Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

To moze jeszcze jakies fotki wnetrz, ktore robil u Ciebie, lub chociaz wizualizacje, bo tak to brzmi jak reklama...

 

A chcesz fotki moich wnętrz, w których pracował elektryk, wylewkarz itp. na których namiary tu podawałam?

 

Przecież taka jest zasada Białej (i Czarnej) Listy, by podawać namiary polecające lub przestrzegające.

 

Może sama skorzystasz?

 

A jeśli już zabierasz tu głos, masz kogoś godnego polecenia? Poszukuję np. solidnego wykonawcy płotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To moze jeszcze jakies fotki wnetrz, ktore robil u Ciebie, lub chociaz wizualizacje, bo tak to brzmi jak reklama...

 

A chcesz fotki moich wnętrz, w których pracował elektryk, wylewkarz itp. na których namiary tu podawałam?

 

Przecież taka jest zasada Białej (i Czarnej) Listy, by podawać namiary polecające lub przestrzegające.

 

Może sama skorzystasz?

 

A jeśli już zabierasz tu głos, masz kogoś godnego polecenia? Poszukuję np. solidnego wykonawcy płotu.

 

Nie chce Twoich, ale w moim dzienniku jest duzo moich, jesli chcesz zobaczyc. Akurat jest roznica miedzy wylewkarzem a architektem wnetrz - tego drugiego ocenia sie wylacznie po wizualizacjach i fotkach. Nie ma sie co denerwowac - juz dostalam wizualizacje i bardzo mi sie podobaja. Jesli ceny tez przystepne to potwierdzam, ze warto.

 

Niestety nie buduje domu, mam mieszkanie, wiec nie pomoge w sprawie plotu i wiekszosc moich "fachowcow" juz umiescilam na czarnej liscie. Mam nadzieje umiescic w koncu na bialej ekipe, ktora teraz u mnie pracuje jak tylko skoncza i wszystko bedzie OK. Rozumiem zasady bialej i czarnej listy, jednak byla juz tu taka afera, ze facet sam sie wpisal na biala liste i potwierdzal dobre opinie pod roznymi nickami, a potem sie okazalo, ze to oszust i naciagacz, wiec samo pojawienie sie tutaj nic nie znaczy. Jesli ktos ma tyle postow, ile Ty to akurat mozna miec do niego zaufanie, a jesli mniej to chyba warto zweryfikowac opinie. Wesolych Swiat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista - firma budowlaną z okolic Krakowa.

Wybudowali mi dom od stanu zero pod tzw klucz z materiałami, ale z tego co wiem to budują i materiałem inwestora, naprawde solidni i godni polecenia a co najważniejsze posiadaja referencje

tel kontaktowy P. Rafał 604 622 549

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista - firma budowlaną z okolic Krakowa.

Wybudowali mi dom od stanu zero pod tzw klucz z materiałami, ale z tego co wiem to budują i materiałem inwestora, naprawde solidni i godni polecenia a co najważniejsze posiadaja referencje

tel kontaktowy P. Rafał 604 622 549

Dwa wpisy wszystkie polecaja ekipe budowlana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista - firma budowlaną z okolic Krakowa.

Wybudowali mi dom od stanu zero pod tzw klucz z materiałami, ale z tego co wiem to budują i materiałem inwestora, naprawde solidni i godni polecenia a co najważniejsze posiadaja referencje

tel kontaktowy P. Rafał 604 622 549

 

U mnie 3 miesiace robili fundamenty (czesciowe podpiwniczenie, zamiast desek - szalunki systemowe, z zalozenia dzieki szalunkom mialo byc szybciej...).

Pierwsza warstwe ytonga kladli 2 tygodnie (udalo im sie zrobic 75% pierwszej warstwy). Kolejna ekipa musiala odkuc pustaki - rozjazd scian w stosunku do projektu rzedu 10cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista - firma budowlaną z okolic Krakowa.

Wybudowali mi dom od stanu zero pod tzw klucz z materiałami, ale z tego co wiem to budują i materiałem inwestora, naprawde solidni i godni polecenia a co najważniejsze posiadaja referencje

tel kontaktowy P. Rafał 604 622 549

 

U mnie 3 miesiace robili fundamenty (czesciowe podpiwniczenie, zamiast desek - szalunki systemowe, z zalozenia dzieki szalunkom mialo byc szybciej...).

Pierwsza warstwe ytonga kladli 2 tygodnie (udalo im sie zrobic 75% pierwszej warstwy). Kolejna ekipa musiala odkuc pustaki - rozjazd scian w stosunku do projektu rzedu 10cm.

 

Ja jestem zadowolony ich poprzednie budowy są sprawdzone, nie wiem która ekipa P Rafała Panu budowała, bo z tego co wiem to ma ich kilka, mi dom stawiali górale z okolic mszany i wystawili go w 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony ich poprzednie budowy są sprawdzone, nie wiem która ekipa P Rafała Panu budowała, bo z tego co wiem to ma ich kilka, mi dom stawiali górale z okolic mszany i wystawili go w 2 miesiące

 

Dla mnie nie ma znaczenia skad jest ekipa. Ja zamawiam usluge u wlasciciela firmy, moga to byc ludzie nawet z drugiego konca Polski, byle robili dobrze i zgodnie z umowa. To wlasciciel odpowiada za jakosc i tempo pracy a nie fakt pochodzenia ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista - firma budowlaną z okolic Krakowa.

Wybudowali mi dom od stanu zero pod tzw klucz z materiałami, ale z tego co wiem to budują i materiałem inwestora, naprawde solidni i godni polecenia a co najważniejsze posiadaja referencje

tel kontaktowy P. Rafał 604 622 549

 

U mnie 3 miesiace robili fundamenty (czesciowe podpiwniczenie, zamiast desek - szalunki systemowe, z zalozenia dzieki szalunkom mialo byc szybciej...).

Pierwsza warstwe ytonga kladli 2 tygodnie (udalo im sie zrobic 75% pierwszej warstwy). Kolejna ekipa musiala odkuc pustaki - rozjazd scian w stosunku do projektu rzedu 10cm.

świetna firma :lol:

chyba warto ostrzec potencjalnych klientów przed firmą reklamowaną przez 'piotrwiner', postów: 3 [w tym reklamowych: 3]

oto i firma wraz z kontaktem:

Jeśli planujesz budowe domu, to bardzo dobrze trafiłeś

jesteśmy firmą budowlaną która zajmuje się budową domów oraz wielakiego rodzaju instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi na terenie całego kraju, w zakres naszych usłóg wchodza :

budowa od podstaw

remonty

wykończenia

dekarstwo

ocieplenia budynków

wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne

hydraulika

 

możliwość obejrzenia naszych prac referencje

 

tel kont 604 622 549

>>> http://forum.muratordom.pl/zbudujemy-ci-dom-malopolska,t93645.htm

 

Ja jestem zadowolony ich poprzednie budowy są sprawdzone, nie wiem która ekipa P Rafała Panu budowała, bo z tego co wiem to ma ich kilka, mi dom stawiali górale z okolic mszany i wystawili go w 2 miesiące

 

Dla mnie nie ma znaczenia skad jest ekipa. Ja zamawiam usluge u wlasciciela firmy, moga to byc ludzie nawet z drugiego konca Polski, byle robili dobrze i zgodnie z umowa. To wlasciciel odpowiada za jakosc i tempo pracy a nie fakt pochodzenia ekipy.

może woli tworzyć kolejne nicki w celu oszukiwania Forumowiczów ?

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik40818.htm

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik65534.htm

taka ciekawostka >> jedna i druga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Małopolski. Polecam geodetę z Krakowa pana Bogusława. Rzetelność punktualność i sprawność działania. Nasz dom w Michałowicach p. Bogusław wytyczył idelanie. tel. 607 79 62 94

 

ooo to "mój" geodeta, którego polecałam na 3 stronie :D

czyli kolejny plus na jego koncie :wink:

 

Co za zbieg okolicznosci! I konta macie zalozone w podobnym czasie! Niesamowite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Małopolski. Polecam geodetę z Krakowa pana Bogusława. Rzetelność punktualność i sprawność działania. Nasz dom w Michałowicach p. Bogusław wytyczył idelanie. tel. 607 79 62 94

 

Taa? A po co aż z Krakowa, skoro w Zielonkach jest dwóch znanych i cenionych geodetów, p.Andrzej Poseł (604 616 196) i p. Wójcik (012 636 28 57), i wszyscy z okolicy korzystają z ich usług?

 

Dziwny ten Twój wpis. Jesteś geodetą? To się po prostu przyznaj! Kręceniem zaufania nie wzbudzisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...