Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - odkażanie


Recommended Posts

AGA44 - ... Podaj więcej szczegółów

 

:( Niestety nie rozmawiałam osobiście z gościem u którego wystąpił ten problem. Przestrzegano mnie jedynie, aby rurki układać w pionowo - w ścianach. Wolałabym jednak w podłodze, ale jak ma wystąpić takie zjawisko to dziękuję. :roll: Mam nadzieję, że rzeczywiście była to amatorska instalacja z rur kanalizacyjnych, a montując orginalne rury dla OC ten roblem nie wystapi. :-?

 

Jeżeli ktoś ma u siebie zamontowany odkurzacz centralny :p - napiszcie od jakiego producenta rury i jednostka centralna i czy wystepuje jakiś problem.

8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzacz mam od ponad pół roku. Obwąchałem :wink: wszystkie gniazda i szufelki. Niczego niepokojącego nie "zwąchałem". Nie stwierdziłem też żadnej wilgoci.

 

Odkurzacz Beam, rury oryginalne zalecane przez producenta i zakładane przez autoryzowaną firmę. Ponad 20 metrów rur poziomo biegnie w podłodze.

 

AGA44

piszesz -

Jednak po ostatniej rozmowie z kolegą, którego znajomy
itd......

 

Czy aby to nie kolejna historyjka z serii - Pewna Pani Powiedziała???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałam o smrodzie z instalacji oc, ale nic konkretnego. Mam dwie znajome osoby , które mają odkurzacze centralne. Jedni - 5 lat - są zadowoleni. Bywam u nich i nigdy nic nie czułam. Faktem jest, że nie wpychałam nosa w gniazda. Druga znajoma ma odkurzacz ok. 3 lat i też się nie skarży. Puściłam ten temat jakiś czas temu na forum, ale nikt mi nie odpowiedział. Teraz już za późno - decyzja podjęta. Mam już instalacje - Beam. Co będzie, to będzie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...