Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Korzystałem z kilku kontaktów z tego tematu i jestem zadowolony, więc może ktoś ponownie będzie w stanie mi pomóc.

 

Poszukuję ekipy na szybką interwencję związaną z instalacja ogrodzenia z siatki (ok 100 mb ) plus wykonanie fundamentu pod ogrodzenie kute oraz bramę (ok 70m). Wykonawcę stalówki mam, ale od tego roku przestali grzebać się w błotku.

 

Północny wschód od Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć, szukam opinii o firmie Androgips wykonującej tynki? Czy ktoś z Was z nimi współpracował i może podzielić się opinią (firma działa na terenie śląska i małopolski)?

 

Piszę to z żalem, ponieważ firma Androgips wydawała się solidna, ale ze swojej strony nie mogę ich polecić. Przyczyna - niecałe 3 tygodnie przed terminem rozpoczęcia prac zrezygnowali z wykonania zlecenia, mimo, że wcześniej, podczas wizji lokalnej nie widzieli żadnych przeciwwskazań. Oglądałem ich prace i wydawały się w porządku ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia nie mogę polecić tej firmy.

Edytowane przez Regius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, śledzę wątek od jakiegoś czasu i mam nadzieje, że ktoś też i mi poleci dobra firmę budowlana. Interesuje mnie firma która wykona stan surowy otwarty albo zamknięty. Pozdrawiam

Przestrzegam przed ekipą z Dankowic, Firmę prowadzi Artur Rydz. Budowali dom w sąsiedztwie. Tragedia, arogancja, prostactwo. Bałagan nawet na sąsiednich działkach, awantury z dostawcami i inwestorem, materiały byle taniej (materiały budowlane kupował oczywiście Pan Rydz). Wiele błędów wykonawczych. Nawet jego pracownicy rozkładali ręce, że taki szef i tak tu się pracuje. Radzę trzymać się z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zdecydowaliśmy się wraz z mężem na tynki, które wykona nam firma:

 

 

P.P.H.U sLIZOŃ TYNKI MASZYNOWE LIZOŃ KRZYSZTOF

Brzyna 1, 33-389 Jazowsko

 

Niestety nie doszukaliśmy się zbyt dużej ilości informacji dotyczących tej firmy ale postanowiliśmy zaryzykować. Na dzień dzisiejszy mamy za sobą tynki + gładź na piętrze i nie mamy zastrzeżeń wszystko równiutkie gładziutkie. Kontakt z właścicielem jak najbardziej na plus. Termin został zarezerwowany w grudniu 2018 na czerwiec 2019 więc Panowie rozpoczęli prace zgodnie z terminem. Bardzo nam się podoba, że wszystko mają zaplanowane i dokładnie wiedzą co robią. Dorzucimy jeszcze ostateczną opinie po zakończeniu tynków, póki co jak dla nas trafiają oni na BIAŁĄ LISTĘ. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Pana Jarka Bukowskiego Pol buk to jakaś totalna porażka.Podpisuję umowę,pobiera zaliczkę i na tym koniec!Gość każe sobie narzędzia kupić to jakaś kpina,przyjść do kogoś na budowę bez narzędzi!Posiada pięć telefonów których i tak nie odbiera.Przekłada terminy co 2 dni,zamówiłem koparkę do kopania fundamentu a jego nie było.Przestrzegam przed tą firmą,jeszcze nie spotkałem się z takim oszustwem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczyłem Panu Bukowskiemu dokumentację budowlaną (dwa tomy projektu budowlanego) po którą z Bielska przyjechał do Rudy Śląskiej, celem sporządzenia oferty. Oferta została sporządzona i przesłana na maila. Kiedy powiedziałem, że możemy zacząć w przyszłym roku po załatwieniu kredytu, Pan Bukowski nachalnie namawiał do podpisania już umowy i wpłacenia już zaliczki. Grzecznie odpowiedziałem, że nie ze mną "te numery". I co? I nie oddał wypożyczonych projektów. Po moim telefonie z prośbą o zwrot - a jak, Pan Bukowski zobowiązał się niezwłocznie odesłać pocztą, bo jakoś już nie było mu do Rudy po drodze, przestał odbierać telefony. Na pisemne wezwanie do wydania rzeczy... echo. Zatem sprawę kieruje do sądu.

Przestrzegam potencjalnych zleceniodawców/klientów przed FHU Pol-Buk Jarosław Bukowski.

Pozdrawiam GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystawiłem Bukowskiemu opinie na fixli to zaraz zadzwonił do mnie.Zerwałem z nim umowę i żądam zwrotu zaliczki.Prace miały zacząć się z końcem marca,i skończyć się teraz,a tu nic tylko zwlekanie było.A jak kazał mi przygotować narzędzia to wyprowadziło mnie to z równowagi.Po grozbach dopiero oddał projekt.Szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz dla odmiany dorzucę coś na białą listę ;) Budowa na północy od Krakowa (zostało nam wykończenie i elewacja)

Nr tel można wy-googlować w większości więc tylko nieliczne podam

 

Elektryk : znany wszystkim chyba już Leszek Celer :) - wszystkie kabelki łącznie z kablami pod instalację alarmową + osadzenie gniazdek po tynkach. Przyzwoita cena, świetny kontakt z inwestorem, ładnie wykonana praca

 

Hydraulik Dariusz Borówka - podłogówka, piec, rury, grzejniki itp itd + instalacja do centralnego odkurzacza + przezbrojenie na butlę do wygrzania podłogówki bo na gaz się nie można doczekać...

 

Przyłącza woda/kanalizacja Marek Morawski Best-Bud (dodatkowo trochę prac ziemnych jak odprowadzenie wody z rynien)

 

Kominek (wiem wiem kominki są passse) ale mocno polecam Pan Maciej Niemczyk Jr (montaż kominka, nawiewy, dopływ powietrza, odbudowa)

 

Brama garażowa Krispol (wiśniowskiego) - przyzwoita cena, po wylewkach przyjechali jeszcze dopasować montaż bo wylewka trochę za wysoka była ;)

 

Brama wjazdowa Brama z montażem oraz montażem słupków i fundamentów pod słupki w bardzo przyzwoitej cenie: Oleaczek

 

Rekuperacja Ask na Zakopiance

 

Tynki no wiadomo SuperTynki - do prac nie mam zastrzeżeń ale cenowo dość drogo (uwaga na naddatki) - myślę że można znaleźć taniej tylko niech ktoś poleca bo najczęściej to raczej wszyscy się uskarżają na wykonanie eh

 

Okna, rolety Polmach ze Skawiny

 

Brukarz wisienka na torcie :yes: podjazd, umocnienie skarpy, schodki i podejście do domu - nie łatwa praca, a ładnie zrobiona: Piotr Konik (tel: 887 617 916)

Edytowane przez AliP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną podaję:

BIAŁA LISTA

SSO - Sikora-Bud (Robert Sikora, tel. 600328847) - Bardzo solidnie, terminowo, super kontakt, praca wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.

Instalacja wod.-kan. - FULLINSTALL Skawina (tel. 501051273) - I etap wykonany bardzo solidnie, szybko, bez uwag

Rekuperacja - FULLINSTALL Skawina (tel. 501051273) - I etap wykonany bardzo solidnie, szybko, bez uwag

Elektryka - p. Sebastian Wielowski (tel. 880231059) - I etap - super jakość, terminowość, profesjonalizm. Pan Sebastian oprócz wykonania instalacji, na każdym etapie szczegółowo doradzał i proponował rozwiązania korzystniejsze.

Tynki - Supertynki (601667101) - hmmm. Kontakt i obsługa - pełen profesjonalizm, ale cena znacznie wyższa od konkurencji. Jakość wykonania - bez większych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista

Murarz - Staszek Mazur z okolic Tarnawy (powiat bocheński),

Elektryka - Piotr Chwastek (http://www.elektroinstalacje.eu/),

Kierbud - Robert Mysza z Wieliczki - najsolidniejszy człowiek na mojej budowie,

Gładzie na tynkach CW - Adam 693841922 (gładzie super, ale z ocieplaniem poddasza raczej słabo),

Panele, drzwi wew. i zew. - Maciek&Krzysiek - montażyści z Paneluxu z Wieliczki.

 

 

 

Czarna lista

Dekarz - Wiesław Wójcik - podobno inżynier :) - też okolice Tarnawy ,

Hydraulicy przez małe h - CR Gaz z Wieliczki.

 

Reszta albo nie zasłużyła na żadną z list, albo zgubiłem kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Drzymała - 601 514 569

Jak nie odbierze, bądź zrzuci, to oddzwoni.

 

Prowadził u mnie budowę (Węgrzce Wielkie), więc możesz się powołać.

 

pozdr

Tomek

 

Polecam, dobry człowiek.

Ja natomiast szukam architekta z Krakowa/Skawina/Wieliczka który zaprojektuje mi od A do Z zbrojony mur oporowy na działce(spora inwestycja), i formalności z tym związane.Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...