Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja wprawdzie nie z Polnej ale też czuję problem. Jeden z moich sąsiadów robił dochodzenie i wyszło że to oczyszczalnia robi nocą zrzuty nadwyżek do rowu. Pisał już w tej sprawie, ale jakoś na razie bez powodzenia. Może u was tez czuć z tego rowu. W końcu to wcale nie tak daleko.

 

No rów niby jest, zawiewa też niby z tamtej strony, ale bo ja wiem. Kupię sobie latarkę i może sam się nocą przejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja wprawdzie nie z Polnej ale też czuję problem. Jeden z moich sąsiadów robił dochodzenie i wyszło że to oczyszczalnia robi nocą zrzuty nadwyżek do rowu. Pisał już w tej sprawie, ale jakoś na razie bez powodzenia. Może u was tez czuć z tego rowu. W końcu to wcale nie tak daleko.

 

Gadałem z szambiarzem. Może i wylewają w oczyszczalni, ale smród w okolicy nie jest skutkiem oczyszczalni lecz okolicznych. Niemal nikt nie wybiera szamba legalnie. Większość wylewa na pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania garaż blaszany - 1 roczny. Wymiary 3x5m w bardzo dobrym stanie. Jak ktoś jest zainteresowany to kontakt najlepiej telefoniczny 505 166 615. Cena jaka mnie interesuje to ok 1000zł. Do odebrania/obejrzenia na Targówce koło Mińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, gdzie w okolicy mozna nabyć za znośne pieniądze deski na taras?

 

Znam firmę z W-wy, która takie deski mogłaby załatwić (oraz też ułożyć), ale nie wiem jaka jest cena. Z tego co wiem to są one b. drogie i raczej omijaj firmę DLH ponieważ sprzedają bardzo dobrej jakości towar, ale cena jest bardzo wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów szczególnie pozdrawiam sąsiadów z okolic Mińska Mazowieckiego właśnie zaczynamy budować w Budach Barcząckich na razie jestem na etapie kończenia formalności papierkowych dokładnie czekam już tylko na pozwolenie mam zamiar w tym roku rozpocząć prace ziemne i zakończyć je na etapie zerowym.

Potrzebowałbym informacji gdzie w naszym regionie można zamówić piach w przystępnych cenach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Sąsiedzi,

Pilnie poszukuję sprawdzonego i solidnego dekarza do położenia blachodachówki i zamontowania okien dachowych.

Poza tym szukam sprytnego fachowca do "odchudzenia" więźby. W projekcie mam taką, że chyba czołgiem można po dachu jeździć (np. belka 16x28x1033, krokwie 12x20), bo projektowana była pod dachówkę.

Skąd braliście drewno na więźbę?Poproszę o namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...