Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Biala lista:

- BUDMUR - ul. Skosna: http://www.budmur.pl; (0-12) 262-03-40; kupilismy u nich cala ceramike, kominy, styropian, regipsy itd. - prosic p. Grzegorza - daje dobre rabaty i wszystko mozna z nim dogadac:) No i kierowcy super - dojechali i rozladowali dokladnie tam gdzie chcielismy i kiedy chcielismy.

 

Czarna lista:

- DACH CENTRUM - ul. Zawila - na pocztaku super rozmowy, problem sie zrobil gdy chcielismy oddac czesc materialu (wczesniej zapewniali ze mozemy) i gdy chcielismy dokupic jakies elementy orynnowania. W efekcie dalej nie mamy kompletnych rynien, ale po pisemnej skardze - czesc materialu moglismy zwrocic.

 

Na razie tyle:) i zycze wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała LISTA:

 

Biuro projektów -" Dom dla Ciebie" - Pani Mariola Szczepaniak Kraków ulica ul. Kościuszki 43

Tani nie byli, ale naprawdę wszelkie zmiany, pomysły - ganianie po urzedach - rewelacja. No i skuteczni jeśli chodzi o zaklepanie zmian, ktore nie do końca były po myśli urzedników, ale za to mpo mojej - tak.

 

 

 

Jan i Basia Haberka - tel. 608197109 - Wykonawca mojego stanu surowego od fundamentu po dach.

Jakość bardzo dobra, - ale uwaga ! trzeba koniecznie podpisać umowe. Jak się tego nie zrobi - facet totalnie przedłuża terminy !

Natomiast sa bardzo uczciwi. Tak jak cena była ustalona - tak zrobili. Ceny też normalne - nie z księżyca.

 

Dach - Wiesław Trętowicz - cholernie solidny facet, musze przyznać ze na dachach się zna - trzeba niestety uważać na terminowość. 694264191

 

 

 

CZARNA LISTA

 

DACH SYTL s.c Kraków ul. Cystersów 26

straszni kombinatorzy - ceny jedne z najwyższych - jak chodzi o dachy

jest tam taka dziewczyna ktora sprzedaje - zlapalem ja na tym ze jak ktos idzie po dodatki do dachowek a nie kupował u nich dachowki to chyba z zemsty potrafi za dodatek dać prawie 100% więcej ! A nuż sie klient nie kapnie :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁA LISTA

 

Biuro projektowa z Krakowa Aprojekt, ul. Dobrego Pasterza. Wykonują zlecenia fachowo i niedrogo. Robiłem u nich adaptację gotowego projektu, w stosunku do innych to są o ponad połowę tańsi!. Polecam

 

a dużo zmian wprowadzałeś - możesz napisać?

 

Główną zmianą to było podpiwniczenie budynku. Za projekt piwnicy tutaj zapłaciłem 500 zł (inni chcieli 5000 zł za wykonanie projektu piwnicy). Oprócz tego adaptacja z drobnymi zmianami w projekcie za 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc szukam namiary na ekipe budowlana, budowa w powiecie Wielickim, chcialbym zaczac jeszcze w tym roku rozmawialem na razie z jednym potencjalnym wykonawca ale mam powazne watpliwosci.

 

Rozwazam tez osobno robic, stan zero, mury, dach ale jezeli ktos to robi kompleksowo to nawet lepiej (chociaz najczesciej nie taniej ;))

 

__Pozdrawiam__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM baardzo dokładnego fachowca od gładzi i wszelakich technik malarskich + podwieszane sufity, półeczki i wszelkie tego typu prace wykończeniowe. Fachowiec uratował nasze ściany po wcześniejszych, pożal sie Boże, fachowcach, dla których tynk cementowo- wapienny przebujający przez milimetrową warstwę gładzi to standard.

Zatem do białej listy dorzucam pana Krzysztofa Czajkę z Wisły(dojazd w obrębie woj. małopolskiegi i śląskiego nie stanowi dla niego problemu). Służę zdjęciami z realizacji.

Odradzam natomiast firmę GAMP Grażyna Musialik z Sosnowca !!!

Sprawę z firmą GAMP postaram się dokładniej opisać aby oszczędzić potencjalnym kilentom problemów, z którymi musiałam sie borykać, zwłaszcza, że firma ogłasza się również na tym forum. Zdjęciami z realizacji, a w zasadzie ze spartolenia roboty :-) również służę.

 

pozdrawiam

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...