Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Pytanie z innej beczki. Może byłby ktoś zainteresowany kupnem działki w Olesinie?? Mam do sprzedania takową o pow.1163m2 z warunkami zabudowy. Ogłaszam się tutaj bo nie mam czasu na bieganie po agencjach nieruchomości :-?

A jaka cena ?? Pytam bo znajomy szuka działki w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie i podpowie gdzie w okolicy można kupić węgiel EKO-groszek Pieklorz orginalnie pakowany i suchy, przechowywany pod dachem?

Ja ten temat przerabiałem, węgiel kupowałem od 4 lub od 5 dostawców jak narazie najlepszy na który trafiłem jest za salonem skody jadąc na wawe 800zł tona workowany.

 

Pisał ktoś jeszcze o zbiorniku na szambo, jak na jesień dowiadywałem się w mrozach to koszt 10m3 był ok 5500, taniej było u kogoś też chyba z mrozów ale nie mieli montażu..., wybrałem klienta z Radomia ogarnął cały temat za 2600jak dobrze pamiętam, oczywiście do tego certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu zgłaszałam zakończenie budowy - nikogo nie było, nikt się nie czepiał. Po 22 dniach roboczych odebrałam dokumenty i to wszystko. Sąsiad mówił to samo.

Słyszałam, że dokumenty są sprawdzane - jeżeli wszystko jest w porządku, to muszą odczekać swoje (21 dni) i już. Jeżeli osoba, która sprawdza zauważy jakieś niezgodności albo np. zmiany w projekcie wówczas na budowę jedzie inspektor.

Tak słyszałam ale nie wiem ile w tym prawdy...

Pozdrawiam

 

A możesz zdradzić jakie są koszty odbioru, łącznie z geodetą, kominiarzem itp.

 

kominiarz 100-150 pln (już nie pamiętam)

geodeta 600 pln

cert. energetyczny 350 pln

dodatkowo (jak nie masz) prot. sprawdzeń inst. elektr. - 350-500 pln

 

...przynajmniej ja tyle płaciłem.....

 

czy mogłbyś dać namiary na tych fachowców od papierków... bo też planuję odbiór, a nikogo jeszcze nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można prosić o jakiś namiar ?? z góry dziękuję :)

W telefonie mam jeszcze jeden nr chyba to jest ten jeżeli nie to proszę o kontakt będę szukał dalej 507058331

 

numer raczej jest prawidłowy, znalazłam ich na allegro (Jedlińsk koło Radomia):

http://www.allegro.pl/item916486837_szamba_betonowe_zbiorniki_na_szambo_szambo_5m3.html

http://www.konradobet.pl/

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , my jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego.

Ekipę mieliśmy super . Wcześniej już budowali domy z Ytongu i wiedzą o co chodzi . Prześlę ci mail z namiarem na ekipę jeśli chcesz. :D

A czy dobrze robisz .... musisz sam sie przekonać. My rozmawialiśmy z wieloma osobami które budowały dom w tej technologii i nikt nie żałuje swojej decyzji.

My mamy ścianę jednowarstwową 36,5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...