zakreceniu obwodow na rozdzielaczu zawor byl wrecz goracy...Probowalem dodzwonic sie do hydraulika, ktory to robil, celem wyjasnienia, ale najwidoczniej byl baaardzo zajety- zero odpowiedzi z jego strony.

 

Prosze o pomoc i namiary do dobrego instalatora, hydraulika. Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...