Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Możecie mi polecić kogoś od wentylacji mechanicznej z rekuperacją? Ktoś kto kompleksowo zaprojektuje (chcę to dorzucić do PNB) i wykona instalację.

Po przejrzeniu postów znalazłem dwie polecane firmy:

ASK http://rekuperatory-ask.pl/

Danwent http://danwent.com.pl/wentylacja.htm

Niestety polecenia sa z przed ponad 4-6 lat, ktoś miał z nimi do czynienia ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Możecie mi polecić kogoś od wentylacji mechanicznej z rekuperacją? Ktoś kto kompleksowo zaprojektuje (chcę to dorzucić do PNB) i wykona instalację.

Po przejrzeniu postów znalazłem dwie polecane firmy:

ASK http://rekuperatory-ask.pl/

Danwent http://danwent.com.pl/wentylacja.htm

Niestety polecenia sa z przed ponad 4-6 lat, ktoś miał z nimi do czynienia ostatnio?

 

ASK polecam. Projekt i wykonanie w zeszlym roku, bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew Pałka = Tragedia na budowie, brak słów. Kilka zdjęć powinno wystarczyć.[ATTACH=CONFIG]366386[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366387[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366388[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366389[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366390[/ATTACH]

 

To jest niemożliwe :)

Masz już zrobioną więźbę czyli ktoś zaakceptował tak wymurowane ściany...

Po prostu szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niemożliwe :)

Masz już zrobioną więźbę czyli ktoś zaakceptował tak wymurowane ściany...

Po prostu szok

 

Ściana wygląda na murowaną po więźbie. Pomijając błąd w sztuce tj brak miejsca na ocieplenie to wygląda przede wszystkim na robione z odpadów - pytanie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, murowane po więźbie, z kominami też nie zdążył przed dachem, wykonawca nie miał czasu ani ludzi wcześniej. Jeśli chodzi o materiał, to szkoda mu było czasu na zakupy, wykorzystał więc cegłę rozbiórkową, brakło kilka bloczków. Dodam jeszcze, że ytong murowany na 3 cm spoinie, pomijając to co widać na zdjęciach. Ciosany siekierą. Słońce zaglądało do środka, a wiatr hulał, mimo tego twierdził, że nie skończone nikt się nie zna i wszystko jest ok. Brak słów...

 

Dane tego Pana tak na wypadek, gdyby ktoś miał z nim nieprzyjemność się spotkać. Odradzam.

Zakład Ogólnobudowlany. Zbigniew Pałka, Kraków

Topografów 54

30-399 Kraków

Małopolskie

12 262 55 37

601 491 025

12 262 55 37

Edytowane przez Poter76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]366636[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]366637[/ATTACH]IMG_20160903_091526.jpgIMG_20160903_091526.jpgIMG_20160903_091554.jpgIMG_20160903_091650.jpgIMG_20160903_091554.jpg

A tak wygląda wieniec w wykonaniu pana zbigniewa pałki.

Szalowane gazetami i blacha z parapetów, ALE, MÓWI Że trzy deski zaoszczędził. O zawyżonych cenach za materiał nie wspomnę... :bash:

MASAKRA

Edytowane przez Poter76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana wygląda na murowaną po więźbie. Pomijając błąd w sztuce tj brak miejsca na ocieplenie to wygląda przede wszystkim na robione z odpadów - pytanie dlaczego.

Zarejestrowany

Sep 2016

Skąd

Kraków

Posty

4

Domyślnie

Zgadza się, murowane po więźbie, z kominami też nie zdążył przed dachem, wykonawca nie miał czasu ani ludzi wcześniej. Jeśli chodzi o materiał, to szkoda mu było czasu na zakupy, wykorzystał więc cegłę rozbiórkową, brakło kilka bloczków. Dodam jeszcze, że ytong murowany na 3 cm spoinie, pomijając to co widać na zdjęciach. Ciosany siekierą. Słońce zaglądało do środka, a wiatr hulał, mimo tego twierdził, że nie skończone nikt się nie zna i wszystko jest ok. Brak słów...

 

Dane tego Pana tak na wypadek, gdyby ktoś miał z nim nieprzyjemność się spotkać. Odradzam.

Zakład Ogólnobudowlany. Zbigniew Pałka, Kraków

Topografów 54

30-399 Kraków

Małopolskie

12 262 55 37

601 491 025

12 262 55 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bylo juz pisane (chyba wystraczajaca "rekomendacja"):

CZARNA LISTA Odradzam: Kierownik budowy Marian Lukasik

Odebrane szalunki law na gruncie nienosnym i odebrana konstrukcja dachu, ktora po wizycie insp. nadzoru wymagala duzych, istotnych poprawek to chyba wystarczajace wytlumaczenie.

 

Witam,

 

mam pytanie dotyczące Pana Łukasika. Co tak strasznego jest u tego Pana, że wylądował na czarnej liście? Martwię się. U mnie robił adaptacje i jest kierownikiem budowy (jestem już na etapie wykończeń) i do tej pory nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam. Staszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed pseudo fachowcem

 

 

Przestrzegam, odradzam

 

Zbyszka znam od dobrych kilku lat.Zawsze miał dobrą opinie zawsze klienci byli zadowoleni z jego pracy.Nawet mi miał robić kilka lat temu łazienkę ale umówił się pół roku wczesniej na robotę, zwodził mnie przez 3 miesiące a po tym czasie powiedział że nie ma czasu na moją łazienkę bo ma większe roboty.Wyszło że jest bardzo mało odpowiedzialny ale nigdy żeby ktoś narzekał na jego pracę.Cóż ludzi brakuje to może bierze do roboty ludzi z ulicy.

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to jak ktoś potrzebuje stolarza od mebli łazienkowych i kuchennych robiącego dobrze, tanio i solidnie z okolic Brzeska to mogę polecić gościa...nazywa się Marcin Baniak.Robił mi kuchnie 8 lat temu, sąsiadom zabudowy i szafy wnękowe i wszyscy zadowoleni.Moja kuchnia po 8 latach wygląda jak nowa.W zeszłym tygodniu robił kuchnie i meble łazienkowe szwagrowi i oprócz tego że jest zachwycony to jeszcze zapłacił 1500 zł mniej niż najtańsze wyceny salonowe.Jak ktoś potrzebuje numer to zapraszam na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...