Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok znalazłes sobie kogoś innego wiec ok :)

 

Panie Rafale,

Ja też przy okazji chciałbym się przypomnieć (rozmawialiśmy w sobotę w sprawie kosztorysu i nadal nie mam odpowiedzi od Pana).

 

pozdrawiam

marcin mianowski (Brzoskwinia k/Zabierzowa)

 

Panie Marcinie tak rozmawialiśmy był weekend - jutro na e mailu - prosze jescze go podasłać

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale przestrzegam mocno przed firmą "Maritom"s.c. z Laskowej. Moze i tanio ale na pewno daleko od solidności - miesiąc wcześniej złożone zamowienie nie pomogło bo gdy nadszedł termin realizacji firma okazala się całkowicie niepoważna i niekonsekwentna (obiecali a pozniej odwolali). Jesli komuś zależy na terminowosci to radze sie trzymac z daleka od Panów Pławeckich. Dodam jeszcze tyle ze kiedy powiedzialem ze oddaje ich na forum na czarna liste padła odpowiedź "klienci internetowi to tylko 1% naszych klientów"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zaczynajacych przygode z pozwoleniami, polecam biuro projektowe malzenstwa pani Anny Taff-Czernik (012 291-50-35) i jej meza na ull Kilinskiego, znajduje sie zaraz po lewej stronie od Starostwa w Wieliczce. Kompetentna, posiada praktyczna wiedze o potrzebnych dokumentach, nie zrzuca obowiazkow na inwestora. Plan zagospodarowania dzialki dostalem do akceptacji w pdf-ie na maila, wiec mialem wiec czas go przemyslec w domu. Cena za przygotowanie planu zagospodarowania dzialki (bez zadnych zmian w projekcie) wyn. 950 zl ale oplacalo sie. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do białej listy spokojnie mogę dopisać Pana Jacka ([email protected])- i jego firmę Aqua z Myślenic.

U mnie w domku (Kraków) robił całą instalację wod-kan-gaz i co (w tym podłogówki+dodatkowo instalację rurek odkurzacza centralnego) i muszę przyznać, że mnie nie zawiódł. - Wszystko zrobione sprawnie, zawsze na czas przed kolejnymi etapami budowy, powykonawcze rozliczenie prac bardzo bliskie wstępnych wycen :)

Przy tym bardzo cenne porady, bez których mnie laikowi ciężko byłoby wszystko wymyślić z sensem. Dzięki Jego sprytnemu rozwiązaniu tematu podłogówek- mam w domku około 60 m2 ogrzewanych w ten sposób - mimo, że pierwotnie -po wycenach innych "speców" byłem przekonany, że finansowo nie udźwignę tego tematu.

Jeszcze raz gorąco polecam usługi Pana Jacka- wszystko będzie zrobione, tak jak być powinno - a przy tym w naprawdę rozsądnych cenach :))

Chcecie wiedzieć więcej piszcie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Biała Lista:

Edward Piska spod Tarnowa (tel na priv) - hydraulika, CO, wentylacja, odkurzacze - ogólnie wszystko co związane z rurkami. Facet jest niesamowicie dokładny, ma wszelkie narzędzia a na samochodzie istny warsztat. Nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia, jeżeli coś ustaliliśmy było to zrobione na medal. Bez problemów poprawiał robote po murarzach, cały czas doradzał, dowóz materiałów po wczesniejszym zatwierdzeniu cenowym był równiez na jego głowie. Generalnie nic nas nie obchodziło, wszystko robione tak jak ustalone - bardzo polecam. Ceny z wyższego przedziału ale myśle że warto zapłacić ciut więcej i mieć świety spokój.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Stuk i ManiaO: gorąco polecam firmę DECOR - Michał Gruszka

http://www.tynkowanie.com.pl/index.html

 

Szybko, zawsze terminowo i solidnie. U mnie tynki wew. zew. i wylewki.

Aha - i zabudowa poddasza!

 

 

Śliczne dzięki. Skontaktuję się z nimi i popoytam o terminy bo teraz to jest największą bolączką

 

Właśnie się z Panem Michałem umówiliśmy. Tylko mam prośbę napisz jakie tynki u ciebie robił??

 

Niestety, u mnie się Pan Gruszka z terminem wylewek się nie wyrobił, mimo, że umówiłam się sporo wcześniej. czekałam, czekałam - ale się nie mogłam doczekać, więc znalazłam inną ekipę, którą mogę w sumie polecić, bo byli bardzo nie kłopotliwi. umówlili się, załatwili towar, przyjechali i zrobili. Są jakieś nierówności owszem, i zaklajstrowali mi 2 schody tak, że trzeba było skuwać... Ale ogólnie na plus (i są tańsi od Pana Gruszki)

 

wylewki (maszynowo) - 501 651 600, 501 323 900

 

Polecam również:

 

tynki maszynowo (ja robiłam gipsowe) - 601 247 356 - tanio i b.sprawnie

 

Dla budujących w południowej części Krakowa i okolic - fajna wypożyczalnia sprzętu budowlanego elektrycznego:

ul.Herberta 27, tel. 012 654 55 32.

 

BARDZO PILNIE POTRZEBUJĘ NAMIARU NA EKIPĘ DO ELEWACJI - w zamian mogę zdradzić numer telefonu do najlepszego elektryka na świecie!!! :wink: Ten numer tylko na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast bardzo nie polecam Skladu Budowlanego BEAN w Wołowicach.

W lutym zakupilismy tam cegle MAX, zaplacilismy 100%, wlascisiel mial zakupic dla nas towar i przechowac do kwietnia, zaplacilismy za Maxa z Wienerbergera.

 

W kwietniu okazuje sie, ze nie dosc ze na Maxa musimy czekac tydzien, to do tego nie ma 'naszego z Wienerbergera'. Proponuje nam z Maxa z Odonowa. No coz zgadzamy sie....

 

Po 3 dniach dzwonimy, aby przywiozl nastepna partie materialu, a on, ze teraz nie moze 'bo jest reglamentacja'... Po setkach telefonow, po wizytach naszego szefa ekipy, w koncu udaje sie nam wyrwac 13 palet maxa...

 

Co do cen...

Niskie ceny sa tylko na poczatku, aby przyciagnac klienta, potem sa juz o wieeeele wyzsze, niz w innych skladach budowlanych.

Jednym slowem NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się pod opinią anetty

 

też prawie kupiliśmy pustaki w Beanie

ale "prawie" robi różnicę :D i całe szczęście

 

zadzwoniłam do składu pytając o cenę u-220 pan uprzejmie poinformował mnie że owszem ma takie pustaki w cenie 3,2, a że było to późnym popołudniem więc umówiliśmy się że gość zarezerwuje nam 4500szt do jutra.

Następnego dnia z samego ranka zgodnie z umową zjawiliśmy się w składzie i co? pustaki owszem były zarezerwowane ale już po 3,4. Różnica niby nie kosmiczna, jeszcze w sytuacji gdy nie było można zdobyć nigdzie pustaków. Ale nie znoszę gdy ktoś wycina takie numery :evil:

Aha i w międzyczasie jak tam siedzieliśmy gość odebrał tel. od jakiejś niezadowolonej klientki której przywieźli nie taki towar jak zamawiała a on jej wmawiał że taki jednak zamawiała i lepiej żeby się zdecydowała, bo on niby może wymienić ale za transport i podwójny załadunek będzie musiała zapłacic itd..

I już nie miałam żadnych wątpliwości...Powiedziałam DO WIDZENIA, umawialiśmy się inaczej

i kupiłam gdzie indziej, i w dodatku taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIALA LISTA:

Projekt przylacza energetycznego:

Leszek Wojcik (Kokotow kolo Wieliczki) 504 843 846

 

Szybko sprawnie w 4 egzemplarzach, lacznie z uzgodnienieniami w Zakladzie Energetycznym i w ZUDP-ie.

 

dada

a ile cię to kosztowało bo ja własnie muszę zrobić cos takiego a Kokotów to moje okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna lista:

 

Usługi Wnętrzarsko-Stolarskie Właściciel Andrzej Gaudyn, teren Warszawa i okolice.

Facet zna się na drewnie (zbudował mi drewniany dom). Niestety nie przyznał się, że nie ma pojęcia o fundamentach. Skończyło się na tym, że po roku mieszkania w nowym domu, zaczęły mi się rozpadać fundamenty. Dosłownie kruszą się w rękach, odpadają całe kawały betonu (a raczej zlepionego piachu). Bujam się z tym od sierpnia 2006 roku. Pan Gaudyn obiecywał, a nawet podpisał zobowiązanie, że do 15 maja 2007 r. przedstawi plan naprawy fundamentów. Do tej pory się nie odezwał. Facet podejmuje się budowy domów pod klucz, a zna się niestety tylko na drewnianych konstrukcjach, jest niesłowny, nie umie przyznać się do błędu i zostawił mnie w takich fundamentowych tarapatach, że teraz żadna firma nie chce się podjąć remontu.

 

a tak przy okazji jeśli znacie jakiegoś sensownego budowlańca, który zna się na fundamentach, to BARDZO proszę o kontakt, bo po następnej zimie, dom może mi się zawalić.

 

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...