Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czarna lista

 

Branza: Dachy

Kontakt : "majster" Grzegorz 509 704 507

 

Opis:

- spoznienie do pracy 2 dni, bez poinformowania, bez odbierania tel

- zamiast 6 osob do pracy melduje sie 2,5

- ogolna fuszerka, komin do dzis przecieka

- kilka dni opuszczonych bez powodu

- nadmiar materialu pozostal ( okolo 100 sniegolapow, zaginely gwozdzie gdzies)

- wymaina dachu zamiast 5 dni trwala 3 tygodnie

- moze komus nie przeszkadza,ale panowie byli "pod wplywem" caly czas

- to ze pozyczali sobie ubrania robocze,troche materialu zniszczyli czy czestowali w kuchni az zandto - maly szczegol

- oczywiscie nie obylo sie bez klotni o kwote do zaplaty

 

Mysle ze jeszcze troche mozna by wymienic,dodam tylko, ze mimo ostrzezen, ekipe wzial daleki sasiad i tez "kur*owal" niemilosiernie na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konkurencja to ze mnie żadna SŁONECZKO. Podałam swój nr tel. bo nie wiem do końca co można pisac, żeby nie miec problemów. Wystarczająco dużo nerwów mi zżarli. Budowali nam dom od podstwaw. Murarze byli w porządku, już u nich nie pracują, bo im nie płacili. Dach poprawiali chyba z pięc razy, nie umieli położyc dachówki. Miejscami nadal jest krzywo, ale mąż będzie to poprawiał na wiosnę,. Jeden z pracowników od dachu właśnie sie z nimi pożegnał i opowiedział, jak łączyli nasze dachówki. Poradzono man zrobienie ekspertyzy, czekamy na pogodę, żeby można było wyjśc na dach. Zapłaciliśmy 8 tys. za zrobienie hydrauliki, kotłowni nie dotknęli, bo pracownicy odeszli, nie zapłacili im za zrobienie naszych wylewek. Przez 2 miesiące nas zwodzili, mówili, że mają pilniejszą robotę, że na pewno to dokończą, a potem przestali odbierac tel. Mąż wrzeszczał do poczty głosowej, ja wysyłałam sms-y. Odpisał nam jeden z braci, że jedynym rozwiązaniem jest zwrot pieniędzy - 200 zł. za zamontowanie grzejników i 400 za zrobienie kotłowni. Wszystko super, tylko, że za te pieniądze to nikt tego nie zrobi. Chciałabym przestrzec przed nimi, nie są w stanie budowac domów, bo nie mają ludzi do pracy, a jeżeli już tacy się znajdą, to nie wiedzą o co chodzi, albo odejdą bez pensji. Szkoda czasu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz w kwestii Jarosława Berki - EKOPOL z Sieprawia.

 

CDN. czyli dalsze kwiatki w postaci pustki pod podłogą na gruncie - w efekcie skuwaliśmy cały chudziak, utwardzaliśmy od nowa i od nowa wylewaliśmy podłogę. Teraz dowiedzieliśmy się że facet nie utwardzał gruntu przed wylaniem betonu, przez zimę ziemia "siadła" i tak powstało cudne 10 cm pustki, podłoga miejscami się już załamywała. Nie wspomnę, że wylewka była krzywa i wymagała równania.

Balkon w technologii lat 60-tych już nie da się poprawić, izolacji pod ścianami tyle, że musieliśmy podkuwać ściany na parterze żeby się do niej nawiązać.

Więc jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to mogę jeszcze dodać wiele szczegółów a kto wie co się jeszcze okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam i potwierdzam wczesniejsze polecenie z bialej listy: Pan Grzegorz Janusz, tel.: 607557756.

Zalety: wysoki wspolczynnik ceny do jakosci wykonania elewacji.

 

U mnie wykonal ocieplenie ze styropianu oraz tynk Kabe. Dodatkowe prace to montaz zewnetrznych parapetow.

 

O czym nalezy pamietac: czesto przypominac sie przed wykonaniem zlecenia (bo ma bardzo duzo zlecen i temriny sa odlegle), ale potem wszystko juz idzie sprawnie i dokladnie.

Jedyna wada to fakt, iz pomimo wielu prosb prace spowodowaly zabrudzenie kostki.

 

Podsumowujac: polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna jak czarne dziury lista jesli chodzi o geodete Macieja Ćwieka z Krakowa,

calkowita niesłowność (mowił że zrobił a nie zrobil), unikanie telefonow (musielismy uzywac "obcych" telefonow, numerow ktorych nie mial zapisanych - wtedy tylko odbieral) - to unikanie to z tego co czytam na forum jest powszechna praktyka naszych "drogich fachowcow", no a na koncu powiedzial ze wyjezdza do innego miasta i nie ma czasu. Chodzilo nam o podzial dzialki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ niektórzy mogą być zmuszeni (tak jak ja) do szukania geologa w celu badania geotechnicznego gruntu i sporządzenia opinii to mogę polecić Pana Pawła Różańskiego tel 0691669824. Byłem zmuszony wykonać takie badanie, przez przypadek trafiłem na niego i nie żałuję.

 

 

Ja też polecam.

Kontaktowy człowiek. Na opinię czekaliśmy koło 3 tyg. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mam chwilke, polecam kolejnego wykonawce:

 

- montaz paneli podlogowych - Panel-Pol (Al. Krasinskiego-na przeciwko kina Kijow), ale tak naprawde swietna ekipa montazowa - Pan Darek z bratem - solidni, szybcy, kulturalni i myslacy - nie moge sie do niczego przyczepic!

tel do montazystow:723459747

 

na razie, odpukac, nie moge nikogo odradzic.

 

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytałem ten temat z zaciekawieniem i zarazem z usmiechem;) 3 tygodnie temu miałem miec układane płytki w kuchni oraz łazience. Transport towaru się opóźnił i zostałem bez fliziarza. Skorzystałem z chłopaka, który układał w mieszkaniu obok i ułożył bardzo ok kuchnię. Powiedział, że jest w stanie zrobić też łazienkę, ale w tym tygodniu miał już inne zlecenie. Chciałem się 3 dni temu z nim skontaktować i dopytać, czy nie ma poślizgu. Zgłasza się jednak wciąż poczta głosowa. Oczywiście roztropnie wpisałem tylko jego imię w komórkę. Tutaj natrafiłem na podobną sytuację. Fliziarz ma na imię Paweł:) Może faktycznie zgubił telefon. Jest młody. Jego nr to 511 532 665. Układał z drugim Panem, starszym. Nie znam imienia. W trakcie zwykłej rozmowy wyszło, że mieszka na Sarego, ale ile nie wiem, więc nie mogę zupełnie go nacelować. Boję się brać kogoś z ogłoszenia, nie mówiąc o terminach. Ponadto jest dosyć solidny. Może ktoś korzystał z jego usług i się orientuje, czy ma drugi telefon, albo domowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytałem ten temat z zaciekawieniem i zarazem z usmiechem;) 3 tygodnie temu miałem miec układane płytki w kuchni oraz łazience. Transport towaru się opóźnił i zostałem bez fliziarza. Skorzystałem z chłopaka, który układał w mieszkaniu obok i ułożył bardzo ok kuchnię. Powiedział, że jest w stanie zrobić też łazienkę, ale w tym tygodniu miał już inne zlecenie. Chciałem się 3 dni temu z nim skontaktować i dopytać, czy nie ma poślizgu. Zgłasza się jednak wciąż poczta głosowa. Oczywiście roztropnie wpisałem tylko jego imię w komórkę. Tutaj natrafiłem na podobną sytuację. Fliziarz ma na imię Paweł:) Może faktycznie zgubił telefon. Jest młody. Jego nr to 51132665. Układał z drugim Panem, starszym. Nie znam imienia. W trakcie zwykłej rozmowy wyszło, że mieszka na Sarego, ale ile nie wiem, więc nie mogę zupełnie go nacelować. Boję się brać kogoś z ogłoszenia, nie mówiąc o terminach. Ponadto jest dosyć solidny. Może ktoś korzystał z jego usług i się orientuje, czy ma drugi telefon, albo domowy?

 

W tym telefonie brakuje 1 cyfry, więc to może dlatego??? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...