Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szczepek - "Dom pod Skałą" - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 674
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szczepek koniecznie dawaj namiary na tych schodziarzy i oczywiście na lakier... :lol: :lol: no i jesli mozna zapytać o koszty... :lol:

ja mam mieć merbau na dole w korytarzu z którego wychodzą schody na pietro i musza byc w kolorze parkietu :D :D

cena schodów z merbau mnie zabiła :evil: :evil:

może te dębowe wyjda taniej bo tez mam tylko obkładać betonowe. Ostatnio widziałam nawet piękne jesionowe, ale to troche chyba miękkie drzewo

A barierki to czemu nie robią :o

 

a barierki nie robią - bo z nierdzewki nie potrafią. ot co.

 

Jeśli chcesz mieć drewnianą - to ci zrobią

 

może te dębowe wyjda taniej bo tez mam tylko obkładać betonowe.

 

dwukrotnie taniej albo i lepiej

 

jeśli chodzi o schodziarzy - to jeszcze nie skończyli u mnie- jka skończa to ci powiem czy warto ich polecać. To zalezy jak usuną wszystkie moje uwagi no i jak wykończą.

Zdjęc jeszcze tego nie robię - skończyć przynajmniej schodki muszą.

 

ok. ale jakbys do końca nie był z nich zadowolony to koniecznie podaj namiry na ten lakier cobym ewentualnie mogła kupic i takim pomalować. No i podaj jesli możesz koszt tych twoich schodów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepek koniecznie dawaj namiary na tych schodziarzy i oczywiście na lakier... :lol: :lol: no i jesli mozna zapytać o koszty... :lol:

ja mam mieć merbau na dole w korytarzu z którego wychodzą schody na pietro i musza byc w kolorze parkietu :D :D

cena schodów z merbau mnie zabiła :evil: :evil:

może te dębowe wyjda taniej bo tez mam tylko obkładać betonowe. Ostatnio widziałam nawet piękne jesionowe, ale to troche chyba miękkie drzewo

A barierki to czemu nie robią :o

 

a barierki nie robią - bo z nierdzewki nie potrafią. ot co.

 

Jeśli chcesz mieć drewnianą - to ci zrobią

 

może te dębowe wyjda taniej bo tez mam tylko obkładać betonowe.

 

dwukrotnie taniej albo i lepiej

 

jeśli chodzi o schodziarzy - to jeszcze nie skończyli u mnie- jka skończa to ci powiem czy warto ich polecać. To zalezy jak usuną wszystkie moje uwagi no i jak wykończą.

Zdjęc jeszcze tego nie robię - skończyć przynajmniej schodki muszą.

 

ok. ale jakbys do końca nie był z nich zadowolony to koniecznie podaj namiry na ten lakier cobym ewentualnie mogła kupic i takim pomalować. No i podaj jesli możesz koszt tych twoich schodów. :wink:

 

trzeba jechac saska do samego końca adres to chyba saska 4( nie skręcać w kierunku rybitw tylko prosto na skrzyżowaniu w podporządkowaną. tam na końcu po prawej stronie w takich niskich barakach jest cała masa firemek i chyba w drugim rzedzie baraków jest forma z akcesoraimi do parkietów i mebli - jedyna taka wiec znajdzeisz.

bejca to "sopur" kod 22-45 kolor brąz. Pomalować trzeba raz lub dwa - a najstępnie lakier. raz - jasniejszy merbau, dwa ciemniejszy.

Uwaga - wychodzi tylko ten kolor na dębie . na sośnie - nie.

ceny za schod jeszcze nie znam. - za pare dni skończą to ci napisze :-)

 

nie pytaj dlaczego :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge prosic o jakies fotki tej małej łazienki na dole?

 

ciezko jest zrobić w malej lazience duze zdjecia :-)

ale ze 3 udalo mi sie pstryknąc.

 

http://www.evisa.pl/prywatne/obrazki/kibelek_1.jpg

http://www.evisa.pl/prywatne/obrazki/kibelek_2.jpg

http://www.evisa.pl/prywatne/obrazki/kibelek_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

no to ja znowu sie wypowiem:

schody takie jak sobie wymarzyłam: proste bez zbędnych elementów - same w sobie mimo ciemnego koloru sprawiają wrazenie bradzo lekkich. Tylko ja bede robiła do tego proste drewniane balustrady.

 

Przyłączam sie do pytania o koszt schodów (ile masz stopni?) i o namiary na stolarza od drzwi. Powiem szczerze, ze chociaz obejrzałam mase modeli na zywo i w necie, to baaardzoo ciężko o ładny model!! Zostaje zrobic na zamówienie.

 

Co do kuchni, to cięzko mi sie wypowiedziec o kolorze - podoba mi sie i taki i taki i całkiem jasny (ja bede miec jasniutką). Pytanie jak będzie grało z pozostałą kolorystyką, czasami lepiej jest dac cos dla kontrastu. Za to przygladajac sie projektowi zastanowiłabym sie nad obnizeniem powierzchni kuchni do poziomu blatu stołu/barku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepku,

 

Dołączę się do pytania o stolarza od okien i drzwi... A co do murarza-kamieniarza, to zwróć uwagę na domek w Jerzmanowicach, mniej więcej na poziomie GreenHoteliku, ale po przeciwnej stronie chyba (po prawej, jadąc do Krakowa). O ile pamiętam, to właśnie teraz tam ktoś buduje mur z kamienia (rdzeń żelbetowy, okładany lokalnym wapieniem) - może warto zapytać?

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja znowu sie wypowiem:

schody takie jak sobie wymarzyłam: proste bez zbędnych elementów - same w sobie mimo ciemnego koloru sprawiają wrazenie bradzo lekkich. Tylko ja bede robiła do tego proste drewniane balustrady.

 

Przyłączam sie do pytania o koszt schodów (ile masz stopni?) i o namiary na stolarza od drzwi. Powiem szczerze, ze chociaz obejrzałam mase modeli na zywo i w necie, to baaardzoo ciężko o ładny model!! Zostaje zrobic na zamówienie.

 

Co do kuchni, to cięzko mi sie wypowiedziec o kolorze - podoba mi sie i taki i taki i całkiem jasny (ja bede miec jasniutką). Pytanie jak będzie grało z pozostałą kolorystyką, czasami lepiej jest dac cos dla kontrastu. Za to przygladajac sie projektowi zastanowiłabym sie nad obnizeniem powierzchni kuchni do poziomu blatu stołu/barku.

 

stolarze to są lokalni - zze wsi łazy

sam nie wiem czy ich polecac - chyba tak - choć pilnowac trzeba bardzo. umowy natomiast podpisywać nie chca, bo się boją. robią fajnie, ale jest tyle ale...

 

cena: przystępna - chcieli za 1 schodek dębowy po 350 zł ( to jest cena z balustradą najprostszą - ale zawsze.

 

 

a za trep bez balustrady - po 300 zł

 

Janusz chochół: łazy (12) 3895283

 

ale pilnować pilnować pilnować - i zaliczke max 20 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepku,

 

Dołączę się do pytania o stolarza od okien i drzwi... A co do murarza-kamieniarza, to zwróć uwagę na domek w Jerzmanowicach, mniej więcej na poziomie GreenHoteliku, ale po przeciwnej stronie chyba (po prawej, jadąc do Krakowa). O ile pamiętam, to właśnie teraz tam ktoś buduje mur z kamienia (rdzeń żelbetowy, okładany lokalnym wapieniem) - może warto zapytać?

 

Pozdrawiam,

Maciek

 

dzieki - sprawdze ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne, ci sami panowie robili Ci drzwi? bo stolarza do schodów mam: pilnować trzeba wszystkich bo to co innym pasi nie zawsze musi odpowiadać nam.

 

No, ale warcając do drzwi mam problem bo na rynku same koszmarki...i chyba muszę na zamówienie...

 

ci sami... ja ich znalazłm do drzwi - bo schody to tak przy okazji mi zrobili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE GRATULACJE !!!

też juz bym chciała sie wprowadzć na razie jestem cały czas na etapie wykonawców od wykończeniówki zwłaszcza moich nerwów. Każdy widzi problem i człowiek żeby sie nie narażać nie dogląda, nie pilnuje a potem zostaje żal. I za każdym razem obiecuję sobie że będę nieustępliwa...

 

Budowa następnego domu chyba moimi własnymi rękami :) kurs przeszłam porządny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE GRATULACJE !!!

też juz bym chciała sie wprowadzć na razie jestem cały czas na etapie wykonawców od wykończeniówki zwłaszcza moich nerwów. Każdy widzi problem i człowiek żeby sie nie narażać nie dogląda, nie pilnuje a potem zostaje żal. I za każdym razem obiecuję sobie że będę nieustępliwa...

 

Budowa następnego domu chyba moimi własnymi rękami :) kurs przeszłam porządny

 

pozdrawiam

 

Badź nieustępliwa. to się opłaca. ale powiem szczezre, ze dopiero teraz to wiem i wiele razy niestety pozwalałem na za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...