Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dodajemy zdecydowanie na białą listę[/b] ekipę brukarzy. - P. Krzysiek 507174 213

 

Podpisuję się pod tą opinią. U nas ekipa p. Krzyśka skończyła robotę w zeszłym tygodniu. Wszystko super, profesjonalnie, kostkę załatwili z dużym rabatem. Bardzo dobry kontakt zarówno z poszczególnymi pracownikami jak i z p. Krzyśkiem - bardzo kulturalny i profesjonalny człowiek, doradzi i daje radę także z takimi upierdliwymi klientami jak my :-) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Projektant bruku - Czarna Lista - p. Piotr Seremet. Odradzam współpracę. Nie chciał uwzględniać poprawek w ilości, która była uzgodniona. Kiedy uznał jednostronnie, że już wystarczająco się napracował, po prostu przestał się odzywać i kontakt z nim urwał się. Ponadto, w ogóle nie uwzględnił w projekcie spadków terenu. Odradzam, szkoda pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I ja również miałem z nimi przejścia i jestem tego samego zdania - pachną głęboką komuną!

Kupiłem u nich bramę garażową - zamówiona w pierwszym tygodniu lutego, na fakturze napisane że termin realizacji - 6 tygodni.

W połowie marca wysyłam nieśmiało mejla z pytaniem kiedy będzie montaż - odpisali dopiero po tygodniu że najprawdopodobniej po świętach wielkanocnych.

Święta minęły, wysyłam kolejnego mejla z pytaniem kiedy dokładnie będą - odpowiadają że ' w przyszłym tygodniu'.

No i ten przyszły tydzień też minął, więc znowu pytam co z moją bramą a oni na to (i tutaj proszę szanownych forumowiczów o uwagę i skupienie) że 'nie wysłali samochodu po odbiór mojej bramy ponieważ póki co mają zbyt małą ilość bram do odbioru'!!

Równy miesiąc po terminie oni mi piszą że nie opłaca im się jechać po moją bramę, no gites :D

W końcu zamontowali bramę z prawie 2 miesięcznym opóźnieniem. Stanowczo nie polecam i wpisuję na czarną listę.

 

Kamil

Nie polecam. Zamówiłem u nich drzwi i czekam, oczywiści mają już poślizg z realizacją. Rozmawiałem z producentem i potwierdził moje sugestie że dlatego nie mają moich drzwi bo nie płacą za już odebrane i dlatego te poślizgi.

 

GONZOKRAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałam prawie wszystkie posty i wiem, ze polecani i sprawdzeni generlani wykonawcy stanów surowych to pan Stanisław, pan Kozyra, pan Madeja, pan Moskała, pan Romanek i kilku innych. Jednak będę budować trochę bardziej wymagający budynek, gdzie będzie dużo żelbetu i słupów podpierających i w związku z tym proszę o polecenie kogoś, kto naprawdę się na tym zna i ma takie doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałam prawie wszystkie posty i wiem, ze polecani i sprawdzeni generlani wykonawcy stanów surowych to pan Stanisław, pan Kozyra, pan Madeja, pan Moskała, pan Romanek i kilku innych. Jednak będę budować trochę bardziej wymagający budynek, gdzie będzie dużo żelbetu i słupów podpierających i w związku z tym proszę o polecenie kogoś, kto naprawdę się na tym zna i ma takie doświadczenia.

 

Jest tu parę firm

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?52866-Ma%C5%82opolska-bia%C5%82a-i-czarna-lista-wykonawc%C3%B3w.&p=4056118&viewfull=1#post4056118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałam prawie wszystkie posty i wiem, ze polecani i sprawdzeni generlani wykonawcy stanów surowych to pan Stanisław, pan Kozyra, pan Madeja, pan Moskała, pan Romanek i kilku innych. Jednak będę budować trochę bardziej wymagający budynek, gdzie będzie dużo żelbetu i słupów podpierających i w związku z tym proszę o polecenie kogoś, kto naprawdę się na tym zna i ma takie doświadczenia.

 

Moge polecic swojego wykonawce moj dom nie nalezal do latwych , a mojego Pana od daszku ........ to bierz w ciemno !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda są ze Świętokrzyskiego ale szczerze polecam jeżeli ktoś jest na etapie zakupu parapetów. Ceny "100 razy" lepsze niż naszych, lokalnych parepeciarzy, termin wykonania bardzo przyzwoity i dodatkow przywiozą na budowe praktycznei po kosztach. Nie trzeba płacić za dodatkowe zaokrąglenia czy też fazowanie krawędzi parapetów. Panie i Panowie : Parkier.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy masz na myśli ekipę od stanu surowego? Jeśli tak, to podaję:

 

"FACHBUD" Piotr Zasadni (mieszkają w Lubomierzu)

tel. 508-173-236

 

Ceny są do uzgodnienia. Przedstawia się Panu projekt i on wycenia robociznę. Naszej ceny podać nie mogę (tajemnica handlowa), ale z tego co orientowaliśmy się po innych budujących znajomych, była ona baaardzo konkurencyjna.

 

Pozdrawiam.

 

Cena rzeczywiście OK !!

 

Jestem wstępnie umówiony na podpisanie umowy :)

 

A oczyszczalnia to ile kosztowała ??

 

:cool:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście OK !!

 

Jestem wstępnie umówiony na podpisanie umowy :)

 

A oczyszczalnia to ile kosztowała ??

 

:cool:

 

Pozdro

 

Cieszę się, że mogliśmy pomóc.

 

Co do oczyszczalni, to jednak zdecydowaliśmy się na inną ekipę, która robiła oczyszczalnię biologiczną u sąsiadów. Co do cen, to wydaje mi się, że generalnie kształtują się bardzo podobnie w okolicach Krakowa. My pytaliśmy po kilku wykonawcach i wszyscy mówili koło 8 tys. zł...

A pan, z którym my podpisaliśmy umowę, będzie nam robił także c.o. i wod-kan, stąd zdecydowaliśmy się na kompleksowe załatwienie kilku etapów budowy u jednego wykonawcy. A oczyszczalnię mamy już gotową - skończyli robotę w 1 dzień, wczoraj. Jesteśmy zadowoleni - na czas, zgodnie z umową i ustaleniami. Teraz czekamy na ciąg dalszy robót. Pan się nazywa Mariusz Czak.

 

Przy okazji dodam update o oknach. Przypomnę, że zamawialiśmy w firmie Grafiti z Węgrzc (Oknoplus). Okna przywieźli z ok. 1,5 tygodniowym opóźnieniem, bo ponoć w trakcie wpisywania naszego zamówienia do systemu zmieniły się jakieś dane i na czas dostalibyśmy tylko z brązową uszczelką (zamiast czarną jak w zamówieniu). Co do montażu: zrobili to w 1,5 dnia (28 sztuk okien). Jedna szyba była stłuczona, reszta zgodna z zamówieniem. Okna po zamontowaniu nie chodziły za dobrze, więc poprosiliśmy o regulację. Po 2 tygodniach przyjechała ekipa i trochę to wyregulowała, ale jeszcze umówiliśmy się na drugą serię regulacji za kolejne 2 tygodnie. A, wymienili też stłuczoną szybę. Więc generalnie (biorąc pod uwagę dość korzystną cenę), jesteśmy zadowoleni.

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie, macie kogoś dobrego, sprawdzonego i w miarę taniego od luster na wymiar? -> potrzebuję dwa lustra do łazienek, dość skomplikowany kształt, więc i pomiar na budowie by się przydał...

 

Ktoś kiedyś proponował;http://www.qurek.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boztwa

 

Madeje sobie podaruj. Do tej pory odbija mi się czkawką.....

 

Nie ukrywam, że jestem dość zdezorientowana co do wyboru głownego wykonawcy stanu surowego. Jedni kogoś polecają inni odradzają.

"Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził". Jak mam się wtaki razie zabrać i czym kierować przy wyborze wykonwcy.Cena to tylko jedno z kryteriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji dodam update o oknach. Przypomnę, że zamawialiśmy w firmie Grafiti z Węgrzc (Oknoplus). Okna przywieźli z ok. 1,5 tygodniowym opóźnieniem, bo ponoć w trakcie wpisywania naszego zamówienia do systemu zmieniły się jakieś dane i na czas dostalibyśmy tylko z brązową uszczelką (zamiast czarną jak w zamówieniu). Co do montażu: zrobili to w 1,5 dnia (28 sztuk okien). Jedna szyba była stłuczona, reszta zgodna z zamówieniem. Okna po zamontowaniu nie chodziły za dobrze, więc poprosiliśmy o regulację. Po 2 tygodniach przyjechała ekipa i trochę to wyregulowała, ale jeszcze umówiliśmy się na drugą serię regulacji za kolejne 2 tygodnie. A, wymienili też stłuczoną szybę. Więc generalnie (biorąc pod uwagę dość korzystną cenę), jesteśmy zadowoleni.

 

Pozdrawiamy.

 

Nie wiem jakich wymiarów te okna, ale 1.5 dnia na 28 szt to u mnie nic dobrego nie wróży. Byłem osobiście przy montażu u siebie i takie tempo to jak już stwierdziłem wcześniej - ale może to byli "szpece'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...