Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję ekipy budowlanej do SSO, która świadczy swe usługi w okolicach Krakowa/Wieliczki.

Gdybyście mieli kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt na PW.

 

Ps. tak wiem, że jest od tego 181 stron, ale niestety wiele zachwytów nad konkretną firmą widać u osób z 1 postem :)

Przeprowadziłem już kilka rozmów, ale nie zaszkodzi na pewno popytać jeszcze paru wykonawców.

 

 

Jak wyżej-Firma Tuptex

Wspomnialem kiedyś również o firmie Koziol z Rzeszotar

Obawiam się ze terminy dopiero na przyszly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

slusar dziękuję za pomoc.

 

Jeszcze jedno pytanko.

Biuro projektowe z Wieliczki lub okolic może ktoś polecić ?

Najlepiej aby współpracowało z Archonem bo tam mamy upatrzony projekt.

Potrzebujemy kogoś do adaptacji, "kosmetycznych" poprawek w projekcie i załatwienia formalności (projekty przyłączy, zgłoszenia/pozwolenia itp).

Na stronie Archonu znaleźliśmy min. Biuro Projektów Fasada Andrzej Moroński oraz Geohit z Wieliczki, ale nie spotkałem się z żadnymi opiniami na ich temat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Łukasz789 z Tej strony właściciel firmy Parkiety AVI.

 

8 JEST TO JEDYNA NEGATYWNA OPINIA W INTERNECIE O MOJEJ FIRMIE.

 

Moje doswiadczenie: Firma podjela sie realizacji zlecenia w Niemczech. Spieszacy sie do kraju wlasciciel (rzekomo rodzaca zona w szpitalu) wyludzil ode mnie calosc pieniedzy za usluge przed kontrola wykonania. Przy kontroli okazalo sie, ze Firma nie zalozyla listew konczacych parkiet, nie wyrownala przy tym klepek, nie dociela i nie dopasowala drzwi, nie zmontowala zdemontowanych przez siebie mebli. Prace mialy zostac dokonczone po tygodniu, w tym czasie wlasciciel przestal odpowiadac na smsy i maile a nastepnie oswiadczyl, ze pracy nie dokonczy, bo mu sie plany zmienily (sic!). Zostalem z rozbabrana praca na kilka dni przed przeprowadzka rodziny, w srodku wakacji musze na gwalt szukac miejscowej firmy ktora poprawi rozbabrane przez p. Kryszczuka zlecenie. Zdecydowanie ostrzegam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy przemysłowe wylewki....

Na moim terenie działa kilkanaście małych i bardzo małych firm wykonujących tynki i wylewki, robienie dużych inwestycji czesto jest dla nich nieoplacalny z uwagi na umowy, zabezpieczenia i dlugie terminy platnosci.

Mam kilku wylewkarzy którzy robią na Krakowie po 2 domki dziennie, szybka robota szybka kasa w ten sam dzień.

Ale jeśli chodzi o typowe posadzki przemysłowe to polecam dużą firmę w tym.specjalizującą się Bekir z Brzeska.

Dobre ekipy mają roboty na kilka miesięcy na przód i teraz wybrzydzają i szukają robót jak najbliżej zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zwlekałam ale w końcu się uzewnętrznię.

 

Ostrzegam przed ekipą budowlaną z okolic Gorlic a jej szefem jest Mieczysław Wiejaczka. Standard - ekipa górali, niezarejestrowani, żadnych umów, ale do rzeczy.

 

Wiem, że na forum były przypadki że kogoś wystawiła ekipa, ale pan Mietek przebił wszystkich w perfidii swoich kłamstw. Panowie mieli wejść na budowę na przełomie sierpnia/ września 2016 r. Byliśmy umówieni około pół roku wcześniej. Jak już wiedzieliśmy kiedy będzie pozwolenie na budowę to miesiac wcześniej daliśmy mu znać - powiedział że nie ma problemu. Przyznał się że złapał robotę u miejscowego dewelopera i trochę doszło mu roboty ale pamieta o nas. Tydzień później był już problem z kontaktem, przez kilka dni nie odbierał, chyba że zadzwoniliśmy z innego nr który potem też przestał odbierać. Udało nam się z nim skontaktować we wrześniu, powiedział że będzie w następny poniedziałek [KŁAMAŁ DO KOŃCA]. Postawiliśmy blaszak, kupiliśmy paletę cementu, geodeta przyszedł wytyczyć dom. Tutaj kontakt urwał się na amen. Wytyczenie stało do marca 2017 r. [płaciliśmy drugi raz za geodete]. Cement był do wyrzucenia. Co więcej, jeden ze znajomych zadzwonił zapytać czy ma terminy na jesień 2016 żeby postawić dom, to powiedział, że OCZYWIŚCIE. Po prostu byliśmy jednym z tych inwestorów których olał dla innych fuch. Starciliśmy przez niego kupę nerwów i czasu. Gdyby dotrzymał umowy to dom byłby sezonowany. Trochę ochłonęłam bo mam już dzięki Bogu SSZ z inną ekipą.

 

Gościa powinnam ciągać po sądach ale znajomi mnie od tego odwiedli. Ostrzeżenie dla innych: sama umowa nic nic daje [choć przyznaje się bez bicia że nawet tego nie mieliśmy], musi tam być kara umowna za brak terminowego rozpoczęcia - tylko kto się na coś takiego zgodzi? I taka oczywista rzecz - warto znać adres zamieszkania, choćby po to żeby gościa odwiedzić ze starszymi braćmi i namówić na działanie gdy majster próbuje odstawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała Lista:

 

Tynki maszynowe Knauf Diamant - Supertynki, http://www.supertynki.pl , świetna współpraca z Panem Marcinem Wołkowskim. Nazwa firmy mówi sama za siebie. Ekipa profesjonalna, skrupulatna, panowie błyskawicznie wytynkowali nam dom, wystarczyło raz określić, gdzie chcemy gładko, a gdzie na ostro i idealnie tak właśnie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Pana Sikory tel 600328847

 

U nas budowali w tym roku do SSO z dachem. Szybko, solidnie i bez problemów ;)

 

Dziękuję za pomoc.

Kontaktowałem się już z tym Panem jakiś czas temu, ale chcę mieć nieco większy wybór jeśli chodzi o ekipy budowlane.

Dodatkowo oferta Pana Sikory jest póki co najwyższa (najdroższa) ze wszystkich, które otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Malopolscy Muratorzy! :)

 

Poszukuje solidnych i sprawdzoncyh ekip do:

 

  • Ocieplenie wylewki na gruncie i na poddaszu
  • Ocieplenie i zabudowa poddasza
  • Ocieplenie budynku z zewnatrz

 

Bardzo dziekuje za wskazowki.

 

Krzysiek

Edytowane przez KrzysiekSkotniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...