Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolejna firma którą mogę wpisać na białą listę to hydraulik: INSTALACJE SANITARNE CO WOD KAN GAZ SEBASTIAN FELUŚ z okolic Liszek. 501-491-883

 

Firma polecona przez kogoś tutaj na forum.

Wykonywał u mnie prace począwszy od kanalizacji na etapie fundamentu, przez przyłącza wody i gazu, instalacje wod-kan, ogrzewanie podłogowe i kompletne urządzenie/wyposażenie i uruchomienie kotłowni. Wszystko wykonane sprawnie, fachowo i estetycznie. Kontakt i terminowość też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

CZARNA LISTA

Sprzedawca i montaż drzwi, firma SALON WNĘTRZ Anna Menderek, Kraków ul. Zakopiańska 56A.

Złożona reklamacja na drzwi (obita futryna, krzywe skrzydło) totalne zbywanie itp, sprawa opisana w wątku tu:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?182843-Drzwi-firmy-wik%C4%99d&p=7629529#post7629529

NIE POLECAM za żadne skarby!

 

 

BIAŁA LISTA:

Wykończenia, zabudowy GK, flizowanie, malowanie, ocieplenia (preferowana lokalizacja południe Krakowa).

Najlepszy wykonawca jakiego miałem przez całą budowę. B. solidny, doradzi. Wszyscy z ekipy b. kulturalni i dbający

o pozostałe elementy budynku. Wszystko b. dobrze zabezpieczone, posprzątane. Aż wstyd się przyznać że dalej nie wiem jak

majster ma na nazwisko...:bash:

Darek - 504 572 326

POLECAM obiema rękami na raz!

Ale z terminami u Darka kiepsko...

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista

architekt - Michał Sokół

budowa - stan surowy zamknięty - Kazimierz Łabuz

 

Biała lista

wykończenia - Paweł - 512857049

elewacje - "Leń-Bud" - Wojciech Łukaszek - 784161727

hydraulik - Karol Koczwara- 663140252

tynki - Krzysztof Kuciel - 793385222

schody - 608503835

elektryk - Artur - 889360344

wylewki - Tadeusz - gość ciężki w kontakcie ale robota fachowa - 602449580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was może mi polecić ekipę budowlaną z okolic malopolski. Działkę mamy pod Tarnowem. Mieliśmy zacząć budowę od wiosny ale ekipa z którą podpisaliśmy umowę wystawiła nas bo teraz jest im Nie podróże a dodam że umowę podpisywaliśmy latem 2016... Ręce opadają...

Proszę i informację i z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję współpracować z firmą ze strony http://wylewki-maszynowe.eu/ , Pan Grzegorz Gałęziowski?

Z ich ofertą na wylewki można się zapoznać na olx:

https://www.olx.pl/oferta/wylewki-maszynowe-wylewka-wylewki-miksokretem-CID619-ID6Ozaj.html#f1d766ad2d;promoted

 

Sama oferta wygląda całkiem ciekawie, jednak brakuje mi opinii na ich temat.

 

Z mojej strony do białej listy mogę dodać:

Tynki - firma SuperTynki

Elektryka - firma Styk, Pan Tomasz 501 055 461 - fachowa robota tynkarze chwalili ;)

Hydraulika/ ogrzewanie/ gaz - firma Warmer, Balice, Pan Tomasz - 500 081 021 - jak wyżej , fachowa robota tynkarze chwalili ;)

Edytowane przez gerard83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁA LISTA

 

Ocieplenie poddasza, zabudowa GK, malowanie, drobne prace wykończeniowe

 

 

p. Bogusław Stępski - 501 075 307

 

 

 

Najlepszy fachowiec, z jakim współpracowaliśmy przez cały okres budowy. Pracę wykonał bezbłędnie, solidnie, utrzymując przy tym porządek. Wykonał u nas ocieplenie poddasza i zabudowę GK - byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, więc zleciliśmy mu też malowanie. Wszystko wykonane terminowo, z dbałością o szczegóły, w rozsądnej cenie. Poza tym, p. Bogusław to bardzo kulturalny człowiek. Z tego co wiemy, ma jeszcze jakieś wolne terminy w najbliższym czasie. Gorąco polecamy.

 

 

Flizy, płytki, łazienki kompleksowo

 

 

p. Andrzej Radwański - 600 337 506

 

 

 

Wszystko super. Terminowo, szybko, dokładnie. P. Andrzej kompleksowo wykonał całe łazienki - od wylewki pod prysznicem, przez płytki, po montaż armatury, oświetlenia i lustra. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gorąco polecamy!

 

 

Stan surowy otwarty

 

 

p. Robert Pilch - 504 400 592

 

 

 

Od fundamentów po dach, terminowo i porządnie. P. Robert w kilku kwestiach dobrze nam doradził. Zdarzyło się kilka drobnych przeoczeń przy czytaniu projektu, ale generalnie obyło się bez problemów. Polecamy.

 

 

Ocieplenie, elewacja

 

 

p. Marcin Popardowski - 604 781 334

 

 

 

Bardzo dobra, szybka i precyzyjna robota. Nie ma się do czego przyczepić. Gorąco polecamy.

 

 

Elektryka, uziemienie

 

 

p. Mieczysław Windys - 695 543 226

 

 

 

Dobra robota. Były opóźnienia, ale z przyczyn losowych.

 

 

Schody i parapety drewniane

 

 

p. Jacek Bobak - 608 601 483

 

 

 

Schody są ładne i precyzyjnie wykonane. p. Jacek ma dobry gust i wyczucie - ładnie dopasował schody do drzwi i podłóg. Na minus - kilkutygodniowe opóźnienie.

 

 

Więźba

 

 

p. Dudzik (?) - 609 432 417

 

 

 

Wszystko super.

 

 

Alarm, automatyka bramy, anteny

 

 

p. Łukasz Kołodziejczyk (ALSET SYSTEM) - 792 313 310

 

 

 

Wszystko super - terminowo, porządnie, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Gorąco polecamy!

 

 

Skład budowlany

 

 

Fliś-bud - 12 250 77 03

 

 

 

Dobre ceny, dobra obsługa, wszystko super.

 

 

Geodeta

 

 

p. Adam Różycki - 667 042 185

 

 

 

Wszystko super, polecamy.

 

 

CZARNA LISTA

 

Tynki

 

 

p. Marek Lempart

 

 

 

Lista najczarniejsza z czarnych. Prace rozpoczęte z opóźnieniem, wykonane na żenującym poziomie (ekipa była chyba z ulicy). P. Marek zgodził się, że praca została wykonana tragicznie, i wykonał poprawki. Efekt wciąż niezadowalający. Odradzamy!

 

Edytowane przez krzysztofcz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi iż jestem już po stanie surowym zamkniętym, pora na podsumowanie:

Ekipa murarska Zbigniew Kozioł Rudy Rysie nie podaje numeru bo terminu już nie ma nawet na 2019,

Okna.....okna dziś byłem oglądać robotę, Vetrexy zamontowane przez forumowego kolegę Cinka, sporo miałem wspólnego z oknami, znam wielu dobrych montażystów ale chylę czoła Marcinowi, zrobił u mnie kawał dobrej roboty, montaż bardzo sprawny, rzekłbym standardowy równie dobry jak inne ekipy które znam, ale przyklejenie taśm ciepłego montażu, dodatkowe uszczelnienia, oklejenie kotew, nawet uszczelnienie styropianu wokół okna widać że pierwsza klasa, cena nie była najniższa ale nakład pracy wszystko wyjaśnia, to kolejny wykonawca który wydawał mi się drogi a po montażu uważam że za to co mam zapłaciłem bardzo mało.Zdjecia z montażu w moim dzienniku.

Więc wielki plus dla Cinka za fachową robotę, obym zawsze miał tak profesjonalnych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNA LISTA

Sprzedawca i montaż drzwi, firma SALON WNĘTRZ Anna Menderek, Kraków ul. Zakopiańska 56A.

Złożona reklamacja na drzwi (obita futryna, krzywe skrzydło) totalne zbywanie itp, sprawa opisana w wątku tu:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?182843-Drzwi-firmy-wik%C4%99d&p=7629529#post7629529

NIE POLECAM za żadne skarby!

 

 

BIAŁA LISTA:

Wykończenia, zabudowy GK, flizowanie, malowanie, ocieplenia (preferowana lokalizacja południe Krakowa).

Najlepszy wykonawca jakiego miałem przez całą budowę. B. solidny, doradzi. Wszyscy z ekipy b. kulturalni i dbający

o pozostałe elementy budynku. Wszystko b. dobrze zabezpieczone, posprzątane. Aż wstyd się przyznać że dalej nie wiem jak

majster ma na nazwisko...:bash:

Darek - 504 572 326

POLECAM obiema rękami na raz!

Ale z terminami u Darka kiepsko...

 

Pozdrówka!

 

A cóż to? Google wyłączyli?

 

https://panoramafirm.pl/ma%C5%82opolskie,krakowski,rzeszotary,%C5%BCniwiarzy,2/hlebda_dariusz_firma_remontowo_budowlana-azcbha_jzw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam pana Bogdana (Bogusława) Stępskiego ze Skawiny - tel. 501 075 307

Pan Bogdan wykonywal u nas w przeciagu ostatnich kilku miesiecy (z przerwa na zime) zabudowe poddasza (ok. 250m2) plytami g-k (poddasze wczesniej ocieplone pianka PUR), obudowe kominow, wypelnianie luk miedzy skosami a scianami kolankowymi (sciany kolankowe z tynku tradycyjnego), szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie i malowanie podkladem.

Pan Bogdan to swietny fachowiec, z ogromnym doswiadczeniem. Zwraca uwage na wszystkie szczegoly, doradza jakie rozwiazania zastosowac. Praca wykonana absolutnie perfekcyjnie, bez niedociagniec i niedorobek.

Do tego bardzo punktualny, konkretny, dba o porzadek, szczegolowo rozlicza sie z zakupionych materialow (materialy kupuje po bardzo konkurencyjnych cenach, tylko towar markowy i najwyzszej jakosci). Czesty kontakt telefoniczny zeby doprecyzowac wszystkie detale.

 

Jeszcze raz bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam pana Bogdana (Bogusława) Stępskiego ze Skawiny - tel. 501 075 307

Pan Bogdan wykonywal u nas w przeciagu ostatnich kilku miesiecy (z przerwa na zime) zabudowe poddasza (ok. 250m2) plytami g-k (poddasze wczesniej ocieplone pianka PUR), obudowe kominow, wypelnianie luk miedzy skosami a scianami kolankowymi (sciany kolankowe z tynku tradycyjnego), szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie i malowanie podkladem.

Pan Bogdan to swietny fachowiec, z ogromnym doswiadczeniem. Zwraca uwage na wszystkie szczegoly, doradza jakie rozwiazania zastosowac. Praca wykonana absolutnie perfekcyjnie, bez niedociagniec i niedorobek.

Do tego bardzo punktualny, konkretny, dba o porzadek, szczegolowo rozlicza sie z zakupionych materialow (materialy kupuje po bardzo konkurencyjnych cenach, tylko towar markowy i najwyzszej jakosci). Czesty kontakt telefoniczny zeby doprecyzowac wszystkie detale.

 

Jeszcze raz bardzo polecam.

 

Żartujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie czekam na zakończenie budowy, bo moja budowa wlecze się nazbyt długo, więc piszę na na bieżąco, zwłaszcza, że w wątku nie znalazłam polecanych firm niektórych poniższych usług, może komuś też się to przyda

BIAŁA LISTA:

Wentylacja z rekuperacją - całość prac BT Instal Tomasz Orłowski tel. 790 322 321. Znaleziony na znanym serwisie z ofertami, okazał się bardzo konkretny, profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, skuteczny i absolutnie bezproblemowy.

 

Hydroizolacja i termoizolacja tarasu - dwuosobowa firma TP - Usługi budowlane tel. 516 820 497. Panowie Tomasz i Paweł znają się na rzeczy, otwarci, bezproblemowi. Wykonali nam termo i hydroizolację dużego tarasu nad garażem. Praca wykonana bardzo sprawnie, szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na pewno wrócę do Panów po okucia blacharskie.

 

Hydraulika - Rav-Bud Rafał Wolski - konkretny, sprawny, myślący, słowny.

 

CZARNA LISTA:

powtarzam się, już pisałam - uwaga na elektryka - Rafał Włodarczyk - zgłoszona na policję sprawa o kradzież materiałów budowlanych, druga sprawa idzie procesem cywilnym.

 

pozdrawiam

Alicja

Edytowane przez lattuga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...