Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kto budował z ekipą górali?


Recommended Posts

Nie wiem czy moge sie wypowiadac na tym forum odnosnie pracy gorali.

Co prawda mialem do czynienia z 2 ekipami goralskimi i jedno co moge powiedziec to to ze sa strasznie pyskaci i lubia wodke. Co do fachowosci to oceniam ja na bardzo niskim poziomie.

To poprostu mit o tym ze gorale to fachowcy szczegolnie ciesle.

Mnie robili dach . Spierniczyli bardzo. Po ich robocie w welnie mineralnej naliczylem 72 sztuki tzw ćwiarteczek poupychanych w kontach, choc w zasadzie nie widzialem ich pijanych, no ale moze poprostu nie widac po nich tego.

A druga ekipa moze calkiem niezla ale umowa nijak sie miala do tego ile mi po skonczonej pracy policzyli. Bardzo nie lubie takich sytuacji jak ktos ze mnie ciemniaka robi.

Ogolnie nie wezme juz zadnej ekipy gorali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja mam ekipę górali bo ... mieszkam w górach

i powiem Wam że i górale i każdy inny regionalny mit to jest tylko mit

 

jedni piją, inni nie, jedni kradną a drudzy są artystami w swym fachu

 

ja jestem bardzo zadowolona z mojej ekipy, chociaż na pewno nie jest najtańsza; panowie są dokładni, przewidujący i uratowali mnie przed kilkoma nieszczęsciami wynikającymi z błędnego projektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ekipę górali bo ... mieszkam w górach

i powiem Wam że i górale i każdy inny regionalny mit to jest tylko mit

 

jedni piją, inni nie, jedni kradną a drudzy są artystami w swym fachu

 

ja jestem bardzo zadowolona z mojej ekipy, chociaż na pewno nie jest najtańsza; panowie są dokładni, przewidujący i uratowali mnie przed kilkoma nieszczęsciami wynikającymi z błędnego projektu :D

 

Zgadzam się z Alą, ekipa, którą zatrudniłam spisała się na medal i chociaż jestem z Warszawy, to muszę przyznać, że w Warszawie trudno o równie zaangażowanych (np. odbiór drewna o 2:00 w nocy, ponieważ kierowca dojechał o takiej właśnie porze), znających się na rzeczy i pracowitych wykonawców. Nie było dla nich trudnych rzeczy. Co do picia, to kwestia indywidualna, u mnie szef grupy mocno pilnował. Należy także pamiętać, że skoro mieszkają na budowie, to po pracy mają jak każdy prawo, żeby się napić. Jestem człowiekiem i potrafię to zrozumieć. Tak jak w przypadku Ali, wielokrotnie poprawiali błędy w projekcie, który chociaż wykonywany przez pół roku za 10 000 miał wiele defektów i to konstrukcyjnych,

 

pozdrawiam

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
witam

 

moj domek wybudowala ekipa gorali :D

pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

 

nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc :D

pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

 

pozdrawiam

ula

 

Witam serdeczne. Jesli można ja także przłączam się do prośby o kontakt do Twioch Górali. [email protected] Jak sprawa szacowała się cenowo? Jestem tu nowa i witam wszystkich serdecznie. Chciałabym rozpocząć budowę na jesień. Pozdrawiam.

 

 

Hej, Ulik prosiłbym Cię o namiary na Twoją ekipę górali. Chcę budować latem 2007 i szukam dobrej ekipy do całości. Z góry dziękuję za namiary.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

moj domek wybudowala ekipa gorali :D

pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

 

nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc :D

pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

 

pozdrawiam

ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

moj domek wybudowala ekipa gorali :D

pieknie wybudowali, w zasadzie robili wszystko, murowali, robili dach, ocieplali, kafelkowali, malowali

 

nie wiem jak bedzie pracowac inna ekipa...ale za moimi to ciezko bylo nadazyc :D

pracowali szybko i solidnie- zaczelam 10-tego wrzesnia i gdyby nie to, ze czekam na schody i parkiet to moglabym juz mieszkac

 

pozdrawiam

ula

 

Witam serdeczne. Jesli można ja także przłączam się do prośby o kontakt do Twioch Górali. [email protected] Jak sprawa szacowała się cenowo? Jestem tu nowa i witam wszystkich serdecznie. Chciałabym rozpocząć budowę na jesień. Pozdrawiam.

 

 

Hej, Ulik prosiłbym Cię o namiary na Twoją ekipę górali. Chcę budować latem 2007 i szukam dobrej ekipy do całości. Z góry dziękuję za namiary.

[email protected]

 

 

Witaj Ula. Bardzo bym Ciebie prosiła o przesłanie informacji dotyczących w/w ekipy. Pozdrawiam Dorota. Adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam tez buduje ekipa górali i robota idzie pierońsko szybko. Jak sie umowilismy na budowe rok temu tak odmowili kilku innym osobom z gor by ceprowi obiecany dom wybudwac. Momentami musze sie martwic by na czas nadazyc z dostawa materialow a chlopaki robia solidnie "pancerne hałupy". Terminy maja tez zaklepane na rok do przodu wiec nie wiem czy komukolwiek sie namiary przydadza:) Dodam ze minely niecale 3 tygodnie od rozpoczecia robot a lada dzien wylewamy strop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez z goralami i tej ekipy nie zamienilibysmy na zadna inna

W naszej okolicy wystawili juz kilkadziesiat domow, potrafia pogodzić kilka budów jednoczzesnie- mieszkaja na miejscu w piatki jedynie koncza szybciej bo jada na weekend do domow w poniedzialki pracuja od 9 do zmroku, w pozostale dni od 7 do zmroku, a jak trzeba bo np. grucha przyjechala to i po zmroku, z radoscia i zdziwieniem sluchja radia Piekary, ktore leci ślaska gwara, sami czasem jak cos powiedza to boki zrywac, sa godni zaufami, polecenia, bez zaliczek i zbednych slow- fachowo i rzetelnie, a jak cos mozna zaoszczedzic tu czy tam podpowiedza- w ekipie fachowiec od murarki, dachu, fundamentow, wykonczeniowki, szybko i sprawnie. Nasz kierownik wytrzeszczal ze zdziwienia oczy, a ostatnio facet od pomiarów okien nawet powiedzial nam ze tak wymurowanych scian to jeszcze nie widzial. Kochamy gorali- naszych "Kazków" hihihhi i wszystkim życzymy tak bezstresowej budowy od fundamentu po dach

M&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...