Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na białą listę dodaję firmę Kowalbud. U nas robili poddasze. Wszystko poszło sprawnie, szybko, dokładnie. Na koniec posprzątali po sobie.

 

Niestety na czarną listę jesteśmy zmuszeni wpisać pana Piotra Ważydrąga. Ekipa z polecenia. Umawialiśmy się z nimi w styczniu telefonicznie na marzec. Rozmowa i oglądnięcie poddasza miało nastąpić w czwartek i od poniedziałku panowie mieli rozpocząć pracę. Niestety do tego nie doszło. Gdy panowie byli już w drodze na budowę w czwartek popołudniu dostaliśmy telefon, że za taką stawkę,na jaką się umawialiśmy oni nie są w stanie pracować i podnieśli kwotę o bagatela 1500 zł, tłumacząc się długim dojazdem, staniem w korkach w Krakowie i ceną za paliwo. No cóż inne ekipy mogły dojechać 80 km, jak tynkarze i wylewkarze. A mówiliśmy o tym w styczniu. Ekipie więc grzecznie podziękowaliśmy i znaleźliśmy inną także z białej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... No to ja zaczynam polecać :)

 

Biała LISTA

Hydraulik Pan Jacek - Aqua 603 630 261 - poprawił wszystko co było spiepszone przez poprzednia ekipe - i zrobil ogrzewanie podlogowe z grzejnikami itp

 

Wylewki - Pan Marek - 501 651 600 - zmieniam zdanie wylewka krzywa w jednym rogu w salonie ://///// Przez 3 dni mi robili wylewke 200 m2 Panowie przyjezdzali rano o 7 a zaczynali prace o 12 ... bo mieli " ciezki" poprzedni dzien

 

właśnie odebraliśmy wylewki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Ekipa była od Pana Marka (szeroko tu opisywanego), jedyne co trzeba Pana Marka pilnować z terminem, bo lubi zapomnieć, że się umówił albo, że miał zadzwonić, ale jeśli chodzi o wylewki nie ma się do czego przyczepić. Nasze 100 m Panowie zrobili w jeden dzień, ładnie za sobą sprzątają, co prawda dużo palą, ale która ekipa nie pali:) Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała Lista !!!

 

Witam.

Firma pana michała właśnie skończyła u mnie prace związane z kompletną adaptacja mojego podasza. Począwszy od regipsów przez istalacje wod-kan ,filizy gładzie,malowanie i różne regipsowe ozdoby. Zrobili to szybko fachowo i dokładnie, jestem zadowolony z przebiegu pracy jak i efektu końcowego . Naprawde warto skorzystać z jego usług !!!! Dla zainteresowanych kontak z panem michałem to 502572367:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała Lista !!!

 

Witam.

Firma pana michała właśnie skończyła u mnie prace związane z kompletną adaptacja mojego podasza. Począwszy od regipsów przez istalacje wod-kan ,filizy gładzie,malowanie i różne regipsowe ozdoby. Zrobili to szybko fachowo i dokładnie, jestem zadowolony z przebiegu pracy jak i efektu końcowego . Naprawde warto skorzystać z jego usług !!!! Dla zainteresowanych kontak z panem michałem to 502572367:)

 

Ble, ble, ble. Na pewno z Michałem, nie z Adamem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała Lista !!!

 

Witam.

Firma pana michała właśnie skończyła u mnie prace związane z kompletną adaptacja mojego podasza. Począwszy od regipsów przez istalacje wod-kan ,filizy gładzie,malowanie i różne regipsowe ozdoby. Zrobili to szybko fachowo i dokładnie, jestem zadowolony z przebiegu pracy jak i efektu końcowego . Naprawde warto skorzystać z jego usług !!!! Dla zainteresowanych kontak z panem michałem to 502572367:)

 

Sorrki

Ale zanim zaczniesz kogos polecac ...... to przydaloby sie odbyc jakis staz na forum nie uwazasz ?

Jesli to prawda to oddales Panu Michalowi przyslowiowa niedzwiedzia przysluge reklamujac Go w swoim pierwszym poscie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista

 

Pan Sławek i Robert, którzy na szukajfachowca mają login dachperfect. Podjęli sie zlecenia wszystko ustalone zostało. I co nie pasuje im termin, kogoś poprosili aby wykonał zlecenie za nich. I co nikt nie dzownił a oni nie reagują na maile, sms i telefony.

A robota stoi i inni czekają. Życzę im tego aby ich tak każdy traktował z kim współpracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista

 

Pan Sławek i Robert, którzy na szukajfachowca mają login dachperfect. Podjęli sie zlecenia wszystko ustalone zostało. I co nie pasuje im termin, kogoś poprosili aby wykonał zlecenie za nich. I co nikt nie dzownił a oni nie reagują na maile, sms i telefony.

A robota stoi i inni czekają. Życzę im tego aby ich tak każdy traktował z kim współpracują.

 

Ci Panowie Sławek i Robert to można wiedzieć skąd są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE POLECAM cegły pełnej oznaczonej B-ADKA CE . Cegła pochodzi z którejś z małopolskich cegielni, niestety nie umiem ustalić z jakiej, a sprzedawca twierdzi , że nie wie !

 

Cegła jest FATALNA . Przez nią rozpadł mi się komin. Jest w niej pełno kamieni, żużlu i margla. Cegły na palecie są ułożone bardzo przebiegle, ponieważ od zewnątrz są same eleganckie, a wystarczy zdjąć pierwszą warstwę , żeby ukazał się obraz rozpaczy.

 

Cegła się rozwarstwia, jest krzywa jak diabli, a pod wpływem temperatury pęka. FATALNA. Mam kilka cegieł pełnych z lat 30tych...to jest normalnie ZUPEŁNIE inny produkt. Nie dziwię się, że z tej "nowoczesnej" cegły nie daje się budować dobrych kominów tradycyjnych - ja taki chciałem, ale zapłaciłem wysoką cenę.

 

Proszę mi nie mówić , że to przez błędy w wykonawstwie rozpadł mi się komin.... ta cegła popękała po 8 miesiącach zarówno w kominie, jak i na przykrytej palecie, jak i w wewnątrz domu. Komin murowałem na 3 miesiące PRZED mrozami. Spokojnie mógł wyschnąć.

 

Pozdrawiam i przestrzegam. Bardzo proszę o radę , która pełna cegła w Małopolsce jest najlepsza - region Nowy Sącz. Nie znam jakości cegieł Bielowickich i z Gaboniu.. Pozdrawiam.

 

PS> Jak będę miał lepszy internet to zamieszczę zdjęcia dla zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

zwykle się nie odzywam ale dużo obserwuję i od czasu do czasu wykorzystuje.

 

Pora kogoś pochwalić:)

 

Na BIAŁĄ LISTĘ wpisuję

Firma JG-Remont - Grzegorz Pawełek - tynki wewnętrzne 517-312-052

 

Solidne chłopaki, robią solidne tynki;)

Tynki bardzo dobrze i sprawnie położone, równo, pozabezpieczane gniazdka,

posprzątali nawet lepiej niż było przed.

Konkurencyjni cenowo.

Robią na terenie Niepołomic i Krakowa.

 

Elektryk Grzegorz Syposz - już tu polecany - 606-398-512

Bardzo ale to bardzo solidny facet. Pomyślał o wielu rzeczach, o których ja nie pomyślałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzonego, solidnego i zaangażowanego KIEROWNIKA BUDOWY ?

Chodzi mi o kto rzeczywiscie będzie dla mnie wsparciem merytorycznym na budowie a nie tylko przybije pieczątki.

 

Listę Zbiga już przeszukałam :-)

Edytowane przez bobasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...