Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szczepek - "Dom pod Skałą" - komentarze


Recommended Posts

Amtla a zlot Twoich czytelników kiedy??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Bo ja sie już zapisuję :lol:

 

Jak to kiedy? Jak wybuduję! Zapraszam oczywiście...

 

:D :D :D :D :D :D

 

ZLOT CZYTELNIKÓW :-) :D :D :D :D

 

ŚWIETNY POMYSŁ - ZAPROSZENIE JUŻ MACIE !

 

- A pierwsza wizyta - jak tylko zacznę mieszkać ! - ale wtedy śniegu nie będzie :(

 

Jade na budowę fotografować kominek !

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 674
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piękny kominek! Takiego marmuru chyba jeszcze nie widziałam, naprawdę świetnie to wygląda. Jaki kolor planujesz na ścianach?

 

thnx za kominek - uzupełniłem o ogień :-)

 

co do koloru ścian - nie wybrany - ale kierujemy się zeby kominek był czekoladowy...

 

musze zrobić jakąś symulację, bo taki kolor przemalować to dopiero trudno będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ciebie zgrzeszyłam grzechem zazdrości kominka :x a można trochę szczegółów cenowych i miejsc nabycia tego marmuru

 

marmur nabyłem w firmie Liberta http://www.liberta.com.pl

 

ale nie mają takiego bo mieli tylko jedną płytę - mają podobny - z domieszkami zieleni

 

mi zależało na brązowo - kawowym (ale sobie kolor wymyśłiłem :-)

 

Drogi to on specjalnie nie jest - cały kamień na kominek kosztował mnie jakies 1300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny domek - przyłączam się do zachwytów nad wykończeniem z wapienia.

Bardzo mi się podobaję Wasze schody zewnętrzne.

Miło zobaczyć u kogoś kominek z marmurem Green forest brown (czy się nie mylę?).

 

Dzieki...

On dokładnie nazywa sie Rain forest brown jest tez odmiana rain forest green

 

a tą odmine brown bez wstawem green jest strasznie cięzko dostać.. ale się udało .. i wygląda to jak na obrazku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie jeszcze do etapu ocieplania dachu czy ocieplales welna tez nad stryszkiem ? Patrzac na zdjecia moze to tylko kolejnosc wyglada jakby na gorrze nie bylo ocieplenia, moze to tylko kolejnosc ....

 

pozdrawiam

dada_krk

 

oczywiście. pomiedzy poodaszem a stryszkiem pomiedzy krokwiami jest 20 cm wełny i sam strych tez ma ocieplenie -15 cm pomiedzy krokwiami i na to polozona folia. ponieważ na strychu robię DGP, wiec jak skończe styszek bedzie wykończony jeszcze jakimiś panelami

 

nie żałuj wełny na takie ocieplenie - niewiele cię to bedzie kosztować (regipsów na stryszku przecież robić nie musisz ( ja bedę robiłe normalne panele) a bedziesz przynajmniej miał skłądzik na pierdoły a po drugie izaolacja poddasza bedzie o niebo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie żałuj wełny na takie ocieplenie - niewiele cię to bedzie kosztować (regipsów na stryszku przecież robić nie musisz ( ja bedę robiłe normalne panele) a bedziesz przynajmniej miał skłądzik na pierdoły a po drugie izaolacja poddasza bedzie o niebo lepsza

 

Jasne, dzieki, tak sie upewniam i ciesze sie ze potwierdzaja sie moje poprzednie odkrycia. Czesc ponad poddaszem zamierzam sobie ocieplic sam zeby co nieco zaoszczedzic.

 

pzdr

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie żałuj wełny na takie ocieplenie - niewiele cię to bedzie kosztować (regipsów na stryszku przecież robić nie musisz ( ja bedę robiłe normalne panele) a bedziesz przynajmniej miał skłądzik na pierdoły a po drugie izaolacja poddasza bedzie o niebo lepsza

 

Jasne, dzieki, tak sie upewniam i ciesze sie ze potwierdzaja sie moje poprzednie odkrycia. Czesc ponad poddaszem zamierzam sobie ocieplic sam zeby co nieco zaoszczedzic.

 

pzdr

Darek

oczywiściwe żwe najlepiej samemu.

Ze strychem tez miałem przygodę, bo byłem umówiony, ze panowie założą na istniejącą wełnę i folie paroprzepuszczalną płyty k/g . i Wszystko było ok do dnia w którym postanowili się za to zabrać .

 

Jakie było ich zdziwienie, kiedy żadna płyta k/ g nie chciała się zmieścić w wyłaz na strych, który sami wcześniej zamontowali. no cóż - troche się panom kolejność popierdzieliła i efekt był taki, ze nie mam płyt k/g na strychu a będe miał boazerię lub panele !

 

i dobrze - bo zaoszzcędziłem trochę

ale wkurzony to na poczatku byłem - musze przyznac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...