Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

BIAŁA LISTA

 

Witam.

To mój pierwszy post na forum muratora.

Chciałbym polecić firmę p. Piotra Ślusarczyka (tel.505-090-553) - wykonywali dla mnie regipsy na poddaszu domku jednorodzinnego w Krakowie.

Całościowo jestem bardzo zadowolony - praca wykonana została po prostu fachowo.

Ekipa ma profesjonalny sprzęt, jest elastyczna czasowo (przynajmniej w tych terminach, na których mi zależało).

Cenowo - byli, gdześ pośrodku cen za m2 (pod koniec zeszłego roku).

Można było znaleść ekipę tańszą, ale miałem też oferty droższe.

Dla jednych może to być zaleta, dla innych wada - stosują sprawdzone produkty.

Z jednej strony podnosi to koszt wykonania, z drugiej strony efekt końcowy jest OK - i jest nadzieja, że nic się nie będzie działo.

W sumie patrząc na ekipy, które u mnie pracowały, ekipa, która gwarantowała przyzwoity poziom nie podejmowała się wykonawstwa na byle czym (np na produktach z marketów).

Ekipa p.Piotra też OK - jak było coś nie tak to mówili - nie każdy zna się na budowie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BIAŁA LISTA

Jeszcze jedna bardzo pozytywna opinia dla firmy FRB Ślusarczyk i Pana Piotra Ślusarczyka. (tel. 505090553)

Bardzo zgrana ekipa, rzetelna, konkretna i przede wszystkim bardzo profesjonalna.

Starannie wykonali u mnie pełen zakres prac związanych z ociepleniem poddasza.

Począwszy od szczelin dylatacyjnych (ze względu na pełne deskowanie dachu), budowa konstrukcji/stelaży, ułożenia wełny, folii paroizolacyjnej, płyt gipsowo kartonowych, spoinowania, pełnego gipsowania oraz gruntowania.

Stosują dobre materiały i narzędzia, każdy etap pracy wykonany z duża dbałością o szczegóły i odczekaniem odpowiedniej ilości dni na wyschnięcie sufitów przed kolejnymi etapami pracy. Nie przyspieszają sztucznie pracy tylko po to żeby skończyć wcześniej, ale pracują tak żeby wykonany etap został zrobiony poprawnie, wysechł, utwardził się itd. .

Dbałość o szczegóły powoduje to że oprócz solidnie technicznie wykonanej pracy, poddasze wizualnie także wygląda wyjątkowo ładnie.

Cały czas pomieszczenia utrzymane w czystości, sprzątają po sobie każdego dnia.

Z Panem Piotrem łatwo można ustalić szczegóły, jest otwarty na rozmowę, dyskusję, jednocześnie dostarcza fachowe porady.

Szczerze polecam i dodaję do listy białej listy wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje mi tu autoreklama.....

 

Witaj,

na jakiej podstawie sugerujesz ze Wykonawca nabija Sobie 2 posty jeden po drugim w przeciągu 2 dni?

W tej sytuacji chodzi o Moja Firme i nie mam zamiaru wdawać się w żadna polemike.

ale skoro tak uważasz to proszę

 

Link wpis nr 1.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.637378079632951.1073741877.228563737181056&type=3

 

Link wpis nr 2.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.704215152949243.1073741890.228563737181056&type=3

 

a i tak się gruntowało poddasze z wpis nr 2

 

 

Korzystajac jeszcze z darmowej reklamy

aplikacja gladzi w Moim wykonaniu

 

pozdr

Edytowane przez slusar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze sie z budowa juz pare lat i pewnie jeszcze pomecze, ale przynajmniej kwestie pieca mam zalatwiona wlasciwie bez problemow, polecam firme adagre maja przy rynku siedzibe ( mozna wygooglowac na pewno), goscie naprawde dobrze doradzaja, a do tego nei wciskaja badziewia i nie naciagaja. sprzedaja przez internet tez, no ale ja wole twarza w twarz zalatwiac takie zakupy :cool:

naprawde polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czesto sie zdarza zeby trafiac na dobre firmy podczas budowy domu. Poniewaz przy wyborze firmy do ocieplenia poddasza skorzystalem z kontaktu z tego forum, to oddaje dlug wzgledem wszystkich ktorzy sie przyczynili do powstannia tej bialej listy.

Teraz szukam firmy do ogrzewania (takze podlogowego).

Czy na tym forum ktos moze sie wypowiedziec o firmie Fullinstal ze Skawiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja nie będę udawał, że jestem zadowolonym klientem :)

Powiem od razu, że polecam firmę mojego ojca.

Firma od ok. 30 lat zajmuje się budowaniem kominków.

Ważne jest to, że kominek od podstaw montowany jest u klienta, co zazwyczaj zajmuje od 4-6 dni.

Każdy pustak, kamień, obudowa - wszystko montowane jest na miejscu. Obecnie panuje nowa moda kominków jedno dniowego montażu.

Taka opcja jest dobra, tylko wtedy, kiedy wszystko uda się spasować dobrze u klienta. Najczęściej jednak, trzeba podkładać więcej kleju, jakąś płytkę czy coś innego, by elementy do siebie spasowały. Kominki, które buduje mój ojciec są monolitem, podstawy nie są puste w środku jak w kominkach konkurencji. Wszystko jest idealnie spasowane, wymierzone, wyizolowane, wypionowane i wypoziomowane. Kominek taki jest na lata. Nie zdarzają się reklamacje a klienci często polecają firmę mojego ojca. Ważne jest, że ojciec daje 5 letnią gwarancję na kominek (na obudowę, podłączenie) Kominek jest tak wykonany, że nic nie pęka, nie odpada, połączenie rury dymowej z kominem jest zatkane specjalną mastyką ceramiczną. Mój ojciec bardzo lubi pracować z klientem. Często siadają razem przy kartce i na podstawie wywiadu z klientem, rysują idealny, wymarzony kominek.

Polecam kontakt z firmą mojego ojca, bo decydując się na współpracę z nim, macie pewność, że kominek wykona Wam fachowiec z 30 letnim doświadczeniem.

http://kominki-kot.pl/

Pozdrawiam,

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁA LISTA:

 

1. Robert Sikora z Marszowic tel. 600 328 847 - stan surowy otwarty (wybór tej ekipy dzięki forum Muratora)

Ekipa bardzo solidna, wszystko zrobione niemal idealnie.

Pracowali bardzo sprawnie i zawsze po skończonym dniu pracy na budowie był porządek.

SSO osiągnięty w 4 tygodnie robocze.

Ceny "krakowskie" ale raczej w górnych rejonach.

 

2. Marek Szybowski tel. 604 971 732 - koparkowy, fundament i droga

Perfekcjonista, którego pracę można podziwiać. Precyzja niemal zegarmistrzowska.

Przy zrobieniu drogi na działce, pomógł załatwić w dobrej cenie kruszywo do utwardzenia, a w zasadzie wszystko załatwił za nas !!!

 

3. Grzegorz Onuca z Krakuszowic tel. 504 458 324 - hydraulik

Młody ale już doświadczony hydraulik, który nie tylko zrobi wszystko co potrzeba, ale też doradzi różne rozwiązania. Nie naciąga sztucznie na koszty.

Po uzgodnieniu szczegółów załatwia wszystkie materiały, sam je dostarcza a później dokładnie rozlicza się z każdego nawet najdrobniejszego elementu.

Wykonał u nas cała instalację wod-kan i zamontował kocioł.

 

4. Tomek Garbaty tel. 694 146 305 z Suchej Beskidzkiej - wylewki (polecony z forum Muratora)

Szybko, sprawnie, solidnie i przystępnie cenowo. Dobry kontakt, wylewki równe, żadnych problemów.

 

5. Piotr Ślusarczyk tel. 505 090 553 - zabudowa poddasza (polecony z forum Muratora)

Kolejna godna polecenia ekipa na naszej budowie. Tak jak już wcześniej inni pisali, Pan Piotr i jego ludzie często służą radą, nie unikają niewygodnych prac wykraczających poza umówiony wcześniej zakres (np. osadzenie parapetów, oświetlenie strychu czy gruntowanie ścian). Efekt końcowy prac w pełni spełniające oczekiwania.

Solidna ekipa, którą z czystym sumieniem można polecić innym.

 

6. Krzysiek Mucha z Niegowici tel. 513 485 557 - fliziarz

Położenie fliz (łazienka, kotłownia, kuchnia) oraz inne prace związane z tymi pomieszczeniami jak np. osadzenie brodzika i kabiny prysznicowej

Wykonał też inne prace "przy okazji". Nie narzeka na częste zmiany koncepcji, chętnie podpowiada i doradza, nawet jeśli efektem tych porad była bardziej skomplikowana usługa za te same pieniądze :-)

 

7. Marcin Pisarski z Krakowa tel. 601 180 490 - systemy alarmowe i tv

Perfekcyjne wykonanie instalacji, doradził jak rozwiązać pewne sprawy, nie spieszy się, wszystko wytłumaczy i pokaże. Bardzo solidny człowiek.

 

8. Paweł Jelonek z Niewiarowa tel. 505 618 690 - koparkowy, oczyszczalnia, równanie terenu

Kolejny koparkowy, z którego usług skorzystaliśmy w trakcie budowy. Kolejny którego z czystym sumieniem polecamy.

 

9. Piotr Konik z Krakowa tel. 887 617 916, robił u nas zjazd. Układa kostkę, robi drogi itd. Solidna firma.

Edytowane przez krakus73
uzupełnienie listy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dodaję do białej listy Pana Pawła, który kompleksowo wykończył moje mieszkanie (gładzie, tynki, szpachlowanie, malowanie ścian, kładzenie płytek i mozaiki łazienkowej, płytki i panele podłogowe, ścianka z płyty gipsowej i kamienia dekoracyjnego z bio kominkiem, przyłącza i instalacje).

Pan Paweł starannie i sprawnie wykonywał poszczególne prace, jest dokładny i utrzymuje porządek, otwarty na rozmowy, dyskusje i nowoczesne rozwiązania, a do tego sympatyczny:-)

Udzielał mi fachowych porad. W razie potrzeby zostawał dłużej, czasem do późna, aby omówić daną kwestię albo dokończyć pracę. Bardzo dobry kontakt telefoniczny.

Jestem bardzo zadowolona z ogólnej współpracy z Panem Pawłem i jakości wykonanych prac. Szczerze polecam. Nr kontaktowy: 884 902 104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...