Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szczepek - "Dom pod Skałą" - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 674
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szczepek, jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM i lokalizacji i domu i smaku z jakim wykanczacie go.

Czy kafle w duzej lazience to Corten z Tau Ceramika?

 

pozdrawiam

ania

 

thnx za dobre slowo. co do plytek, to tutaj tylko moja połowica bedzie umiała się wypowiedziec, ale dowiem sie dowiem. to ona decyduje o takich rzeczach..

ja tylko od roboty jestem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny dom. a co to za baterie w łazience wyglądają na gessi rettangolo chrom,czy mam rację, a jak nie to proszę oświeć mnie,pozdr :oops:

 

bardzo podobna - ale nie - moja to

 

Bateria wannowa 3 - otworowa Deante Cubic BDD 013M chrom

 

moja ma pewną zaletę =- jest tańsza od tej firmy, którą wymieniłaś :-) a wygląda bardzo podobnie.

 

 

tych płytek na razie sobie przypomniec nie moge - ale poszukam na fakturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam cierpliwie :)

 

pozdrawiam

ania

 

Te płyteczki kuipione były w MAX- FLIZ w krakowie i nazywają się

 

PLANETARIO Golden Brown / White

 

 

a w internecie mozesz je zobaczyć również tutaj:

 

http://www.euroceramika.pl/kolekcja/18/

chociaz powiem szczerze, ze jakoś inaczej troszke wyglądają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkać to nie mieszkamy... :-)

 

raczej napisałbym, ze pomieszkujemy - jedynie przez weekendy i sprzatamy i wozimy rzeczy które można przewiezc bez ciężarówki...

 

jest świetnie,ale na razie to sprzątania końca nie widać. Jak posprzątam to dopiero zrobię parę fotek, bo i kuchnia przybyła, balustrada do schodów...

 

ale najpierw porządki a potem fotki :-) dość już bałaganu budowlanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepek przesądy wiadomo ciemnogród , ale no właśnie podobno są dwa dni w tygodniu odpowiednie na przeprowadzkę . Pamiętam ,że jeden to sobota a tego drugiego nie pamiętam. Do obecnego mieszkania przeprowadzałam się w poniedziałek i lustro się trochę przy montażu ułamało , tak że mam na co zwalać kiedy kiepsko się wiedzie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepek przesądy wiadomo ciemnogród , ale no właśnie podobno są dwa dni w tygodniu odpowiednie na przeprowadzkę . Pamiętam ,że jeden to sobota a tego drugiego nie pamiętam. Do obecnego mieszkania przeprowadzałam się w poniedziałek i lustro się trochę przy montażu ułamało , tak że mam na co zwalać kiedy kiepsko się wiedzie. :D

 

jaki tam ciemnogród - tak jest...

 

a gdzie to mozna sprawdzic który dzien byłby dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...