Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałabym ostrzec przed tym biurem. Pan Andrzej :evil: może i pozałatwiał wszystko( pozwolenie już mam) ale ile to trwało, i ile mnie to kostzowało :o to wie każdy kto miał z nim styczność. Trafiłam na to biuro dzięki stronie muratora no i się "przejechałam" :oops: . Teraz kiedy rozmawiam z kimś kto jest w temacie to tylko wzrusza ramionami, nie chcą mnie dobijać :roll: , ale wszyscy twierdza to samo: drogo i mało profesjonalnie . Szkoda że nie wiedziałam tego wcześniej zaoszczędziłabym któryś tysiąc i może troche czasu i nerwów :x :( . Pocieszam się że teraz to musi być lepiej.

Jeżeli ktoś o nim pomyślał to radzę szukać dalej i lepiej niż ja :oops:

 

Piszę to bo szukałam w necie czegoś o Nim ale nie znalazłam nic ,więc pomyślałam, że może komuś pomogę

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia i samych sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam ekipy do tynków wewnetrznych (maszynowych, cementowo-wapiennych), tych, co wczesniej byli polecani (p.Żmuda, p.Sarga, p.Krzysztof) juz obdzwoniłam, maja dalekie terminy. jeśli ktos ma kogoś do polecenia, to prosze o pomoc.

Czy probowalacs pana Roberta Pilcha ?

pzdr

dada_krk

 

 

dada_krk - Czy możesz podać nr telefonu do p.R.Pilcha bo "przekopałem" listę ale nie moge go znaleźć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na szczęście już na finale naszych zmagań z budową. Wymieniam na razie dwie ekipy, które ewidentnie wpisują sie w białą i czarną liste:

 

Na białą liste wpadnie pewnie fliziarz, ale poczekam z opinia do końca jego prac.

 

Czarna lista- firma AQUA z Myślenic, podpisuje się pod wszystkimi zarzutami, niesamowite krętactwo!!! Uważajcie na Pana Jacka, bo to strata czasu i nerwów.

Edytowane przez anet1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista- stolarz z Myślenic, u nas robił niestety tylko parapety z jesionu (za późno go odkryliśmy) ale wyszły slicznie. Widziałam inne jego prace (bo wykonuje chyba wszystko okna, podłogi, drzwi, schody, kuchnie) niezwykła dokładność. tel 501 726 272

 

A mozna imie i nazwisko (albo chociaz imie) tego stolarza? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi doradzić, ponieważ potrzebuje fachowca który położy mi w mieszkaniu gładź dookoła okien(okna w 2/3 pokojach), w jednym otworze po drzwiach i ewentualnie wyleje wylewkę w 6m pomieszczeeniu + położy na niej później płytki.

 

Jestem z Krakowa - Bieżanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy może ktoś z forumowiczów polecić dobrego wykonawcę instalacji wod-kan-gaz-co. (szczególnie c.o.).

Na forum ciągle jest wymieniany p. Jacek z firmy Aqua z Myślenic.

Firma AQUA początkowo umieszczona była tylko na Białej liście.

Ostatnio jest tylko na Czarnej liście wykonawców.

 

Czy są inni, godni polecenia wykonawcy instalacji wod-kan-gaz-co. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie BIAŁA LISTA !!

 

Kontakt do naszego fliziarza - p.Piotra znaleźliśmy dzięki forum Muratora. Został tu polecony i postanowiliśmy spróbować.

Okazało sie, że jest nie tylko fachowcem od fliz, ale zrobił nam idealnie instalacje wod-kan. co w bloku z płyty jest nie lada wyzwaniem....postawił ściankę działową,równą i mocną, porządnie uzbrojona , kiedy zostalismy zmuszeni zrezygnować z "fachowców"pachnących alkoholem i delikatnie mówiąc "niemiłych".

Zresztą projekty i wybór fliz również jest zasługa p.Piotra, który skontaktował nas z p. Elą - zaprojektowała nam flizy za super cenę.

Ale przede wszystkim!!! To przesympatyczny człowiek, miły, wesoły, zawsze służący fachową radą...Uratował nas przed świętami, kiedy zainstalowano nam meble kuchenne ale nic nie podłączono... przyjechał i w godzinę podłączył zlew i płytę gazową - i nie chciał ani grosza!!

 

Dlatego w taki chociaż sposób chcemy się odwdzięczyć za tak wykonana prace w dobie narzekań na fachowców :)

Jeśli ktoś chce służymy zdjęciami, ewentualnie możemy pokazać efekty pracy"na zywo". Tel. p. Piotra: 600 908 099

 

ula i jacek z krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

przede wszystkim to pewnie tak jak i większąść z Was dużo zawdzieczamy temu portalowi a zwłaszcza tej liscie.

 

Dodajemy zdecydowanie na białą listę ekipę brukarzy. - P. Krzysiek 507174 213

 

Mieliśmy dosyć trudny dojazd do zrobienia ( dom na zboczu ) i kolejne ekipy po obejżeniu budowy kręciły nosami i strzelały albo stawki z kosmosu albo nagle jednak nie mieli wolnych terminów.

Chłopaki których, żeśmy znaleźli chętnie podjeli robotę i nie dość, że super doradzili w sprawie spadków, korytek itp, załatwili kostkę taniej niż na składach no i dobrze położyli kostkę to na dodatek zrobili to nie drogo a pożądnie.

 

Ekipa młoda, uprzejma i co żadko się spotyka sprzątali po sobie.

 

Pozdrawiamy

 

Sabrysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję kogoś doświadczonego i sprawdzonego przez was do wykonania kominka z rozprowadzeniem ciepła (okolice Niepołomic) Moze kogoś możecie polecić (wzór raczej nowoczesny) ;)

 

U nas Biała Lista: kominki Wojcieszko z Wieliczki http://www.wojcieszko.pl/

Kominek mamy bardziej tradycyjny, ale robią wszelakie; DGP mamy grawitacyjne, ale robią też z turbiną; oczywiście podpisują umowy i wystawiają faktury. Prace były wykonywane na raty (ze względu na postępy innych prac na budowie) i trzeba było się przypominać, ale większych zastrzeżeń co do terminowości nie mam. Dużo doradzali, podpowiedzieli jakie drewno i od kogo; poprawiali jak mi się coś nie spodobało i pomogli rozwiązać problem wynikły z użytkowania. Dobry kontakt mailowy lub telefoniczny.

Od kilku miesięcy palimy tylko w kominku i jesteśmy zadowoleni z jego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na szczęście już na finale naszych zmagań z budową. Wymieniam na razie dwie ekipy, które ewidentnie wpisują sie w białą i czarną liste:

 

Biała lista- stolarz z Myślenic, u nas robił niestety tylko parapety z jesionu (za późno go odkryliśmy) ale wyszły slicznie. Widziałam inne jego prace (bo wykonuje chyba wszystko okna, podłogi, drzwi, schody, kuchnie) niezwykła dokładność. tel 501 726 272

 

Na białą liste wpadnie pewnie fliziarz, ale poczekam z opinia do końca jego prac.

 

Czarna lista- firma AQUA z Myślenic, podpisuje się pod wszystkimi zarzutami, niesamowite krętactwo!!! Uważajcie na Pana Jacka, bo to strata czasu i nerwów.

 

nawet nie moge się bronić ,bo niewiem kto Pani jest "anet1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny jacekaqua,

to jest strona dla klientow a nie dla wykonawcow, ludzie sami polecaja dobrych i pokazuja zlych wykonawcow.

 

Twoje wpisy tutaj przynosza odwrotny efekt od zamierzonego i sa traktowane jako autoreklama, wiec kazdy bedzie podejrzewal ze chyba brak ci pracy skoro sam musisz sie narzucac ze swoja firma.

 

pzdr

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...