Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Spokojnie dopisuję do białej listy Pana Zbyszka i Jego firmę Aldys (http://www.aldys.com.pl); robi naprawdę dobre systemy alarmowe; zawsze pomocny i absolutnie bezproblemowy.

Polecam ale TYLKO dla tych, którzy chcą mieć dobrze zabezpieczoną posesję - a to niestety trochę kosztuje.

Jeśli szukacie bardzo taniego tzw. "alarmu", to nie ten adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spokojnie dopisuję do białej listy Pana Zbyszka i Jego firmę Aldys (http://www.aldys.com.pl); robi naprawdę dobre systemy alarmowe; zawsze pomocny i absolutnie bezproblemowy.

Polecam ale TYLKO dla tych, którzy chcą mieć dobrze zabezpieczoną posesję - a to niestety trochę kosztuje.

Jeśli szukacie bardzo taniego tzw. "alarmu", to nie ten adres.

 

PEEZ a mozesz zdradzic na priva ile kosztuje założenie takiej instalacji? Solid powiedział nam 2500-2800(dwa szyfratory alarm góra dół osobno). Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie do białej listy dopisuję Pana Ryszarda Motykę- firma Malbud z Krakowa.

Naprawdę super malują wnętrza, a w dodatku to mój wykonawca nr 1:

zawsze uprzejmy, słowny i pomocny, może nie najtańszy ale przynajmniej nie trzeba nic poprawiać.

tel. 012 6591017

 

Cieszę się :wink: :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Firmy AQUA z Myślenic - po 2 etapach prac, mocno chwaliłam P. Jacka, wtedy z terminami bylo ok. Niestety P. Jacek ma faktycznie chyba zbyt dużo klientów, bo systematycznie 'zapomina' o umówionych terminach i przekłada je w nieskończonośc :evil:.

 

Niestety... kolejny "etap" to nieodbieranie telefonow...

Mam nadzieje ze Cie to nie spotka.

Rozumiem ze zdarzają sie rożne "obsuwy", ale najgorsze jest okłamywanie ludzi ...bo być moze sie rozmysla i poszukaja innego "speca"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peez,

 

a masz kogoś godnego polecenia do elewacjii wylewek?

 

wylewki -już gdzieś na białej liście podawałem ten namiar: tel 501142625

elewacja, ogólnobudowlane, itp : P. Wojtek (pozdrowienia dla Soniki) tel 601918330

 

wykonawcy naprawdę godni polecenia- tyle, że jeśli potrzebujesz "na wczoraj", to zapomnij :wink:

 

poza tym nie wiem czy te komórki są jeszcze aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko krótko odnośnie GE, też wziałem u nich kredyt, również na Kalwaryjskiej i podobnie jak kolega jestem zadowolony a współpraca przebiega bezproblemowo. Na razie jestem po 3 transzy i każda była wypłacana w kilka dni.

 

Naprawdę zazdroszczę. Ja od 28 sierpnia czekam na odpowiedź na reklamację... Czuję się kompletnie bezradna i wściekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zazdroszczę. Ja od 28 sierpnia czekam na odpowiedź na reklamację... Czuję się kompletnie bezradna i wściekła.

 

Ja osobiście w GE miałem trzy ODMOWY kredytu, w międzyczasie większość papierów się "zdezaktualizowała" a jako, że nie chciało mi się ich aktualizować dla innego banku - więc naciskałem, naciskałem i jeszcze raz naciskałem, a oprócz tego byłem dosyć upierdliwy - efekt taki, że w końcu dostałem kredyt i jeszcze mi w ramach przeprosin obniżyli pierwotnie proponowane oprocentowanie.

Polecam MAKSYMALNĄ upierdliwość w kontaktach z tym bankiem - inaczej Cię zleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...