Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja do białej listy wykonawców z Małopolski dokładam firmę Fachmann Pana Tomasza Wróblewskiego. Jeżeli ktoś szuka dobrego fliziarza to polecam Pana Tomasza. Wszyscy, którzy cenią fachowość, precyzję, profesjonalizm i sumienność będą zadowoleni. Kontakt do Pana Tomasza 607 979 490

 

Pozdrawiam,

Mariusz

Edytowane przez mariusz św
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Justynapuz, pozwoliłam sobie sprawdzić treść Twoich aż 5 wpisów na forum i co się okazuje? Każdy z nich jest reklamą firmy pana Jacka: http://forum.muratordom.pl/search.php?search_author=justynapuz

 

Jeśli ktoś poleca publicznie samego siebie, nie bardzo można mu ufać.

Tutaj podaje się sprawdzone w praktyce adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam (lista biała jak śnieg) wykonawcę moich schodów, nie dość że cenowo wypadł najlepiej to jeszcze zrobił super cudo a mogę tylko dodać że nie było u mnie najprościej ze względu na okienko. Im bliżej końca tym trafiam na coraz lepszych fachowców, ten jest zdecydowanie nr 1. (zdjęcie można obejrzeć w mojej galerii) 694-933-557.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam (lista biała jak śnieg) wykonawcę moich schodów, nie dość że cenowo wypadł najlepiej to jeszcze zrobił super cudo a mogę tylko dodać że nie było u mnie najprościej ze względu na okienko. Im bliżej końca tym trafiam na coraz lepszych fachowców, ten jest zdecydowanie nr 1. (zdjęcie można obejrzeć w mojej galerii) 694-933-557.

Mathiasso, piękne schody. Możesz napisać z jakiego drewna są zrobione i ile mniejwięcj kosztowały?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jasne, żadna tajemnica, schody dębowe barwione bejcą kosztowały 9300zł ze wszystkim na gotowo. 3 pełne dni montażu i gotowe :)

 

zdecydowanie polecam (lista biała jak śnieg) wykonawcę moich schodów, nie dość że cenowo wypadł najlepiej to jeszcze zrobił super cudo a mogę tylko dodać że nie było u mnie najprościej ze względu na okienko. Im bliżej końca tym trafiam na coraz lepszych fachowców, ten jest zdecydowanie nr 1. (zdjęcie można obejrzeć w mojej galerii) 694-933-557.

Mathiasso, piękne schody. Możesz napisać z jakiego drewna są zrobione i ile mniejwięcj kosztowały?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jasne, żadna tajemnica, schody dębowe barwione bejcą kosztowały ****ze wszystkim na gotowo. 3 pełne dni montażu i gotowe :)

 

Naprawdę fajna robota. Powiedz czy on robi tylko takie 100% drewna czy też jeżeli chcę mieć konstrukcję z nierdzewki, a na to dąb to też można do niego uderzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Lista

BOMAR 2 Centrum Łazienek

oddział ul.J Conrada w Krakowie

 

Niestety z bólem, ale odradzam korzystanie w pewnym zakresie z usług tego oddziału, z bólem, bo firma wydaje się prężna i inwestuje w siebie, niemniej jednak daleko im do myślenia perspektywicznego.

Sposób w jaki traktuje się klienta wychodzi bowiem, nie podczas prezentacji towaru w gablotach( tu zawsze są uśmieszki i zachwalanie towaru) tylko wtedy gdy klient, dokonał już wyboru zapłacił za fakturę i wtedy można mu pokazać kto tu RZĄDZI - otóż rządzą Panowie z Odziału przy Conrada i niełudzcie się, że zostaniecie potraktowani indywidualnie, zostawią Was na lodzie. Mnie tak "przemile" potraktowali, obiecując, że dostarczą towar ( około 1200 kg różnego rodzaju glazury) odpłatnie (80 zł) na budowę zaznaczająć, iż nie wnoszą do budynku zakupionego towaru, ok niech dostarczą, wnosić nie muszą, ale.... dlaczego ja mam rozładowywać dostarczony towar z ich samochodu, dopóki towar jest na samochodzie, jest w ich posiadaniu, jak złożą na posesji będzie mój, taka jest logika pomijając już standard, o dobrym zachowaniu niewspomne. Żadne monity prośby na nic się zdały, jak nie chcesz rozładowywać to spadaj. Od teraz mam w nosie ich transport łaski mi przecież nie robią, podobnie jak ja im nie robię kupując u nich za grubą kasę, więc przestrzegam wszystkich przed tymi Panami bo szkoda nerów a prawda o nich wychodzi właśnie w takich pozornie drobnych sprawach, gdzie nikomu niezależy na utarczkach a jednak oni potrafią wkurzyć do żywego, opóźnić budowę, zmarnować czas, niewywiązać się z umowy. To co w normalnej firmie załatwie się na telefon, często nawet się nie widząc u nich będziesz musiał pojawić się kilka razy, wykonać kilkanaście telefonów,stracisz nerwy i a na koniec nie obejdzie się bez głupich uśmieszków sześciu nudzących się właśnie "menagerów sprzedaży"

 

lista biała: BOMAR ul. Zakopiańska

 

Ocena danej firmy w wielkim stopniu zależy od tego na którego pracownika personalnie się trafi. Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenie z Bomarem. Również zamówiłam transport bez wnoszenia, ale miły pan kierowca przywiózł płytki zobaczył, że to ja mam je sama wnosić wtedy SAM od siebie zaproponował, że on to wniesie. Także wszystko zależy od ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Postanowiłem się podzielić swoimi wrażeniami, które zdobyłem dotychczas. Kilku wykonawców pochodzi z forum, za co dziękuję wszystkim piszącym na nim. A mam powody do zadowolenia :-)

 

Stan surowy otwarty: polecany na tym forum Montex Janusz Kozyra - wszystko OK, polecam, biała lista ( choć drogo ). Tel. 608 417 029

 

Dach: Wacław Wiśniewski - szybko, miło, tanio i bardzo poprawnie. Polecany tutaj już wcześniej. Świetny kontakt, dobre podejście do tematu. Tel. 662 241 168 Biała lista!

 

Okna: AVANTE Technika Okienna S.A.

Kosim Okna z Kluczy - rewelacja, absolutnie poza konkursem, jakość okien i obługa wzorowa. To prawdziwa perełka na mojej liście. Stosunek ceny do jakości bez konkurencji! Tel. 793 680 097

 

Następnie pojawią się wykonawcy znani i lubiani na tym forum, o czym będę na bieżąco informował ( m.in. P.Żmuda, AquaJac, D.Swobodzian - konakt superowy, ma nadzieję, że praca również wyjdzie OK? )

 

Generalnie biało mi, budowanie jest super, czuje że żyję.

 

Teraz jednak trochę szarzyzny.

 

Wybrałem projekt, w którym od kilku lat mieszkają znajomi. Nie było więc zaskoczenia jak domek będzie wyglądał ale architekt wykonujący adaptację mógł mi bardzo pomóc dopieścić ten projekt i wykorzystać walory działki a zrobił to wyjątkowo słabo. Z perspektywy czasu i doświadczenia stwierdzam że była to dotychczas najsłabsza pozycja na liście wykonawców i osób zaangażowanych w budowę. Dlatego odradzam korzystanie z usług pani Jolanty Dudy z Zabierzowa/Chrzanowa. Powody to: błędy w projekcie, nieterminowość i brak zaangażowania. Jest polecana przez Archon k.galerii Kazimierz.

 

Luskar-1 Wielka Wieś - skład materiałów budowlanych - wygodnie, terminowo ale drogo, można znaleźć lepszą ofertę.

 

Pozdrawiam

Jurajski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucharski jest ok mnie robił projekt mojemu bratu i wszystko załatwił w przeciągu 4-5 miesięcy z pozwoleniem na budowę i kierownikiem i wytyczeniem za śmieszna kasę bo ok 4000zł od projektu jest uczciwy bo zawsze pisał fakturę a nie jak inii (ze słyszenia wiem ze ściemę wala ze vat itp)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...