Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szczepek - "Dom pod Skałą" - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 674
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale idziecie ostro :D

Dopiero były fundamenty a tu już zaczątki stropu.

Ale duży będzie ten Wasz garaż. Ile będzie miał metrów???

 

mija półtora miesiąca od początku budowy, to wcale nie tak ostro :-)

Już bym chciał zobaczyć dach...

ale na to jak mówią ci którzy znają wykonawcę - trzeba cierpliwie poczekać.

 

co do garażu:

chodzi ci o powierzchnię czy wysokość?

 

wysokości to będzie miał z 3,7 metra a powierzchnia 40 m2 bo w tylnej cześci jest jeszcze miejsce na jakiś warszatacik mały czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie zdjęcia, poczytałem.. kurka.. fajna ta wasza skałka.

pozdrawiam

m.

 

dzieki za dobre słowo.

jak sobie popatrzylem na twój etap , naprawdę mozna pozazdrościć. trzeba być cierpliwym, cierpliwym, cierpliwyym.

 

czy ktoś wie gdzie można kupić cierpliwość i po ile za kubik? kupię duuużo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie zdjęcia, poczytałem.. kurka.. fajna ta wasza skałka.

pozdrawiam

m.

 

dzieki za dobre słowo.

jak sobie popatrzylem na twój etap , naprawdę mozna pozazdrościć. trzeba być cierpliwym, cierpliwym, cierpliwyym.

 

czy ktoś wie gdzie można kupić cierpliwość i po ile za kubik? kupię duuużo !

 

Ciepliwości Ci u mnie dostatek, ale taką skałkę to bym sobie postawić, akurat ma wolny kawałek nieużytku za płotem :D :D :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepliwości Ci u mnie dostatek, ale taką skałkę to bym sobie postawić, akurat ma wolny kawałek nieużytku za płotem :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

na dobry początek to mam do opchnięcia jakieś 100m3 kamienia - wapienia z wykopów z fundamentów - na skalniak już wystarczy. :D :D

 

w kawałkach to mnie nie interesuje, chyba że jak mały modelarz do samodzielnego sklejania :D, sam mam sporo kamienia polnego na zbyciu :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepliwości Ci u mnie dostatek, ale taką skałkę to bym sobie postawić, akurat ma wolny kawałek nieużytku za płotem :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

na dobry początek to mam do opchnięcia jakieś 100m3 kamienia - wapienia z wykopów z fundamentów - na skalniak już wystarczy. :D :D

 

w kawałkach to mnie nie interesuje, chyba że jak mały modelarz do samodzielnego sklejania :D, sam mam sporo kamienia polnego na zbyciu :D

pozdrawiam

m.

 

No to zrobie sobie z niego niezły mur kamienny i wieżę wartowniczą :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
:D :D :D :D

Pięknie wygląda ten Wasz domek. Supr jest ten zazbrojony strop. Widziałem, że kawałem schodka na górę się obłupało ale to nic :D To się uzupełni :D Widoczek z góry....no no.....tylko pozazdrościć :D

 

Zerknij :-) Dodałem jeszcze jedno zdjęcie (drugie w ostatnim poście) widoczek z góry w drugą stronę. W tamtą stronę będzie większość okien ( z salonu, kuchni i z pokoi wychodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc szczepek, ostatnio jak przglądałem twój dziennik to stanął blaszak - teraz już stoi prawie dom - gratuluje- bede zaglądac :)

ps. działka przecudna!!!!

 

faktycznie, jak ten czas szybko płynie. a to przecież dopiero 2 miesiące mineło jak postawiłem blaszak !

 

przynajmniej jakies postępy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam szybko poszło. Super macie strop :D

Cieszą takie postępy nie?

Jakby pokazać komuś kto nigdy nie budował domu, komuś kto nigdy nie miał z tym nic wspólnego taki strop to popukałby się w głowe i powiedział ze nam odbiło, że czym tu się zachwycać, kupa betonu i tyle.....Ale my budowniczowie wiemy o co chodzi nie? :D Potrafimy się zachwycać taką kupą betonu nie? :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam szybko poszło. Super macie strop :D

Cieszą takie postępy nie?

Jakby pokazać komuś kto nigdy nie budował domu, komuś kto nigdy nie miał z tym nic wspólnego taki strop to popukałby się w głowe i powiedział ze nam odbiło, że czym tu się zachwycać, kupa betonu i tyle.....Ale my budowniczowie wiemy o co chodzi nie? :D Potrafimy się zachwycać taką kupą betonu nie? :D

Pozdrawiam

 

oj potrafimy się zachwycać :-)

Wczoraj stałem jak przygłup i pół godziny gapiłem się na ... mój betonowy strop.

 

czyż to nie piękne?

no...

wiem że nie każdy to doceni. ale to tez rozumiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...